Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
3
@Zoker I zajebisty aktor
4
Lechia i Miedz to juz niemal pewniaki do spadku.
Oby do tego grona dołaczył Slask Wrocław.
1
@FcPortoFan1999 Slask to wyjatkowo bezczelny klub. Zabieraja kase zoo i jeszcze szczekaja ze im sie wiecej nalezy z praw tv gdzie 90% stadionu jest puste na ich meczach
1
@FcPortoFan1999 Mam nadzieje ze klimczak i nasze 4 topowe zespoły pokaza faka darmozjadom
7
https://www.meczyki.pl/newsy/media-awantura-o-kase-w-ekstraklasie-wiekszosc-zespolow-chce-drastycznych-zmian-klimczak-otrzymal-pismo/210362-n
Nie no to jest hit. Lech Raków Legia i Pogon zarabiaja na ta lige a reszta przecietniaków nagle chce wydoic ich.
Ja rozumiem ze reszcie brakuje pieniedzy ale akurat taki podział jaki jest obecnie promuje tych,którzy maja ambicje wieksza niz byt w eklapie.
Jezeli Raków Legia Pogon i Lech nas promuja w europie i w jakims stopniu zarabiaja na reszte to trzeba byc wyjatkowp bezczelnym by żadac wiekszej rôwnowagi.
Podział kasy z praw powinien promowac tych co chca grac o cos wiecej niz byt w tej lidze.
Dlaczego takie kluby jak Slask maja dostac podobna kase jak nasze top 4 skoro nijak nie dokładaja sie do rozwoju tej ligi?
Co myslicie?
@BorzyKrzys @HighestInTheRoom @bartas97
0
https://www.meczyki.pl/newsy/nie-za-bardzo-powazam-te-rozgrywki-lesnodorski-umniejsza-sukcesom-lecha-poznan-wbil-tez-szpilke-dzialaczom/210370-n
No nie da sie goscia lubic. Lech miał okres duzej posuchy i to jest prawda ale to chyba najzdrowszy klub w polsce pod wzgledem finansowym.
Gdyby teraz kazdy klub w lidze dostał ultimatum ze maja zaczac sami na siebie zarabiac to w lidze zostałyby ze 4 druzyny.
Polska piłka klubowa nie moze sobie pozwolic na bagatelizowanie LKE bo kasa za gre w fazie grupowej jest bardzo podobna do LE. Z takim podejsciem to nasze kluby nigdy nie zaczna sie powaznie rozwijac.
2
https://www.meczyki.pl/newsy/slask-wroclaw-otrzymal-pieniadze-z-lokalnego-zoo-to-sie-naprawde-zdarzylo/210343-n
Nie no to juz jest kur przegiecie. Zabiera sie 4 mln z zoo na potrzeby slaska który generuje same straty.
Niech ktos ten klub spusci w kiblu bo to jest jakies inne uniwersum
1
@hayek Kolejny powód by to szambo omijac szerokim łukiem
1
@Kgorecki2500 Miedzinsky top xd
1
Ooo w morde In the end zaspiewane przy uzyciu 183 filmów :o
Uzyto m.in Lotra,Thora itd
Fantastyczne!
@Colon @Coutinho007
0
@Striker No i moim zdaniem cos takiego powinno byc zabronione.
Może zaczeliby szukac winy nie tylko u trenerow
0
@Striker No i tak było i jest teraz w sumie. Tworek Djurdevic i Magiera.
Ale to jest patologia. Przeciez za takie cos powinny byc kary.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/jacek-magiera-znow-trenerem-slaska-wroclaw-dziekujemy-mu-ze-sie-zgodzil/210308-n
Czeka co? Chłop był cały czas na kontrakcie mimo ze nie pracował potem zatrudniali kolejnych zeby na koniec wrócic do starej umowy z Jackiem xD.
Co za niekompetentni ludzie rzadza tym klubem.
1
@FcPortoFan1999 Tak to jest jak sie zatrudnia na wysokim szczeblu niekompetentnych ludzi.
Pomijam fakt ze zarzadzanie tym klubem w kwestii trenerskiej to jedna z wiekszych patologii. Oni nadal płaca bodajze 3 trenerom...
1
@FcPortoFan1999 Dla dobra polskiej piłki i slask i lechia powinny skonczyc jak polonia. Twardy reset i odbudowa z głowa.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/slask-wroclaw-zwolnil-trenera-srodki-zaradcze-przestaly-dawac-nadzieje-na-poprawe-wynikow/210294-n
Slask to chyba najbardziej patologiczny klub w eklapie. Nie dosc ze maja 3 trenerow na "utrzymaniu" to jeszcze mieszkancy musza sie zrzucac na ten kurwidołek xD.
