Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I teraz trzymac kciuki by top 4 było stabilne bo nie moga nas stevy wondery reprezentowac w europie typu Lechia czy inny Slask(Im to nie grozi)
0
Jak oceniamy Van der brooma.
Solidne 7.5 jak dla mnie
0
Lechia do 4 ligi.
Lech bardzo dobry sezon konczy na 3 miejscu
0
Ostatnio Prezes pogonił mówił o skandalu w zabrzu. Faktycznie karny in sie należał i to przed golem Podolskiego.
Tylko jestem ciekawy czy pamieta sytuacje z meczu z Lechem gdy sedzia przewalił Lecha nie pokazujac ewidentnej czerwonej kartki dla gracza Pogoni po czym po 2 min padł gol na 1-1
4
Lech jaki polot. Totalnie zdominowana Jaga
1
Kompromiacja,Wstyd,Żenada,Nie wracajcie do domu.
0
@MesQueUnClub96 Sznur czy cyjanek?
25
Tytuł frajera roku oficjalnie w Dortmundzie
1
Dobra BVB idzcie w uj.
0
@tristan87 Ament!!!
0
90 min Reus marnuje karnego na 3-2
Bayern strzela w 99 min po bilardzie w polu karnym
0
@MesQueUnClub96 Spójrz w lustro
0
Oj pewien hejterek Baya munsien chyba szału dostanie po takiej kompromitacji BvB
0
No to piłkarze BvB zgotuja fete kibicom xD
4
@MesQueUnClub96 Do choroszczy?
2
Nie no ta liga to kabaret jest. To Francuska bywa ciekawsza bo czasem wyskoczy Monako czy Lille a tu nawet metr przed kiblem oddaje sie majstra Bayernowi
4
Kur serio? Mainz o nic nie gra a BVB sie kompromituje
0
Dziekuje dobranoc xD
0
BvB frajerzy? Nowe,nie znałem..
7
@marnow Zalezy od wielu czynników. Ja bym odradzał w ogole wsiadanie do auta w tym dniu
1
@Ojciec5tkidzieci Ajaj piekne oranie koscioła. Dajesz Papa zniechec jeszcze wiecej ludzi do tej zepsutej instytucji
0
@LS Tebas:Potrzymaj mi piwo
0
@cules100pro Na jaki okres czasu? 50 lat? Jesli tak to sami durnie pracuja w klubach LaLigi
0
Dobra jak to jest z tym CVC
Rozumiem ze My Real i Bilbao tego nie podpisalismy. Do tego RFEF z tymi 3 klubami to zaskarżyło
Jesli dobrze rozumiem Tebas i kluby podpisały to i sprzedały czesc praw tv na 50 lat zostawiajac funduszowi furtke do zamienienia tych pieniedzy w pożyczke jesli fundusz sie wycofa?
Wychodzi na to ze jesli fundusz sie wycofa to kluby maja pożyczke na 50 lat?
Jesli tak jest to Tebas z automatu powinien stracic posade bo to jest sabotaz ligi.
0
@cules100pro Ale bierz pod uwage ze my czesc praw sprzedalismy
3
@Sysia11 Przeciez za samo mistrzostwo City dostanie 50 mln tylko. Reszta pochodzi z praw telewizyjnych i tu niestety PL odjezdza wszystkim.
@Emhyr Łacznie pewnie byłoby ponad 100 ale my czesc praw sprzedalismy pamietaj o tym
https://www.meczyki.pl/newsy/tyle-fc-barcelona-ma-zarobic-za-zwyciestwo-w-la-liga-wiecej-nawet-niz-w-premier-league/212600-n
9
@Emhyr Mistrz PL 50 mln za mistrzostwo reszta kasy to prawa tv
Tutaj tez to jest czysta kasa za wynik sportowy bez uwzgledniania praw tv
0
@MarioVeB! Widzisz kolego ja Rakowowi mistrza pogratulowałem bo zasłuzyli a ty jak zwykle próbuesz zabłysnac prowokujac mnie czy innych kibiców Lecha.
Boli cie ze Lech jest wzorowo prowadzony i nie musi krasc pieniedzy lokalnym atrakcjom?
Slask o takiej przygodzie w europie to moze co najwyzej pomarzyc bo ich szczytem jest gra w eliminacjach.
5
60 mln za mistrzostwo podobno nam wpadnie. To da sie gdzies potwierdzic?
0
Komentarz usunięty