Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.meczyki.pl/newsy/tragedia-podczas-meczu-w-salwadorze-wstrzasajace-nagrania-ze-stadionu-wideo/212207-n
Ja pier... Jak mozna było do tego dopuscic?
0
@FcPortoFan1999 A ja nie. Slask o spadek sie prosi pd kilku lat.
2
Dla dobra piłki kluby takie jak Slask i Lechia powinny spasc.
Nie da sie patrzec na ta patologie w zarzadzaniu tymi klubami. Lechia ma juz potencjalnego kupca ale chyba dobrze by im zrobił reset jak polonii warszawa.
Slask to tez jeden wielki burdel i oni od dawna sie prosza o spadek.
Po tej akcji z Zoo licze ze spadna i se ryj rozwala a potem niech ktos ich kupi i zrobi z nich powazny kkub.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Oby przegrali
0
@masq Przeciez nie moga podpisac dopoki LL nie da zielonego swiatła
0
https://www.meczyki.pl/newsy/co-za-dno-kompromitacja-organizatorow-w-rzymie-pomylono-nazwiska-tenisistek-zwyciezczyni-ze-zlym-trofeum/212200-n
https://www.meczyki.pl/newsy/zenujace-sceny-po-finale-siatkarskiej-lm-siatkarze-zaksy-przepedzeni-z-parkietu-przez-robotnikow-wideo/212203-n
Ale kompromitacja Włoch i to dwukrotna xD
5
2 gol z połowy boiska w eklapie w 1 dzien xD.
Kapitalne gole padały w tym sezonie eklapy
2
@Pasiak Julian Araujo xd
6
Fati i Ferran mimo asysty sa zbedni i koniecznie trzeba ich wyoutowac z klubu
4
Rojas ty smieciu.
Tragiczny ten sedzia jest. Puscił gola którego nie powinno byc bo był faul a kartkował tez tragicznie
2
Kur nigdy wiecej tej pały z gwizdkiem.
1
Mecz o nic okej ale czy ten sedzia łeb musi dawac popis amatorszczyzny w tym meczu?
15
3x faul w jednej akcji a ta menda puszcza gre i pada gol.
2
Wszyscy u nas dzisiaj pijani xD
O ironio zle nie gramy
3
Zapinamy pasy i spuszczamy wpier RSSS co by Villareal farmera miał szanse na LM
3
@MesQueUnClub96 Wez ty sie nie kompromituj
1
@Firestone Zaraz chłopa zablokuje bo zal czytac jego posty
9
https://zapodaj.net/66df7c5244368.png.html
No i takie rzeczy moze mi fb proponowac :]
2
I cyk Górnik mocno pomaga Lechowi.
Od Lecha zalezy czy zdobedzie podium w tym sezonie
1
No i sie zesrali.
Lipsk wy dziody jedne.
1
Arsenal tez widze juz sie poddał.
2
@Kessie Trzeba odpalic xd
1
@Emhyr Nie wydaje mi sie by była wysoka bo inaczej nikt by na to nie poszedł
2
@Kgorecki2500 Oj uwierz mi Mendes umie przekonywac
1
@Emhyr To da sie mniej? Transfer typu nic nie tracisz a mozesz zyskac tylko.
1
Kiedy Lipsk zmieni spodenki na brazowe :)?
1
@matirix20 W sumie to na zero wyjdziemy z mozliwosci sprzedazy bo Mendes łatwo mu znajdzie inny klub w razie w
2
@Rewolucja123 Dzieki układom duzo prosciej wyjsc na prosta a Nevesa nie trudno bedzie sprzedac :)
Czy mi sie to podoba? Nie. Ale jak klub ma na tym zyskac to nie mam nic przeciwko