0

@FcPortoFan1999 A ja nie. Slask o spadek sie prosi pd kilku lat.

2

Dla dobra piłki kluby takie jak Slask i Lechia powinny spasc.

Nie da sie patrzec na ta patologie w zarzadzaniu tymi klubami. Lechia ma juz potencjalnego kupca ale chyba dobrze by im zrobił reset jak polonii warszawa.

Slask to tez jeden wielki burdel i oni od dawna sie prosza o spadek.

Po tej akcji z Zoo licze ze spadna i se ryj rozwala a potem niech ktos ich kupi i zrobi z nich powazny kkub.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Oby przegrali

0

@masq Przeciez nie moga podpisac dopoki LL nie da zielonego swiatła

5



2 gol z połowy boiska w eklapie w 1 dzien xD.

Kapitalne gole padały w tym sezonie eklapy

2

@Pasiak Julian Araujo xd

6

Fati i Ferran mimo asysty sa zbedni i koniecznie trzeba ich wyoutowac z klubu

4

Rojas ty smieciu.

Tragiczny ten sedzia jest. Puscił gola którego nie powinno byc bo był faul a kartkował tez tragicznie

2

Kur nigdy wiecej tej pały z gwizdkiem.

1

Mecz o nic okej ale czy ten sedzia łeb musi dawac popis amatorszczyzny w tym meczu?

15

3x faul w jednej akcji a ta menda puszcza gre i pada gol.

2

Wszyscy u nas dzisiaj pijani xD

O ironio zle nie gramy

3

Zapinamy pasy i spuszczamy wpier RSSS co by Villareal farmera miał szanse na LM

3

@MesQueUnClub96 Wez ty sie nie kompromituj

1

@Firestone Zaraz chłopa zablokuje bo zal czytac jego posty

9

https://zapodaj.net/66df7c5244368.png.html

No i takie rzeczy moze mi fb proponowac :]

2

I cyk Górnik mocno pomaga Lechowi.

Od Lecha zalezy czy zdobedzie podium w tym sezonie

1

No i sie zesrali.

Lipsk wy dziody jedne.

1

Arsenal tez widze juz sie poddał.

2

@Kessie Trzeba odpalic xd

1

@Emhyr Nie wydaje mi sie by była wysoka bo inaczej nikt by na to nie poszedł

2

@Kgorecki2500 Oj uwierz mi Mendes umie przekonywac

1

@Emhyr To da sie mniej? Transfer typu nic nie tracisz a mozesz zyskac tylko.

1

Kiedy Lipsk zmieni spodenki na brazowe :)?

1

@matirix20 W sumie to na zero wyjdziemy z mozliwosci sprzedazy bo Mendes łatwo mu znajdzie inny klub w razie w

2

@Rewolucja123 Dzieki układom duzo prosciej wyjsc na prosta a Nevesa nie trudno bedzie sprzedac :)

Czy mi sie to podoba? Nie. Ale jak klub ma na tym zyskac to nie mam nic przeciwko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?