Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Brozovic i elo albo wypad
0
Lech>>Chelsea pod wzgledem zarządzania klubem.
0
@jacobFCB #TeamKucharek
1
Komentarz usunięty
0
@SkilledHydra16 To zle ci sie wydaje. Moze to zwyczajny ukłon w strone kibiców?
0
@Emhyr Big mac wez ty juz odejdz definitywnie z Barcelony
10
@Nazio87 Przeciez to ma zwiazek ze stadionem.
4
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 Zemsta Shitów,Powrót Jedi,Mroczne widmo
0
@marcin62 No wiesiek to kwintesecja netfliksa. Powinni ten serial zakopac i zapomniec ze w ogole powstał
1
@marcin62 No dobra ale to jest nadal dzieło z 10x lepsze od produkcji Amazonu
5
https://preview.redd.it/i18rz58ipyd51.png?auto=webp&s=e91f98e35f2efb2e8e80488a1484e60c02e6dfcf
Cholibka nie ten wulkan xDD
@Kgorecki2500
0
@bartekvisca No boli. Miec taki materiał a zrobic takie gówno fabularne polane poprawnoscia polityczna.
Boli mnie ze HBO potrafi w seriale a nam swirom zaserwowali papke za 500 mln w której dobre były tylko widoki ;/
Serio zazdroszcze fanom GoT ze za seriale sa odpowiedzialni ludzie z głowa na karku
3
https://zapodaj.net/eeaec9cb7ca4b.jpg.html
Piekne podsumowanie Syf of power Amazona.
@Jakchcesz @TheNekro94 @macio_944
3
@marcin62 Nie przymkne. Dla mnie te 2 gry to kupa chociaz wizualnie sa dobre ale no ja nie przymkne oka na takie luzne podchodzenie do lore swiata.
1
Słabo ze nadal najlepsza gra o Lotrze
jest strategia a mamy kur 2023 rok
Tylko błagam nie piszcie mi nic o Shadow of mordor i Shadow of war bo te gry to tez kupa dla fana uniwersum
Ale chyba odpale se kampanie Angmarem i rozdupce se Arnor w trymiga :)
@macio_944 @Jakchcesz
0
@macio_944 Bede rzigoł
0
@MesQueUnClub_87 Warto było!
1
O matko przejadłem sie.
-Makowca?
Piękna smierc!
3
Wątrôbka z cebulka+Browar+Gremliny z lat 80. Taki jest plan
1
Kokejny argument przeciwko Laporcie psu w dupe. Ładnie sponsorów ogarniaja :)
1
@DaPidejpi Co tam PSG robi? Chyba nie za mistrzostwa co?
7
@Deviler 7/10 Wyżej nie da rady bo w europie sie nie popisał
1
@Medium Najlepszy. Co sie LaBamba na łudzi to jej
1
@Comentateiro Skubani fotki niezłe robio/dostaja
4
Zdjecia z erupcji Popocatepetl-Meksyk
https://tvn24.pl/tvnmeteo/najnowsze/cdn-zdjecie-6mahxm-wulkan-popocatepetl-26-kwietnia-7020887/alternates/FREE_840
https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-7pg4pa-pyl-z-wulkanu-popocatepetl-przysypal-miasto-w-stanie-puebla-7140497/alternates/FREE_840
https://tvn24.pl/tvnmeteo/najnowsze/cdn-zdjecie-yg39g5-wybuchl-wulkan-popocatepetl-7136649/alternates/SQUARE_1280
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/mg/mg2xcau2yjv8y36mojk5y7cb8z93q9hq.jpg
Wybuch wulkanu zablokował m.in lotniska a pył opadł na pobliskie okolice
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira
1
@tomek8756 8 lat ma. Ja 27
4
@Ojciec5tkidzieci Dustertly,Odlotowe wyscigi,Scooby doo,Dexter,Atomówki,Billy i Mandy,Johnny Test i mozna wymieniac duzo lepsze.
3
@sintesox Drugi hajto
1
Astma+Zapalenie płuc i siostra w szpitalu. Ah shit...
No i tyle ze spania.