Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Nhyz Boli od patrzenia
9
Wygrana na Cornella i przypieczetowanie majstra to cos co chce zobaczyc. Ale bedzie piekło papuzki xD
0
Dla odmiany odpale se dzis mecz kotletiko. Moze lepszy meczyk bedzie niz wczorajszy na villamarin
3
@FcPortoFan1999 W Belgii powinien sobie poradzic. Dobry kierunek do rozwoju i przyszłego transferu do top 5
2
https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-sprzedal-michala-skorasia-kolejorz-oficjalnie-potwierdzil-wielki-transfer/210626-n
No i gitara. Zasłużył sobie swoja dobra gra. Powodzenia Skóras!
1
@cris2706 Autor do choroszczy sie nadaje. Ludzie którzy to lajkuja tez xd
6
@Kondziubarca Tak było nie zmyslam
1
@NeKenI Nie ma miejsca ;)
6
Dziwne nicki na La Bambie
@Czarnymessi1997
@zjem ci babcie
@PiesNaBaby
@Nigger
@staramsiębyćobiektywny
@Ulicznywariat
@Staryzgred
@dodupyinosem
@dildovagins
@kret to ja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pablit To juz kwestia mocno subiektywna. Mi sie Pedri podobał bardziej bo ma cos z Iniesty w sobie
0
@kuz Najlepsi a nie najgorsi :]
0
@Zoker Np De jong Christensen Raphinha
2
Najlepsi piłkarze Barcy w tym sezonie ligowym po 1 z kazdej formacji.
Biore po 200 zł z waszych kont i słucham panstwa.
Ter Stegen
Araujo
Pedri
Lewy
0
@LM10GOAT No i fajnie. Swój chłop :]
0
O widze Jozwiak w koncu se przypomniał jak sie gra w piłke
1
Fatalny mecz na villamarin :(
2
Ide betis ogladac. Oby fajny meczyk był
1
@Mvk1337 Ale ty gagatek jestes. Troche słaby pocisk jak na madrycioka
4
@Hosh Ale mu zasadził xd
2
@Michael24 To sa taborety.
0
Chłop mecz zycia xDDDD
2
"super jedz co z tego jak za4az się wezmą za ten klub i odbiorą im wszystkie tytuły za 15lat haaaaa klub który kupował mecze ale wstyd na cały świat bycie kibicem oszustów bezcenne elooo"
Taboret i hipokryta lvl hard xD
0
@Striker Nie tak jak 14 :]
1
Przy takim wyniku obowiazkowo wygrac z Rayo i bedziemy miec bardzo duzy komfort
0
Girona gra pod nas xd
12
@Emhyr Oby po zapewnieniu majstra zaczał grac w 1 druzynie. Nie bedzie lepszego momentu na to
3
@AFA90 W sektorze gosci okej ale przychodzisz na mecz w gosciach wbijasz na sektor gdzie sa katalonczycy i wywieszasz taka flage...
Przeciez to proszenie sie o wpier...
16
@AFA90 Gdyby to jeszcze była flaga tylko Atletiko to pół biedy. Ale ten dzban wywiesiľ flage Hiszpanii z logiem Atleti w sektorze gospodarzy podczas swieta w Katalonii. Trzeba byc głupim by cos takiego zrobic.
W Polsce jeszcze by po ryju dostał xd
3
@Kidd Dobre pytanie xd