2

I teraz trzymac kciuki by top 4 było stabilne bo nie moga nas stevy wondery reprezentowac w europie typu Lechia czy inny Slask(Im to nie grozi)

0

Jak oceniamy Van der brooma.

Solidne 7.5 jak dla mnie

0

Lechia do 4 ligi.


Lech bardzo dobry sezon konczy na 3 miejscu

0

Ostatnio Prezes pogonił mówił o skandalu w zabrzu. Faktycznie karny in sie należał i to przed golem Podolskiego.

Tylko jestem ciekawy czy pamieta sytuacje z meczu z Lechem gdy sedzia przewalił Lecha nie pokazujac ewidentnej czerwonej kartki dla gracza Pogoni po czym po 2 min padł gol na 1-1

4

Lech jaki polot. Totalnie zdominowana Jaga

1

Kompromiacja,Wstyd,Żenada,Nie wracajcie do domu.

0

@MesQueUnClub96 Sznur czy cyjanek?

25

Tytuł frajera roku oficjalnie w Dortmundzie

1

Dobra BVB idzcie w uj.

0

@tristan87 Ament!!!

0

90 min Reus marnuje karnego na 3-2
Bayern strzela w 99 min po bilardzie w polu karnym

0

@MesQueUnClub96 Spójrz w lustro

0

Oj pewien hejterek Baya munsien chyba szału dostanie po takiej kompromitacji BvB

0

No to piłkarze BvB zgotuja fete kibicom xD

4

@MesQueUnClub96 Do choroszczy?

2

Nie no ta liga to kabaret jest. To Francuska bywa ciekawsza bo czasem wyskoczy Monako czy Lille a tu nawet metr przed kiblem oddaje sie majstra Bayernowi

4

Kur serio? Mainz o nic nie gra a BVB sie kompromituje

0

Dziekuje dobranoc xD

0

BvB frajerzy? Nowe,nie znałem..

7

@marnow Zalezy od wielu czynników. Ja bym odradzał w ogole wsiadanie do auta w tym dniu

1

@Ojciec5tkidzieci Ajaj piekne oranie koscioła. Dajesz Papa zniechec jeszcze wiecej ludzi do tej zepsutej instytucji

0

@LS Tebas:Potrzymaj mi piwo

0

@cules100pro Na jaki okres czasu? 50 lat? Jesli tak to sami durnie pracuja w klubach LaLigi

0

Dobra jak to jest z tym CVC

Rozumiem ze My Real i Bilbao tego nie podpisalismy. Do tego RFEF z tymi 3 klubami to zaskarżyło

Jesli dobrze rozumiem Tebas i kluby podpisały to i sprzedały czesc praw tv na 50 lat zostawiajac funduszowi furtke do zamienienia tych pieniedzy w pożyczke jesli fundusz sie wycofa?

Wychodzi na to ze jesli fundusz sie wycofa to kluby maja pożyczke na 50 lat?

Jesli tak jest to Tebas z automatu powinien stracic posade bo to jest sabotaz ligi.

0

@cules100pro Ale bierz pod uwage ze my czesc praw sprzedalismy

3

@Sysia11 Przeciez za samo mistrzostwo City dostanie 50 mln tylko. Reszta pochodzi z praw telewizyjnych i tu niestety PL odjezdza wszystkim.

@Emhyr Łacznie pewnie byłoby ponad 100 ale my czesc praw sprzedalismy pamietaj o tym

https://www.meczyki.pl/newsy/tyle-fc-barcelona-ma-zarobic-za-zwyciestwo-w-la-liga-wiecej-nawet-niz-w-premier-league/212600-n

9

@Emhyr Mistrz PL 50 mln za mistrzostwo reszta kasy to prawa tv

Tutaj tez to jest czysta kasa za wynik sportowy bez uwzgledniania praw tv

0

@MarioVeB! Widzisz kolego ja Rakowowi mistrza pogratulowałem bo zasłuzyli a ty jak zwykle próbuesz zabłysnac prowokujac mnie czy innych kibiców Lecha.

Boli cie ze Lech jest wzorowo prowadzony i nie musi krasc pieniedzy lokalnym atrakcjom?

Slask o takiej przygodzie w europie to moze co najwyzej pomarzyc bo ich szczytem jest gra w eliminacjach.

5

60 mln za mistrzostwo podobno nam wpadnie. To da sie gdzies potwierdzic?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?