Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Daj boze xD
1
@Encore W Barcelonie?
0
@Rust_Cohle Mourinho
3
Tak swoja droga to kiedy kur takie "Mietki" z gwizdkami zaczna ponosic konsekwencje za tego typu mecze?
Ten sedzia to powinien dostac bana na europejskie puchary.
0
@Hosh Zgadza sie. Ale psioczenie na sedziego cos da? Lech miał farta ale umiał tez wykrzesac z siebie maksa i chociazby za to powinno sie ich szanowac
0
@Katalończyk 99 A nie boli? Bo z postów twoich widac zupełnie cos innego
2
@Katalończyk 99 Za przeproszeniem wez se masc na ból dupy bo masz ewidentny problem
Sedzia był słaby ale to tez trzeba umiec wykorzystac. Mówisz ze nie szkoda ci Lecha? Chetnie zaczekam na podobny mecz Legii badz Rakowa.
Zapominasz ze Fiorentina tez zasługiwała na czerwo w drugiej połowie. Zamiast sie kur cieszyc ze Lech grał jak równy z równym to ciagle kur widze płacz o sedziego. Jakby to Lecha wina była ze sedzia był na rauszu.
0
@Katalończyk 99 Ale boli dupa co? To wina Lecha ze sedzia to patałach? To tez trzeba umiec wykorzystac. Czekam az Legia zagra podobny mecz z podobnym rywalem.
1
Brawo Lech.
Wygrali ale odpadli. Trzeba byc dumnym po tym meczu. Było blisko ale koniec konców jednak awansowała zasłuzenie druzyna z Włoch.
0
@Esteban_ Widze :)
8
@Katalończyk 99 Kur skonczysz płakac? Fiorentina tez powinna
2
Tak jak myslałem. Szkoda ale jest z czego byc dumnym. Oby dowiezli wygrana
3
Ten sedzia to retard jest..
3
@Hosh Chłop to chodzacy wylew
2
Moge sie mylic ale mysle ze Lech spróbuje ale dostanie bramke na 2-3
7
@VegetaPolska A ty po co mecz odpalałes?
1
@Kidd Niech on lepiej sie nie rozmnaza dla dobra ludzkosci
1
Niestety 1-3.
Ale kurła jest z czego byc dumnyn
4
@626 Nawet jesli co to zmieni? Lech gra jak nigdy i mozna byc dumnym z tego
2
A ja głupi nie wierzyłem w to xD
2
@MesQueUnClub96 What? Puchar uefa i city z juve mowi ci to cos?
2
Stawiac domy na 4 brame xD
0
Ole ole ole 3-0!!
1
@Kidd Klasyk moze po Lechu odpale
2
@VegetaPolska Miej litosc i idz na tindera a nie mecz odpalasz
1
@Katalończyk 99 Boli cie wielki Lech?
1
Ola boga ale jajca 2-0 xDD
1
@FcPortoFan1999 Albo trafił sie wyjatkowo durny arbiter xD
0
@tristan87 Oo panie ale dzban xD
1
Patrzac jednak na ten mecz ze strony postronnego kibica to Lech miał duuzego farta. Mamy na boisku wyjatkowo nieudolnego arbitra który skrzywdził Fiorentine 2x.