Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kompromitacja bramkarza zagłebia xD
0
@FcPortoFan1999 Lubelszczyzna pod białym puchem wiec tu tez by nie zagrali
0
Frajerstwo w wykonaniu Ruchu. Cieszy mnie to :)
1
Mecz fenomenalny ale lepszy był Legii i Pogoni
@FcPortoFan1999
1
Partidazo w Krakowie :)
0
Oby dzis snieg nie storpedował eklapy...
1
Zasypany balkon i parapety. Trza ino łopotowac :)
Ale dobrze dobrze jak jest zima to musi byc snieg i mróz. Pinkny krajobraz za oknem
1
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/88/33/656b9c848ddca_o_small.jpg
@FcPortoFan1999 Ulepili dzis bałwana mimo że 1 był na boisku xd
0
@FcPortoFan1999 Oby bo mam dosc piłki snieżnej
1
Ciekawostka
Po "meczu" piłkarze Lecha ulepili bałwana. Czyżby aluzja do sędziego?
0
@FcPortoFan1999 Sedzia do zamrażarki.
0
https://weszlo.com/2023/12/02/pilkarz-korony-o-meczu-na-sniegu-malo-to-ma-wspolnego-z-pilka/
Murawa była gorsza niz w gliwicach gdzie po 15 min przerwano. Efekt? Kontuzja Ba Loua.
Przeciez po 20 min było widac ze to nie ma sensu.
0
@FCB_dimiC Mnie pewien fan legii wkurza ale no co zrobic. Nie bede nawet oznaczac bo nie jest warty tego.
0
@FCB_dimiC Dzieki kolego
2
@Miszak A ty naucz sie pisac poprawnie nazwe klubu. LECH a nie Amica. Nudni jestescie pod tym wzgledem warszawioki
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie. W gliwicach mieli olej w głowie. Ale Frankowski to duren jest.
1
Komentarz usunięty
0
I co mam napisac po tym meczu?
Szkoda mi Korony zwyczajnie ale Velde debesciak.
Mecz moim zdaniem powinien byc przerwany i przełożony.
Obyscie sie utrzymali
0
@_barti Nie no ten mecz to dramat. Współczuje. Powinni byli przerwac to
0
Velde chopie jestes kozak!
0
SnowBall dosłownie.
Patologia totalna.
0
@Barcasub Nie ma znaczenia kto by grał. To nie sa warunki do gry w piłke. Po co narażac zawodników na urazy?
0
@Androchem A kto mówi ze tylko ten powód? Frankowski dyma Lecha od dawna np z Pogonia Szczecin
0
Mecz o przetrwanie.
Pytanie po co? Od 15 min murawa nie nadaje sie do niczego. Lech okupił to urazem a Frankowski udaje ze deszcz pada.
W Gliwicach przerwali po 15 min i była to dobra decyzja. Tutaj nic nie widac a jeszcze jest ryzyko kolejnych kontuzji.
Nienawidze tego sedziego z całego serca.
Czy potrzebne sa kolejne urazy by przerwac to watpliwej jakosci widowisko? Byłem za tym by grali ale teraz to jest juz przesada
1
@Wierzbin Grali by w poprzek :]
0
@MesQueUnClub96 Poza Djoko to na wszystko
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 No ale tez ma dołek fizyczny. Widac było ze pary brakuje
0
@MarcelNJ11 Wódka do gardła. Ot cała filozofia :]
1
@_barti Dobrego meczu. Oby Lech wygrał a wam życze spokojnego utrzymania!