0

@FcPortoFan1999 No to jest dramat. Sobiech to dzoker a nie gosc na podstawowy skład. Szymczak to bardziej 10 a Marchewa moze grac jako fałszywa 9 ale no brakuje killera typowego

0

@RomanHoffer Tak lepiej zabierac maczety niz kulturalnie ogladac mecz obok kibica drugiego zespołu

Dzban Alert

@mkord Bo ich nie stac. Po 2 stadion jest praktycznie Lecha a miasto moze go uzyc tylko kilka razy do jakis imprez

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko zobacz ile urazów i absencji. Ciezko złapac rytm jak co chwile ktos wypada

0

Nie jest to wybitny mecz ale cos rusza w Lechu.

Baardzo dobry Gurgul Hotic Sousa i Marchewa

0

@Uukasz_93 Warta zarabia wiecej a to dla nich ważne a to ze nie potrafia z Lechem grac wynika z ich defensywnego stylu.

Lepiej grac na bułgarskiej niz w grodzisku

0

@BulaKG Ujowa ciekawostka

1

Derby poznania bez Ishaka i Sousa na 9 xD

Eh niech to bedzie przełamanie.

1

@Khajio Skład jakis randomów z wyjatkami xD

3

@Coutinho007 A to prawda. Mega niedoceniany transfer

0

@Barcasub No De jonga mozna by troche odciążyc

7

@ZiggyStardust Tam były 3 sita xD

Srogo smiechłem jak widziałem to na żywo xd

10

@AdiKingu96 Ja mówie o 4 mln a nie 80 xD

1

Najbardziej szkoda Fermina bo ciezko o minuty przy takiej linii pomocy a jeszcze Pedri bedzie. Oby dostawał minuty bo teraz rotacje beda potrzebne i Fermin moze pokazc co potrafi a potrafi sporo.

4

Romeu to najlepiej wydane 4 mln w historii klubu

Factos.

1

@goldmetaxa I podobnie kasuje rywali :)

7

@Rewolucja123 Nie chodzi o ustawienie a o dobór piłkarzy. Gavi męczył tam bułe na LS. Wszedł Felix i zobacz jak gra płynnie wyglądała

Gavi jest stworzony do gry w srodku a nie jako fałszywy skrzydłowy co udowadnia takze reprezentacja

1

@Gaz Bystry jak woda w klozecie. We Francji zaraz skonczy sie parasol ochronny xd

7

@sendesara Może jeszcze przypomnisz gola z PSG?

Mnie nie interesuje to co było dobre kilka lat temu. Roberto to wrak piłkarza od conajmniej 5 lat

Ale nie dziwi mnie ze ktos taki jak ty to napisał.

0

Tak swoja droga Cancelo to grał absolutnie wszedzie z Betisem. Nawet na LS sie pokazywał xd

Juz widze jak Roberto tak zapieprza w te i nazad i to z takim skillem

10

@Rl9k1nG Nie oszukujmy sie. Brak awansu bedzie upokorzeniem a Xavi powinien z miejsca wyleciec

3

Optymalny skład biorac pod uwage wszystkich

Ter Stegen
Cancelo Kounde Araujo Balde
Pedri Gundogan De jong
Ferran Lewy Felix

Gavi Christensen Inigo Fermin Raphinha Yamal Pena

Na papierze baardzo solidna kadra mogaca spokojnie walczyc o LM.
Ofc sa lepsze zespoły kadrowo np City ale kto wie :)

3

@Encore Ta po lewej całkiem urokliwa

1

@arasz1819 Co do Ansu to tu mam wielkie watpliwosci. Nie uważam ze ma talent Pedriego a kontuzje swoje zrobiły. Brak mu motoryki i dryblingu.

10



A co to za "oswiecony" umysł xD?

2

@arasz1819 Hah co do De jonga tez racje miałes xd

9

Tymczasem Osama Dembele

0 goli 0 asyst w 259 minut

3

@arasz1819 Cancelo to duzo prostszy deal. Gorzej z Felixem

27

Gavi w srodku pola i zagrał dobry mecz
Co za przypadek :]

Denzel nigdy wincyj Gaviego na skrzydle

6

Własnie dlatego Barca musi grac 4 3 3.

Na krótki moment 4 4 2 moze byc fajne ale nie długofalowo. Zwłaszcza ze mamy Cancelo Yamala Felixa i Raphe.

2

@Luciano99 Z Guardiola byłaby 10 :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?