Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RobiS Juz połczyn ze stokrotki lepszy a 3 zł kosztuje xD
Hard Made z owocowych to syf straszny. Lepiej juz warke lub redsa kupic
14
Nigdy kobiety nie pytaj o wiek i wage oraz @AlexDark00 o Lewego.
0
@Homeopata8989 Salamon vibe?
7
Rozumiem krytyke Lewego bo na nia zasługuje. Problem jest taki ze nawet w schyłku zdobył 1/2 bramek naszej reprezentacji w eliminacjach.
Kto wezmie odpowiedzialnosc za gole jak Lewy odejdzie? To jest kur problem ze nie ma nikogo na kim bedzie mkzna oprzec gre naszej kadry.
Mozna nie lubic Lewego ale nawet w takiej formie jest naszym najlepszym strzelcem. Dramat.
My nie mamy jakosci w ataku. Poza Lewym nie ma nikogo kto moze strzelac gole...
2
Szczerze? Kompromitacja z Łotwa to pikus przy tym co we wrzesniu zafundowali nam kopacze.
Skale żenady i wstydu wywaliło w kosmos
0
Przeżyłem wiele kompromitacji naszych kopaczy w tym m.in Łotwe,6-0 od Hiszpanii,4-0 z Dania,czy cyrk z Japonia w 2018.
Ale nigdy nie czułem takiego wstydu i zażenowania jak teraz. Walczyc w barażach majac grupe smiechu to wyższy poziom kompromitacji.
4
Skorża albo Papszun. Tylko to realnie może pomóc kadrze.
0
Jestesmy dziadami.
2
https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/fSw/mezczyzna-mial-onanizowac-sie-na-balkonie-przy-lukasiewicza
No cóż...
5
Ja mysle ze nie awansujemy na Euro. Baraże tez przegramy.
Mysle ze to jest ten moment gdzie trzeba nacisnac przycisk resetu i zaczac budowe nowej repki
Podziekowac Weteranom i oprzec gre na młodzieży.
0
@John_Doe KS to sciek. Ich zdanie mnie nid interesuje
1
@John_Doe Eliminacje jeszcze trwaja. Niewiadomo jaki bedzie zestaw w barażach
0
@ObiektywnyKibic121 Poczytaj sobie na dole.
18
Czy Lewy gra guwno? Tak
Czy Lewy to słaby kapitan? Tak
Czy Lewy sie konczy? Tak
Jednak paru dzbanów sie zagalopowało. Zapomina sie o tym ile Lewy zrobił dla reprezentacji i klubów i bynajmniej nie był tylko typowym lisem pola karnego
Deprecjonowanie jego osiagniec to wyzszy poziom spier umysłowego
0
@tomek8756 Zgadza sie
0
@HighestInTheRoom Kazde miejsce nam daje przez LN
0
@tomek8756 Tak.
0
Najgorzej ze mamy i tak baraże
Moze brak awansu jest potrzebny tej reprezentacji?
0
@JimMorrisonFCB Baraże mamy zapewnione
6
Roque od stycznia i Lewy powoli zjazd do bazy. Widac ze to juz nie to samo. Wyniki moga mówic ze fizycznie jest ok ale patrzac na całolształt to jest dramat.
1
Santos to w ogóle czegos ich nauczył czy tylko cofnał w rozwoju?
2
Reprezentacja Polski piłkarzy? Nie znam ;)
Siatkorze to tak :)
0
@Ptasior Bez znaczenia i tak mamy baraże zapewnione xd
0
Szczescie w nieszczesciu ze do 3 miejsca strata bedzie mała.
W razie czego jeszcze sa baraże zapewnione z LN bez znaczenia jakie miejsce zajmiemy.
WSTYD HAŃBA KOMPROMITACJA
0
@Derean Bez znaczenia. Mamy je zapewnione przez LN
2
Hahahahaha z grupy smiechu nie wyjdziemy i zostana nam tylko baraże xDDDD
0
Na pocieszenie mozemy zajac ostatnie miejsce a i tak mamy baraże xD
9
Szkoda mi Lewego
Nie za to jak gra ale za to ze to głównie on obrywa za to jak gramy. Lewy to nie Messi ze zrobic cos z niczego :/
Po ludzku szkoda mi Roberta bo latami ciagnał za uszy tych patałachów a teraz kto pociagnie Lewego? Żodyn
0
@barcelonaLM Oo no to mozna sie kompromitowac xd
2
@macio_944 Jest czym sie chwalic xD