Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
Czyli zero eklapy dzis dla mnie.
Radomiaka nie chce ogladac a szansa ze Lech zagra z Korona jest nikła...
Dramat :(
0
https://www.meczyki.pl/newsy/kolejny-mecz-w-ekstraklasie-zostanie-odwolany-boisko-wyglada-koszmarnie/227258-n
No kur serio? Lecha tez odwołaja...
@FcPortoFan1999
0
Felix Roque
Pedri De jong Gundo Gavi
Cancelo Inigo Araujo Kounde
Ter stegen
Chciałbym zobaczyc kilka meczy w takin ustawieniu.
6
Suarez 2014. Ani Lewy ani Nazario nie pokazali nigdy tyle co Luis w tym okresie. On prawie sam pociagnał ich do tytułu. Majac takich partaczy w składzie jest to po prostu chore co on robił z rywalami
Sorry ale nigdy nie widziałem lepszej 9 niz Suarez w Liverpoolu i prime w Barcelonie. To była bestia nie do zatrzymania
Zreszta on jako jedyny wygrał Pichichi gdy grał w lidze z CR i Messim w swoich pikach karier..
2
@DonCarletto Może tak byc. Ale ignorancja jest pisanie że ocieplenia nie ma. Wystarczy spojrzec wstecz na historie temperatur etc
1
@Androchem No to dalej wole Luisa. Po primo był wszechstronniejszy. Po 2 ładował wiecej goli i po 3 robił kosmiczna ilosc asyst.
Patrzac sucho Suarez wypada lepiej. I w prime formy i jako ogół.
2
@Kazragore Szok ze Zima w grudniu.. To ze Globalne ocieplenie jest to jest fakt. To że zima jest w koncu zima nie zmienia nic na tym polu
1
@Androchem Nie. Nie mówie o tym. Patrze ogółem na twoje wpisy. Nie lubie wyciagac wnioskow na podstawie 1 posta.
I jesli mówisz o Nazario to on obok Luisa nawet nie stał. Pomijajac statystyki to sama długoscia kariery i sukcesami Luisito bije go na głowe
2
@Androchem Możliwe. Zapytam lekarza :]
Ale ty tez bys mógł sie wybrac.
2
@Kessie Zdania o nim nie zmienie tak czy siak. Taki marny prowokator jak ich wielu tytaj było
0
Zabawne bo moze byc tak ze bedziemy miec taka strate ze bedziemy bronic 4 miejsca.
Ile kur teraz waża pkt stracone z Mallorca itd...
0
Komentarz usunięty
0
6 lub 7 pkt straty do Girony. Jprdl
My musimy wygrac z AM xD
0
@FrankliN7 Teraz nie ma.
0
@Herato Jo tyż kurła :(
1
Sa obawy ze dzis nie odbedzie sie ani 1 mecz eklapy :(
0
Hohoho jego mac. Kolejny mecz prawdopodobnie odwołany ;(
0
Mecz piasta przerwany. Niewiadomo co dalej
0
Jak dzis łks nie wygra to beda juz 1 noga w 1 lidze a mamy dopiero połowe sezonu xD
Odwołali mecz ale lipa
5
@Kessie Nie musiałem otwierac by wiedziec co to xD
11
Jakis somsiad próbuje bezskutecznie auto odpalic xD
Dobrze tak złodziejowi kurła
0
@TR3YWAY Po co nam ten banan?
0
@Rewolucja123 Ja nie lubie siłki zamknietej. Jesli nie bedzie -30 to 40 min dziennie przy takim krajobrazie wchodzi jak masło a człowiek lepiej sie czuje
0
@Rewolucja123 Przy tym lodzie? Ja na otwartej sobie cwicze :]
Fajny mrozek i człowiek wraca zasypany ale zadowolony xd
@LM10GOAT @MesQueUnClub96 wołaja cie
0
Wracam z siłki i moge robic za bałwana i dosłownie i w przenosni xD
Ale zasypało mi osiedle :o
Ostatni raz takie zaspy widziałem z 10 lat temu albo i dalej
1
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
5
https://kiep.pl/img47/2016/11/15/1479244740xyz.jpg
O luju jakie epickie zdjecie :o
0
@FCB_dimiC Narciorze sie odpala. Spokojnie