Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eric to jest takie dno ze nawet tak miekki karny odgwizduja po jego faulu
0
Znamienne 1 gol brak doskoku Roberto a teraz Garcia.
14
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 No to jeszcze Yokota a my oddamy Ba Loue :)
0
https://www.meczyki.pl/newsy/gornik-pomogl-lechowi-w-walce-o-trzecie-miejsce-z-poznania-do-zabrza-pojechaly-prezenty-za-wygrana-z-pogonia/212351-n
Dawac Yokote w druga strone :]
10
Po to własnie sa potrzeni zmiennicy by piłkarze tak młodzi nie byli az tak zajezdzani. Torre musi byc ogrywany by w jakims stopniu odciazyc Pedriego
1
Wyszedł człowiek po browara i juz mnie gnidy pogryzły.
Komary? Tfu
0
Lol Roque Santa Cruz dalej gra w piłke :o
0
@szymon6847 No lepsza smierc w wyniku erupcji niz z nudy lub kosy w zebro xd
1
Patrzac z perspektywy to mieszkanie w Neapolu to proszenie sie o kłopoty.
Po primo wysoka przestępczosc zwiazana m.in z mafia.
Po 2 Neapol lezy na 2 bombach z opóznionym zapłonem mowa o Wezuwiuszu i Campi Flegrei.
1
@Kidd Bo ty sam bedziesz swoin szefem.
200 iq nie bedziesz pracowac na szefa złodzieja bedac samemu szefem złodziejem kurła :)
2
@RoberDzik No pewnie ze tak. Bedziesz bezrobotny.
0
@Nieznajomy No zdarza sie najlepszym. Ale Neapol sam jest sobie winny
0
https://www.meczyki.pl/newsy/to-policzek-od-uefa-neapol-oburzony-nominacja-szymona-marciniaka-na-final-ligi-mistrzow/212323-n
Ale sie spłakali a to ich wina ze niezbyt mocny Milan wywalił ich na zbity pysk z LM
7
@Grabarz1750 Prosze nie kojarzyc bogu ducha winnego wulkanu z tym scierwem zwanym kafejka
1
Czystka wsrod sedziów LL jest potrzebna i jest spozniona.
Natomiast nie moze byc tak ze 1 piłkarz powoduje ze leca głowy a zwłaszcza taki który nakreca ta juz i tak toksyczna atmosfere.
Widac nacisk Madrytu i to jest zabawne patrzac przez pryzmat sprawy Negreiry oraz fakt ze klubowa telewizja realu wywiera filmikami wpływ na sedziów.
Skandaliczna sytuacja.
1
https://www.filmweb.pl/film/Przera%C5%BCacze-1996-695
Swietny jest ten film :)
0
@Kapiczek Ty to udany jestes. Jakie problemy? W kazdej grupie kibiców znajda sie idioci. Czemu klub ma cierpiec za wybryki dzbanów?
Wydaje mi sie ze nie trzeba miec wysokiego iq by to zrozumiec.
Każdy klub posiada kibiców nie grzeszacych rozumem a ty juz jakies problemy widzisz dla klubu.
5
https://img.ifunny.co/images/93adba599b8ccd3917bf82c7ddd84f05c37082e6bc35d7e8af78ca2718a0f172_1.jpg
Do dupy te pomidory xD
5
https://ibb.co/qkkCbF3
Ktos tu cos pisał o weselach ostatnio :]
1
https://www.meczyki.pl/newsy/fifa-wydala-komunikat-nt-pilkarzy-z-rosyjskich-i-ukrainskich-klubow-wiadomo-co-z-szymanskim-czy-dagerstalem/212299-n
Dagerstal zostanie w Lechu. I dobrze bo z Miliciem tworza super duet
3
@RoberDzik Powinni mu zabrac dostep do internetu
10
@takisobiektos Smutne? Co za duzo to nie zdrowo. Mi sie autentycznie juz nie chce ogladac piłki. Za duzo tego w tym sezonie.
1
@Chada Gitara dzieki.
5
https://beta.ctvnews.ca/national/climate-and-environment/2023/5/19/1_6405938/_jcr_content/root/responsivegrid/image.coreimg.jpeg/1684506845923/1-6405946.jpeg
Meksyk-Wulkan Popocatepetl
@barcelonaLM @AssisMoreira @Comentateiro @NeKenI
0
Da sie zmyc plamy po kawie z białej bluzki czy kaput?
0
@Emhyr A to nie ten fanboy konfy co zleciał z 1.5 roku temu?
5
@MesQueUnClub96 Żegnam
1
@FcPortoFan1999 Powinien dac rade
3
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1660386221862924290
Ja pier jak to wygląda...