Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Płock.
W ost kolejce slask ma najtrudniejszego rywala
2
Etna ponownie daje o sobie znac. Paroksyzm erupcyjny trwa ale ze wzgledu na pogode nie wiele widac i ciezko ocenic jak mocna jest aktywnosc.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira
0
O 21 Grand Derbi i to wbrew pozorom nie jest mecz tylko o panowanie w Sevilli. Oba zespoły maja o co grac wiec w teorii zapowiada sie kawał meczycha
0
@FcPortoFan1999 No mogliby spasc gdyby nie jesoen
2
Fatalny jest widzew w 2 rundzie
0
Kurde miedzinsky w sumie podsunał mi film do obejrzenia. Ghost in the shell z boska Scarlett ;)
0
@HighestInTheRoom Bardziej potrzebny Lechowi i oby udało sie go wyrwac
0
@D10SLEO Pożyjemy zobaczymy oby Lech go zgarnał.
0
@HighestInTheRoom Po co jak Guala macie i jeszcze Wszołka z Kapustka
0
@D10SLEO Bez przesady. Lech lub Rakow go zgarnie.
Slask nie ma mu nic do zaoferowania a chłop ma ambicje i powinien grac o cos wiecej
1
Velde i Yeboah to byłyby zacne skrzydła.
Rutek wez go wyciagnij bo szkoda chłopa by grał o utrzymanie
1
@FcPortoFan1999 Derby Łodzi,Warszawy,Krakowa i Poznania.
Ale beda niebawem emocje jak i Polonia wróci
0
@D10SLEO Nie dla Lecha. Za mało mobilny jest. W Lechu potrzebna 9 która zastawi sie lub rozegra.
Poza tym Exposito ma problem z trzymaniem wagi xd
1
@Barca1992 I niech to tak zostanie
1
Ale przyznam ze Yeboah to kozak. "Amica" powinna go zgarnac za niska cene lub ew Imaza z Jagi wyciagnac bo niewiadomo co z Ishakiem
0
@Janas11224 Własnie przez to polska piłka klubowa jest gdzie jest. Potrzebne nam stabilne top 4
1
@FcPortoFan1999 I to i to.
Slask lubiłem swego czasu. Ale jako ze pomagam zwierzetom to po tej akcji absolutnie gardze tym klubem
2
@FcPortoFan1999 Jeszcze jeden i jeszcze raz
1
https://www.meczyki.pl/newsy/rekordowy-transfer-i-koszmar-ktory-wciaz-trwa-cardiff-zada-pieniedzy-za-emiliano-sale-wstrzasajace/212213-n
Wtf co za gnidy.
4
@Kamilos84 Korony szkoda by było fajnie grali w 2 rundzie
0
Serio Zaksa za LM dostała 500 tys euro? Przeciez to jest zart jakis.
Czy wysiłek w zbudowanie składu jest warty tego? Troche żenada bo nie raz samo zbudowanie składu jest duzo droższe niz nagroda za wygranie LM.
0
@bartas97 Raków na galowo z Płockiem czy dalej roszady by inni pograli?
0
@takisobiektos Nie chce? Stracilł Lech tyle pkt na poczatku ze to nie było realne zwłaszcza ze Rakow nie grał w europie. Lech poczatek sezonu miał fatalny. Kontuzje stoperów +zmiana trenera. To musiało sie odbic i odbiło. Dopiero po czasie Lech zaczał dobrze funkcjonowac.
Było jasne ze z takim Rakowem Lech nie powalczy grajac na kilku frontach. Nie po takim poczatku sezonu
0
@takisobiektos A co w tym sezonie zmieni top 3 lub top 4? Plan był jasny. Gra w europie + awans do pucharów i przyokazji promowanie piłkarzy. Mistrzostwo przegralismy na poczatku sezonu gdzie było sporo perturbacji m.in z trenerem i masa kontuzji
Zgadza sie ze tak to powinno wygladac ale nie wyglada i to jest problem i dlatego polska piłka jest tam gdzie jest. Stabilne top 4 jest potrzebne tej lidze
0
@MarioVeB! A powiedz mi skoro komisja nie widzi w tym problemu to czemu Lech ma sie tym przejmowac? Nawet gdyby musieli zmienic licencje to dostaliby ja od reki i wyszłoby na zero.
Uwazasz ze licencja cokolwiek zmienia w przypadku Lecha?
Lech zarabia na siebie i inwestuje w akademie by potem produkowac co raz lepszych piłkarzy. Czym sie Slask moze pochwalic? Okradaniem zoo?
0
@takisobiektos Spadło czy nie Lech zapewnił polskim klubom mnóstwo pkt do rankingu.
I nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. Piast zasługiwał na mistrza bo był lepszy tylko co z tego jak potem kompromitował sie w europie.
Mi chodzi o to ze zeby nasza piłka sie rozwijała to kluby nasze najsilniejsze powinny zdobywac te mistrzostwa zeby nie dochodziło do takiej patologi ze mistrz polski odpada w 1 rundzie eliminacji i nie mamy zadnego zespołu w fazie grupowej.
0
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 Fakt. Ale pytanie czy taki mistrz polski jest dobry dla rozwoju ligi? Moim zdaniem nie.
Najlepiej by było gdyby mistrzostwo zdobywał klub który stac na to by zbudowac kadre na walke na kilku frontach.
Przede wszystkich dobrze by było gdyby co roku w pucharach grał Lech Legia Pogon i ew Rakow.
0
@takisobiektos Za to stac na cwiercfinał LKE o czym Slask moze tylko pomarzyc. Zarobili wiecej niz wynosi budzet wiekszosci klubow ekstraklasy.
Lech jest w waskim gronie klubow który nie musi zebrac o pieniadze od miasta.
Brak mistrzostwa to nie jest problem :)
4
Komentarz usunięty