Tak Slask jest utrzymywany z podatków Wrocławian...
Zaorac i Slask i Lechie bo żal na to patrzec
0
@damianfcb105 https://asnews.pl/pilkanozna/ekstraklasa-w-sezonie-2022-2023-czyli-28-miejsce-w-europie/
2
@TaughtMule Upiększyli stadion. Powinni im podziekowac xd
1
@FcPortoFan1999 Obecnie tak. Jesli nie bedzie kataklizmu to różnica bedzie sie powiekszac.
@takisobiektos Zgadzam sie. Stawianie na utalentowanych młodych polakow to nie powinien byc mus a podstawa funkcjonowania klubów bo dzieki temu mozna dobrze zarabiac i rozwijac klub
0
https://sport.tvp.pl/64413996/otwarcie-centrum-badawczo-rozwojowego-akademii-lecha-poznan-we-wronkach-chcielismy-byc-na-topie-technologicznym/amp
Lech Bayern i Sturm Graz to jedyne 3 kluby posiadajace tzw Skills lab. Własnie w taki sposób Lech inwestuje pieniadze ze sprzedazy zawodników.
Ma to pomóc wychowywac jeszcze lepszych młodych piłkarzy z pozytkiem dla klubu i reprezentacji.
Dziwie sie ze w Barcelonie nikt nie pomyslał o podobnej inwestycji no ale przy obecnych problemach to raczej nie ma sensu.
0
@Barcaa12 No kur taka jest polska rzeczywistosc. Skóras jest ambitny i chce spróbowac gry na jeszcze wyzszym poziomie dlaczego Lech ma mu tego odmówic? Kasa za transfer bedzie inwestowana w dalszy rozwój klubu.
Przedłuzenie Ishaka to był sygnał ze Lech chce zbudowac stabilna ekipe na minimum LKE.
Zreszta jesli ktos nie widzi jak duzo inwestowanych jest pieniedzy w klub m.in poprzez sprzedac wychowankow to niech zajrzy do wronek.
0
@mkord No i zobacz gdzie jest obecnie Lech a gdzie reszta. Trofea sa wazne ale wazniejsze powinno byc odpowiednie zarzadzanie klubem by nie byc w sytuacji Slaska czy Lechii
Kibice moga narzekac na mała ilosc trofeów ale patrzac na to w jakim miejscu jest obecnie Lech a gdzie Slask czy Lechia to wole dostac mistrza raz na 5 lat niz żebrac o kase.
Lech poznan przeszedł długa droge by stac sie stabilnym finansowo klubem nie bedacym zaleznym od nikogo i ta droga powinny isc kluby.
Od 2015 faktycznie była posucha z trofeami ale jesli skutkiem tego było dojscie tam gdzie obecnie jest kolejorz to jako kibic jestem w stanie to zaakceptowac.
0
@ini_barca Polska liga to liga bankrutów. Moze ze 3 kluby nie sa zdane na łaske miasta lub innego podmiotu.
Jak ma byc dobrze w tej lidze jak kluby nie potrafia na siebie zarabiac? Kiedys te zródełka wyschna i co wtedy? Masowe upadłosci.
2
@FcPortoFan1999 Slask to niech spadnie i przestanie wyciagac kase od miasta
0
@mkord Tak przypomne ze 90% klubow w eklasie gdyby nie pomoc z zewnatrz dawno by zbankrutowała. Lech prowadzi madra polityke i nie jest zalezny od innych. Sam na siebie zarabia i predzej czy pozniej to da jeszcze lepsze efekty.
Nawet Raków pod tym wzgledem nie ma podjazdu mimo ze jest rozsadnie prowadzony.
Sprzedac tez trzeba umiec a lech robi to umiejetnie bo jeszcze dostaje % od kolejnych transferów swoich wychowanków
Lepiej ogrywac i sprzedawac niz byc na czyjejs łasce a trofea przy odppwiednim zarzadzaniu beda wpadac.
Zobacz na Slask który gdyby nie miastp dawno ogłosił by upadłosc a takich klubów jest duzo wiecej
0
Nie ma w Polsce klubu który lepiej by sprzedawał od Lecha.
Skóras za 7 mln euro to kolejny dobry interes kolejorza a w kolejce Sousa Marchewa i Szymczak.
A we wronkach jest jeszcze sporo utalentowanej młodziezy.
Lech Poznan jest obecnie najbogatszym klubem w Polsce
Lech takze sam na siebie zarabia w przeciwienstwie do Slaska i kilku podobnych klubów.
Z perspektywy czasu wychodzi na to ze racje miał klimczak z rutkowskim.
0
@kamiVeB Z klubu
1
@bartas97 @TwojaStaraToKuman
1
@DonCarletto Alzheimer tym wieku Oo?