0

Kompromitacja bramkarza zagłebia xD

0

@FcPortoFan1999 Lubelszczyzna pod białym puchem wiec tu tez by nie zagrali

0

Frajerstwo w wykonaniu Ruchu. Cieszy mnie to :)

1

Mecz fenomenalny ale lepszy był Legii i Pogoni

@FcPortoFan1999

1

Partidazo w Krakowie :)

0

Oby dzis snieg nie storpedował eklapy...

1

Zasypany balkon i parapety. Trza ino łopotowac :)

Ale dobrze dobrze jak jest zima to musi byc snieg i mróz. Pinkny krajobraz za oknem

1

0

@FcPortoFan1999 Oby bo mam dosc piłki snieżnej

1

Ciekawostka
Po "meczu" piłkarze Lecha ulepili bałwana. Czyżby aluzja do sędziego?

0

@FcPortoFan1999 Sedzia do zamrażarki.

0

https://weszlo.com/2023/12/02/pilkarz-korony-o-meczu-na-sniegu-malo-to-ma-wspolnego-z-pilka/

Murawa była gorsza niz w gliwicach gdzie po 15 min przerwano. Efekt? Kontuzja Ba Loua.

Przeciez po 20 min było widac ze to nie ma sensu.

0

@FCB_dimiC Mnie pewien fan legii wkurza ale no co zrobic. Nie bede nawet oznaczac bo nie jest warty tego.

0

@FCB_dimiC Dzieki kolego

2

@Miszak A ty naucz sie pisac poprawnie nazwe klubu. LECH a nie Amica. Nudni jestescie pod tym wzgledem warszawioki

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie. W gliwicach mieli olej w głowie. Ale Frankowski to duren jest.

1

Komentarz usunięty

0

I co mam napisac po tym meczu?

Szkoda mi Korony zwyczajnie ale Velde debesciak.

Mecz moim zdaniem powinien byc przerwany i przełożony.
Obyscie sie utrzymali

0

@_barti Nie no ten mecz to dramat. Współczuje. Powinni byli przerwac to

0

Velde chopie jestes kozak!

0

SnowBall dosłownie.

Patologia totalna.

0

@Barcasub Nie ma znaczenia kto by grał. To nie sa warunki do gry w piłke. Po co narażac zawodników na urazy?

0

@Androchem A kto mówi ze tylko ten powód? Frankowski dyma Lecha od dawna np z Pogonia Szczecin

0

Mecz o przetrwanie.

Pytanie po co? Od 15 min murawa nie nadaje sie do niczego. Lech okupił to urazem a Frankowski udaje ze deszcz pada.

W Gliwicach przerwali po 15 min i była to dobra decyzja. Tutaj nic nie widac a jeszcze jest ryzyko kolejnych kontuzji.

Nienawidze tego sedziego z całego serca.

Czy potrzebne sa kolejne urazy by przerwac to watpliwej jakosci widowisko? Byłem za tym by grali ale teraz to jest juz przesada

1

@Wierzbin Grali by w poprzek :]

0

@MesQueUnClub96 Poza Djoko to na wszystko

1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 No ale tez ma dołek fizyczny. Widac było ze pary brakuje

0

@MarcelNJ11 Wódka do gardła. Ot cała filozofia :]

1

@_barti Dobrego meczu. Oby Lech wygrał a wam życze spokojnego utrzymania!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?