1

@RobiS Juz połczyn ze stokrotki lepszy a 3 zł kosztuje xD

Hard Made z owocowych to syf straszny. Lepiej juz warke lub redsa kupic

14

Nigdy kobiety nie pytaj o wiek i wage oraz @AlexDark00 o Lewego.

0

@Homeopata8989 Salamon vibe?

7

Rozumiem krytyke Lewego bo na nia zasługuje. Problem jest taki ze nawet w schyłku zdobył 1/2 bramek naszej reprezentacji w eliminacjach.

Kto wezmie odpowiedzialnosc za gole jak Lewy odejdzie? To jest kur problem ze nie ma nikogo na kim bedzie mkzna oprzec gre naszej kadry.

Mozna nie lubic Lewego ale nawet w takiej formie jest naszym najlepszym strzelcem. Dramat.


My nie mamy jakosci w ataku. Poza Lewym nie ma nikogo kto moze strzelac gole...

2

Szczerze? Kompromitacja z Łotwa to pikus przy tym co we wrzesniu zafundowali nam kopacze.

Skale żenady i wstydu wywaliło w kosmos

0

Przeżyłem wiele kompromitacji naszych kopaczy w tym m.in Łotwe,6-0 od Hiszpanii,4-0 z Dania,czy cyrk z Japonia w 2018.

Ale nigdy nie czułem takiego wstydu i zażenowania jak teraz. Walczyc w barażach majac grupe smiechu to wyższy poziom kompromitacji.

4

Skorża albo Papszun. Tylko to realnie może pomóc kadrze.

0

Jestesmy dziadami.

5

Ja mysle ze nie awansujemy na Euro. Baraże tez przegramy.

Mysle ze to jest ten moment gdzie trzeba nacisnac przycisk resetu i zaczac budowe nowej repki

Podziekowac Weteranom i oprzec gre na młodzieży.

0

@John_Doe KS to sciek. Ich zdanie mnie nid interesuje

1

@John_Doe Eliminacje jeszcze trwaja. Niewiadomo jaki bedzie zestaw w barażach

0

@ObiektywnyKibic121 Poczytaj sobie na dole.

18

Czy Lewy gra guwno? Tak
Czy Lewy to słaby kapitan? Tak
Czy Lewy sie konczy? Tak

Jednak paru dzbanów sie zagalopowało. Zapomina sie o tym ile Lewy zrobił dla reprezentacji i klubów i bynajmniej nie był tylko typowym lisem pola karnego

Deprecjonowanie jego osiagniec to wyzszy poziom spier umysłowego

0

@tomek8756 Zgadza sie

0

@HighestInTheRoom Kazde miejsce nam daje przez LN

0

@tomek8756 Tak.

0

Najgorzej ze mamy i tak baraże

Moze brak awansu jest potrzebny tej reprezentacji?

0

@JimMorrisonFCB Baraże mamy zapewnione

6

Roque od stycznia i Lewy powoli zjazd do bazy. Widac ze to juz nie to samo. Wyniki moga mówic ze fizycznie jest ok ale patrzac na całolształt to jest dramat.

1

Santos to w ogóle czegos ich nauczył czy tylko cofnał w rozwoju?

2

Reprezentacja Polski piłkarzy? Nie znam ;)

Siatkorze to tak :)

0

@Ptasior Bez znaczenia i tak mamy baraże zapewnione xd

0

Szczescie w nieszczesciu ze do 3 miejsca strata bedzie mała.

W razie czego jeszcze sa baraże zapewnione z LN bez znaczenia jakie miejsce zajmiemy.


WSTYD HAŃBA KOMPROMITACJA

0

@Derean Bez znaczenia. Mamy je zapewnione przez LN

2

Hahahahaha z grupy smiechu nie wyjdziemy i zostana nam tylko baraże xDDDD

0

Na pocieszenie mozemy zajac ostatnie miejsce a i tak mamy baraże xD

9

Szkoda mi Lewego

Nie za to jak gra ale za to ze to głównie on obrywa za to jak gramy. Lewy to nie Messi ze zrobic cos z niczego :/

Po ludzku szkoda mi Roberta bo latami ciagnał za uszy tych patałachów a teraz kto pociagnie Lewego? Żodyn

0

@barcelonaLM Oo no to mozna sie kompromitowac xd

2

@macio_944 Jest czym sie chwalic xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?