Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Raphinha a nie Rafinha :o.
Całe zycie w błedzie xd
0
Eleven 1 czy 2 bo sie z róznymi wersjami spotkałem
0
@P33ck Jak i cała planeta lub ludzkosc xd
7
Gajdek w punkt
Przez wspólnych wrogów tzn Tebasa i Ceferina relacje między Barca i Realem pomijajac kibiców sa chyba najlepsze w historii.
2
Jeszcze 2h i 13 min :)
4
@BulaKG Predzej czy pózniej Karma wróci do Bayernu i sobie głupi ryj rozwala.
1
@Mario96w Odsetek łebków w porównaniu z dzbanami z MU jest niewielki :)
0
@barcowy1899 Jak wiekszosc osob zwiazanych z Bayernem
4
Nie wszyscy zwiazani z Bayernem to typowe szwaby. Np Matheusa bardzo szanuje.
Bayern i jego otoczenie ma ból dupy od dawna bo niewazne co by robili i jakby nas wysoko nie ograli to Barcelona globalnie jest półke wyzej.
To uwiera i uwierac bedzie i bardzo kurła dobrze.
Mozna nie lubic Realu ale fakt jest taki ze Real i Barca sa i beda nadal największymi markami w piłce.
0
@Mario96w Nie zgadzam sie. Kibice city czy live w wiekszosci to wporzo ludzie albo ja miałem farta z normalnymi rozmawiac.
Za to ciezko znalezc normalnego kibica MU. Łatwiej znacznie znalezc fajnego kibica Realu.
2
Patrzac na twittera i Devilpage mam wrazenie ze kibice Mu to większe oszołomy od kafejkowiczów.
0
Oczywiscie odezwał sie znowu przygłup z MU. Ich kibice nie powinni osadzac Barcelony bo sami wydali ponad 1 mld na jakis dziadów jak Schneiderlin itp :)
0
@MesQueUnClub96 Chodzi mi o tutejsza strone
0
Dawac oficjalnie fichado bo chce spac by sie na mecz obudzic.
1
Ja nie majacy pojecia o Social mediach po 10 piwach i bimbrze lepiej bym to ogarniał xD
53
https://mobile.twitter.com/OOCKS_Polska/status/1549412199428505601
To niezle xDD
5
@Emhyr To blazeq? No to szanucek dla niego :)
0
@Lionel_Messi10 A tam lubie Żewłakowa bo czasem cos madrego faktycznie powie
7
@Transu96 I o połowe pewnie gorszy. Nie dziwi cie fakt ze tyle lat kisi sie w Benfice?
5
Jeszcze tak apropo Gaski to ze uwaza sie go za dziennkarza pokazuje jak na niskim poziomie jest dziennikarstwo sportowe w Polsce.
Bardzo niewielu dziennikarzy mozna szanowac w Polsce.
Ja osobiscie z dziennikarzy/komentatorów lubie Cwiakałe,Wisniowskiego,Wolskieg,Podolinskiego czy Laskowskiego.
Za to wrecz nie trawie Wichniarka,Iwanskiego,Czarka Kowalskiego,Borka czy Kołtonia.
31
https://mobile.twitter.com/sebchabiniak1/status/1549367870949294081
Chabiniak? Top ;)
40
Ten Gaska to chory umysłowo typ. Juz nie chodzi nawet o jego ból dupy o Barcelone ale jego teksty na temat swoich rodaków i wysmiewanie...
Chłop jestem pewien ze w czasie ww2 znalazłby miejsce w NSDAP.
Adolfik lubił takich ludzi
7
@macio_944 Ale byłbys gwiazda gdybys fuche tam załapał xD
1
@Lionel_Messi10 To w twoim mniemaniu ma tak to działac. Transfer w naszej sytuacji jest duzo bardziej skomplikowany. To ze jeszcze nie podpisał Robert umowy nie oznacza ze dzis lub jutro tego nie zrobi.
0
@Lionel_Messi10 I kto tu jest ułomem?
To nie fifa ze raz dwa i po sprawie.
Biurokracja tez swoje robi a nie daj boze Bayern nie wysłał całej dokumentacji i juz jest problem
6
Ciekawostka
Zapewne kazdy z was kojarzy postac Elronda czy Arweny ale czy wiedzieliscie ze władca Rivendell miał także 2 synów?
Nazywali sie Elrohir i Elladan. To oni odbili z rak orków ich matke a żone Elronda Celebriane,która notabene była córka Galadrieli.
W powrocie króla byli członkami szarej drużyny.
Po upadku Saurona dostali wybór podobnie jak ich ojciec do której rasy chca należec i długo zwlekali z decyzja osiadajac w Imladris.
Nie jest do konca jasne,która z ras wybrali ale prawdopodobnie podobnie jak Elrond wybrali los elfów i po czasie odpłynelu do Amanu.
1
@Lionel_Messi10 Szybki upgrade :)
4
@macio_944 nie szukasz roboty? W barcelonie bys sie przydał. Jestes pewnie z 10x bardziej kompetentny od tych ludzi xD
9
@joan laporta zwolnij tych kretynów odpowiedzialnych za social media w Barcelonie...
1
@!34RC3!_0N4 Kazdy z Kibolami z Rks huwdu i napletona.
Jest to po prostu genialnie smieszne :)