Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarcelona Haha nie no trzezwy jestem. Jeszcze piwko sie chłodzi
9
Hah wracam z zabki z browarkiem a tu kot mnie zaczepia i prosi o atencje.
Z 10 min miziałem go i jednak mruczenie to jeden z najlepszych dzwieków jakie mozna usłyszec. Az odpale sobie przed snem
8
Dajcie go chociaz na 1 sezon jeszcze ;(
1
@OskP 30+10 i City go pusci
0
@bartas97 A ja uwazam ze 1 młodziezowiec w składzie to nie jest bóg wie jaki problem.
@Uukasz_93 ma racje. To ze zdobyliscie mistrzostwo grajac na innych zasadach to cos co nigdy miec miejsca nie powinno i zamiast 3 to powinniscie z 10 mln kary dostac patrzac na kluby które nie mogły sobie pozwolic na olanie tematu.
Przepis jest dobry ale zeby sytuacja sie nie powtórzyła to powinny byc drakonskie kary za takie omijanie przepisu jak zrobił to Rakow
0
@Uukasz_93 No Raków stac było to olali. Powinna byc wieksza ta kara ale jest jak jest.
Lech czy Legia nie musza sie tym przejmowac bo maja akademie pełne młodych talentów a Raków musiał zebrac o kase na przebudowe stadionu.
0
@Kidd Tak. Ale teraz bida z kasa na tranafery i nie moga 2x olac tego przepisu.
Jesli znowu oleja to powinna byc kara za recedywe.
Kazdy klub dokłada sie do rozwoju piłki promujac młodych tylko wielki panicz Rakow na to w dupie
1
@Uukasz_93 I dobrze ze zostaje. A Raków bedzie musiał grac młodymi albo znowu kara bedzie
@Kidd 3 mln kary dla rakowa.
0
@MesQueUnClub96 Haaland top
2
@Kidd Spokojnie pewnie mu w szkole łobuzy kanapki ukradły i Dodi nerwowy jest
1
@partymaker Po to żeby sprawdzic czy da tam rade. Jesli nie to poszukamy kogos na rynku.
1 pełny sezon na pivocie pokaze czy moze na stałe tam grac
0
@tristan87 No to w zasadzie zamyka temat
0
@Peciak Biore w ciemno. 1 Sezon De jonga na pivocie i zobaczymy czy on to dzwignie
0
@tbas Mało chwytliwe :(
0
https://nonsa.pl/wiki/Rasizm
Nie wikipedia a nonsensopedia prawde ci powie :)
1
@Mario96w Jest ich za mało? To mi tylko przychodzi na mysl :]
0
@Emhyr Ja to tylko żółtków nie lubie,liczy sie?
0
@Tabaluga37 Dzieki
0
@mrboom No tylko nie wiem za ile kuoic doładowanie. 30 zł starczy?
0
@tristan87 Niestety nie udostepniaja po ataku hackerskim
0
Dobra pany mam pytanie
Siostra jest w szpitalu i chce sobie chociaz pograc na telefonie. Pytanie jaki pakiet i za ile kupic by na pare dni starczyło.
T-mobile jak cos
1
@Emhyr Powoli ku normalnosci. Laporta? Top.
0
@lucas/catalan Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. Raport przesłany
0
Co jak co ale w Aquamanie muzyka była przednia. Oby 2 czesc była warta uwagi
41
@matirix20 Nie.
4
@MesQueUnClub_87 Konto satyryczne na 100% ale za ta smierc ekolodzy powinni pojsc do pierdla
24
@tomek8756 Do pierdla za morderstwo lub za terroryzm i tym sejm sie powinien zajac by te przygłupy nie były bezkarne
16
@Kgorecki2500 No przeciez pluja oni w morde fanom tych swiatów i w imie czego? W imie czarnych,gejów i innych mniejszosci? No kur to jest dramat.
Jestem tolerancyjny ale wpychanie na siłe gejów i innych ras do uniwersów gdzie oni nie wystepuja to jest żart.
7
Jaskier bedzie pukany przez Radowida xD
Kur w tym netfliksie wieksi niedorozwoje pracuja niz przy Ring of power..
1
@Kapitan hawk On mi wyglada na de***a. Ja rozumien wszystko ale po co to?