Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Hah co do De jonga tez racje miałes xd
9
Tymczasem Osama Dembele
0 goli 0 asyst w 259 minut
3
@arasz1819 Cancelo to duzo prostszy deal. Gorzej z Felixem
27
Gavi w srodku pola i zagrał dobry mecz
Co za przypadek :]
Denzel nigdy wincyj Gaviego na skrzydle
6
Własnie dlatego Barca musi grac 4 3 3.
Na krótki moment 4 4 2 moze byc fajne ale nie długofalowo. Zwłaszcza ze mamy Cancelo Yamala Felixa i Raphe.
2
@Luciano99 Z Guardiola byłaby 10 :]
4
Co jak co ale szczur Ferrana to było arcydzieło nawet jesli był tam rykoszet.
1
Juz po studio w eleven?
1
Ale partidazo wow!
2
Mame ruszyła maszyna!
8
I to tylko potwierdza to co kazdy wiedział
Felix a Fati to różnica klas. Portugalczyk robi robote.
2
@tbas Cancelo LO Kounde PO Inigo SO
W czym problem?
0
Balde pod forma no ale to normalne w tym wieku.
Zajebisty mecz Felixa
2
Felix baardzo obiecuja wejscie do Barcy
0
@MesQueUnClub96 Jprdl człowieku.
To ze to Legia nie znaczy ze mozna drukowac.
2
@MesQueUnClub96 Tak tak dajmy przyzwolenie na robienie wałów...
Dodo dodi dodi...
1
Ale wydymano Legie xD
0
@DonMatteo901 Tzw hipokryta
3
@Bateman98 Jak dziad
1
@takisobiektos W Barcy bym go widział
0
Ciekawy skład. Oby po 3 pkt.
3
Tak swoja droga Kounde to jeden z lepszych transferów ostatnich lat. Bardzo dobrze wyprowadza,broni a i PO tez obskoczy. Warty zdecydowanie tych 50 mln
0
@FcPortoFan1999 Raczej nic sie nie zmieniło. Nadal sa bezpłciowi
1
Wisełka to na dobre chyba chce zostac sredniakiem 1 ligi.
Remis z Głogowem?!
2
@Emhyr Odkleja mu sie xD
Dostał Mounta Antonego Casemiro etc i ciagle jakies ale.
1
@PawkoFCB Myslisz ze mi to pasuje?
1
Marc
Cancelo Kounde Christensem Balde
Romeu Gundogan De jong
Ferran Lewy Felix
Mysle ze nie ma co szarżowac z Yamalem.
0
@MesQueUnClub96 Szkoda ze ciebie nie ustawił.
2
https://tiny.pl/cfc5l
Zdjecie pogladowe z 3 erupcji Kilauei w tym roku.
@Lionel_Messi10
1
Niezły comeback KFC :)