Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Zwłaszcza ze Velde odpoczywa
1
@FcPortoFan1999 Niee. Piłkarze bardzo go lubia tam kwasu nie ma. Gorzej z kibicami bo stracili cierpliwosc
0
Andersson strasznie nie udany transfer poki co. O ile w ataku jako tako to w obronie jest dramatycznie słaby. Az tęsknie za Rebocho. Trzeba zainwestowac w ta pozycje
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Pokazywał z Widzewem przebłyski. Zobaczymy jak bedzie gdy regularnie bedzie grał
0
Gholizadeh w wyjsciowym składzie. Zobaczymy co pokaże
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Moze kiedys powrót do Lecha :)
1
@MesQueUnClub96 U nas Haaland nie gra
0
@Traba727 Zgadzam sie
0
Ale serio podajcie 1 argument który przemawia za awansem naszych.
My gramy taki syf ze nawet Estonia moze nas zweryfikowac a co dopiero Walia
0
Byle Snieg nie zaczał padac i szykuje sie dobry mecz w Kielcach.
Kto wie moze to mecz o posade Van der broma?
@FcPortoFan1999
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
Brawo Korona. Szacun za ta robote
1
Chyba jednak Korona zagra z Lechem :)
0
Może lepiej by nie awansowali xD
0
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 Czekam.na decyzje w spraeie Lecha
0
@HighestInTheRoom Ale Korona nie gra z Legia :)
No ale bystry to ty nie jestes wiec czego ja oczekuje
0
@FcPortoFan1999 Ale nie ogladam
0
@FcPortoFan1999 Dobrze tak Widzewowi xD
0
@FcPortoFan1999 Miała byc o 19 :/
0
No i gdzie decyzja o meczu Lecha?
0
Troche brakuje takiej gry u nas. Co jest zabawne majac taka pomoc i Xaviego który robił jeszcze lepsze rzeczy.
To tylko potwierdza ze nie kazdy wybitny piłkarz bedzie wybitnym trenerem. A tak chciałem by Xaviemu sie udało.. Na razie jest weryfikowany mocno ;(
1
@PatrychoO Obiekt niereformowalny. Olej typa dobrze ci radze xD
4
Pedroooo goool :)
0
@Pawel13sz Brutto. Mimo wszystko za duza ta pensja
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Po co xD. Juz wole Pedrito z ekipa odpalic
0
@FcPortoFan1999 Nie no mam kaca po Widzewie. Lazio odpale se