0

@Emhyr Brozovic i elo albo wypad

0

Lech>>Chelsea pod wzgledem zarządzania klubem.

0

@jacobFCB #TeamKucharek

1

Komentarz usunięty

0

@SkilledHydra16 To zle ci sie wydaje. Moze to zwyczajny ukłon w strone kibiców?

0

@Emhyr Big mac wez ty juz odejdz definitywnie z Barcelony

10

@Nazio87 Przeciez to ma zwiazek ze stadionem.

4

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Zemsta Shitów,Powrót Jedi,Mroczne widmo

0

@marcin62 No wiesiek to kwintesecja netfliksa. Powinni ten serial zakopac i zapomniec ze w ogole powstał

1

@marcin62 No dobra ale to jest nadal dzieło z 10x lepsze od produkcji Amazonu

0

@bartekvisca No boli. Miec taki materiał a zrobic takie gówno fabularne polane poprawnoscia polityczna.

Boli mnie ze HBO potrafi w seriale a nam swirom zaserwowali papke za 500 mln w której dobre były tylko widoki ;/

Serio zazdroszcze fanom GoT ze za seriale sa odpowiedzialni ludzie z głowa na karku

3

3

@marcin62 Nie przymkne. Dla mnie te 2 gry to kupa chociaz wizualnie sa dobre ale no ja nie przymkne oka na takie luzne podchodzenie do lore swiata.

1

Słabo ze nadal najlepsza gra o Lotrze
jest strategia a mamy kur 2023 rok

Tylko błagam nie piszcie mi nic o Shadow of mordor i Shadow of war bo te gry to tez kupa dla fana uniwersum


Ale chyba odpale se kampanie Angmarem i rozdupce se Arnor w trymiga :)

@macio_944 @Jakchcesz

0

@macio_944 Bede rzigoł

0

@MesQueUnClub_87 Warto było!

1

O matko przejadłem sie.
-Makowca?
Piękna smierc!

3

Wątrôbka z cebulka+Browar+Gremliny z lat 80. Taki jest plan

1

Kokejny argument przeciwko Laporcie psu w dupe. Ładnie sponsorów ogarniaja :)

1

@DaPidejpi Co tam PSG robi? Chyba nie za mistrzostwa co?

7

@Deviler 7/10 Wyżej nie da rady bo w europie sie nie popisał

1

@Medium Najlepszy. Co sie LaBamba na łudzi to jej

1

@Comentateiro Skubani fotki niezłe robio/dostaja

1

@tomek8756 8 lat ma. Ja 27

4

@Ojciec5tkidzieci Dustertly,Odlotowe wyscigi,Scooby doo,Dexter,Atomówki,Billy i Mandy,Johnny Test i mozna wymieniac duzo lepsze.

3

@sintesox Drugi hajto

1

Astma+Zapalenie płuc i siostra w szpitalu. Ah shit...

No i tyle ze spania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?