4

2

@agaFCB Ego jak u krystyny

0

No i to jest pogoda. Pada se deszcz i jest w opór ciepło

0

1

@Kapitan_SW Nie no bez przesady. Saga Skywalkerow to dno i kilometr mułu i mimo wszystko romans miedzy Padme a Anakinem jest półke wyzej od Rey i jej chcicy na Kylo

4

@chavez No i fajnie

2

@chavez Dwójka czy jedynka?

4

Rolady dwie macie robic co chce

5

Gdzie pieniadze sa za las?!

11

@partymaker Kur chłopie on ma 15 lat. Samo to ze jest w kadrze jest juz nagroda dla niego.

Przy dobrym wyniku dostanie minuty

0

@Deviler Tych pajaców od Roncero szkoda nawet cytowac

0

@cules100pro Piekne uniwersum

1

https://www.meczyki.pl/newsy/to-mentalne-zera-po-miesiacu-beda-robic-mi-masaz-kosecki-odpowiada-hejterom-wideo/210536-n

Ten typ to sie nadaje co najwyzej do tanca z gwiazdami a nie do gry w piłke na powaznie.

Wyjatkowo odrazajaca persona

22

@Rewolucja123 Powrót Messiego=Wieksze przychody=szybsza stabilizacja finansowa.

Messi jest potrzebny zeby jak najszybciej ogarnac sytuacje w ffp

1

@MesQueUnClub_87 I dobrze bo jak sie dupa przyssie do deski to...

1

@Deathwing112 Somsiada nie szkoda.

1

@Deathwing112 Kibel do wymiany?

1

@LM10GOAT Amen!

2

@Albatros Wcale bym sie nie zdziwił gdyby to nie był fejur

2

@Emhyr Musze kibel sprawdzic tak na zas...

2

https://www.filmweb.pl/film/Pork+Pie-2017-771136

Jak ktos lubi kino drogi to polecam

6

@Kapitan hawk Chodzace nieszczescie :]

0

Gepard Romero to ma zycie xd

Robi show i jeszcze trzepie kase na tym a i ma dojscia w klubie xd

1

@FcPortoFan1999 Trzeba ich ograc bo graja bez Podolskiego i liczyc ze warya straci pkt

0

@FcPortoFan1999 Mniejsza o top 3 byle to 4 utrzymac bo pary brakuje lechowi

1

@FcPortoFan1999 Dla Lecha liczy sie top 4 by grac w pucharach. Ale mo siedli fizycznie co dziwic nie moze

0

Mimo wszystko brawa za serducho dla Lecha ale no widac mocny zjazd fizyczny piłkarzy

0

@FcPortoFan1999 Niestety Bednarek pod koniec sezonu nie pomaga w ogóle.

0

Nie klei sie gra Lecha. Przegrana z Radomiakiem nałozy presje bo warta tylko 4 pkt straty.

No ale braki kadrowe spore. Dobrze by było chociaz pkt z tego terenu wywiezc. Szkoda by było gdyby Lech zawalił koncówke sezonu po takiej fajnej przygodzie w LKE

0

Kur mac Bednarek to ostatnio kiep nie bramkarz. Wszystko puszcza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?