Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi Nie zawsze ci utalentowani dostaja szanse. Bez przepisu mogliby utonac wsród betonu trenerskiego
1
@danaj7 To ze Raków miał z tym problem nie znaczy ze przepis jest zły
3
Co myslicie o przepisie o młodzieżowcu?
Ja uwazam ze jest to dobra inicjatywa i kazdy klub w eklapie nie powinien miec problemu ze zrobieniem limitu a pomaga to wypłynac co bardziej utalentowanym.
Dla mnie przepis który powinien zostac na stałe
1
@MesQueUnClub96 Kozak skrzydłowy z Górnika. Pasowałby do Lecha w miejsce Skórasia
5
@FcPortoFan1999 Imo jemu sie nie bardzo chce grac. Wyglada na piłkarza na emeryturze
0
@Uukasz_93 Imo Pogon dostała prezent w meczu z Lechem wiec na zero wychodzi. Lech powinien był grac w 11 na 10 i pewnie mecz by po prostu wygrali
0
Do kibiców Górnika Zabrze
Dzieki wielkie za ogranie Pogoni :)
Ps dejta Yokote
2
@martin43 Sprzedac i zapomniec
0
@tbas No to sie na nim zarobi. Mendes ogarnie to z Laporta i chłop bedzie w nowyn sezonie grał w barcy b i w 1 zespole
4
@Medium Gruby na bramke
1
@4drian0 Kolejny powód by go sprzedac :]
0
Jak BvB chce byc powaznym klubem jak majac najsłabszy bayern od dawna zesrali sie metr przed kiblem z druzyna która miała passe bez zwyciestwa.
No sorry ale żaden piłkarz nie bedzie traktował tego klubu inaczej niz jak trampoline do powaznych klubów
3
@DonAndresFCB No widzisz a ja zem pierwszy raz to obaczył xd
19
https://i.pinimg.com/564x/dd/dc/0e/dddc0ebbec9f2d9e4556dca861df98c7.jpg
O kur dobre xDDD
4
Jezdziec bez głowy z Deepem top.
Trzeba sobie wrócic do tego klasyka
1
@Remi70 Mirandy wejscie było duzo bardziej brutalne
0
Acunia widze pijany chyba. Ale czemu ludzie szufladkuja argentynczykow po zachowaniu 1 lub 2 pajacy?
0
@partymaker A kto jest włascicielem?
0
@Uukasz_93 Ten klub to patola jest. Przykład jak nie budowac zespołu
0
@KRISU77 Fajnie i co w zwiazku z tym? Przynajmniej nie bił sie o utrzymanie a grał równo na kilku frontach awansujac do cwiercfinału lke
1
@barcelonaLM No i zajebiscie
0
O której wyscig f1 jutro? Bo kurcze chetnie bym sobie obejrzał. Byle nie kolidował z meczem Barcy :x
0
@JordiAlbion Duzo dał ten przepis o młodzieżowcu. Dobrze ze zostaje
1
Co jak co ale Eklape od tamtego sezonu sie zajebiscie oglada. Poziom na pewno wyższy,co raz lepsi kopacze i niesamowity poziom emocji o fenomenalnych golach nie wspominajac.
Moze jestem naiwny ale powoli kroczek po kroczku polska piłka klubowa sie rozwija.
@FcPortoFan1999 Czekamy na next sezon!
2
@piterheh86 Bieda miejscowosc.
3
@piterheh86 Nie no Rakow bez minimum LKE to bedzie wstyd
2
I teraz trzymac kciuki by top 4 było stabilne bo nie moga nas stevy wondery reprezentowac w europie typu Lechia czy inny Slask(Im to nie grozi)
0
Jak oceniamy Van der brooma.
Solidne 7.5 jak dla mnie
0
Lechia do 4 ligi.
Lech bardzo dobry sezon konczy na 3 miejscu
0
Ostatnio Prezes pogonił mówił o skandalu w zabrzu. Faktycznie karny in sie należał i to przed golem Podolskiego.
Tylko jestem ciekawy czy pamieta sytuacje z meczu z Lechem gdy sedzia przewalił Lecha nie pokazujac ewidentnej czerwonej kartki dla gracza Pogoni po czym po 2 min padł gol na 1-1