3

Raphinha a nie Rafinha :o.

Całe zycie w błedzie xd

0

Eleven 1 czy 2 bo sie z róznymi wersjami spotkałem

0

@P33ck Jak i cała planeta lub ludzkosc xd

7

Gajdek w punkt

Przez wspólnych wrogów tzn Tebasa i Ceferina relacje między Barca i Realem pomijajac kibiców sa chyba najlepsze w historii.

2

Jeszcze 2h i 13 min :)

4

@BulaKG Predzej czy pózniej Karma wróci do Bayernu i sobie głupi ryj rozwala.

1

@Mario96w Odsetek łebków w porównaniu z dzbanami z MU jest niewielki :)

0

@barcowy1899 Jak wiekszosc osob zwiazanych z Bayernem

4

Nie wszyscy zwiazani z Bayernem to typowe szwaby. Np Matheusa bardzo szanuje.

Bayern i jego otoczenie ma ból dupy od dawna bo niewazne co by robili i jakby nas wysoko nie ograli to Barcelona globalnie jest półke wyzej.
To uwiera i uwierac bedzie i bardzo kurła dobrze.

Mozna nie lubic Realu ale fakt jest taki ze Real i Barca sa i beda nadal największymi markami w piłce.

0

@Mario96w Nie zgadzam sie. Kibice city czy live w wiekszosci to wporzo ludzie albo ja miałem farta z normalnymi rozmawiac.

Za to ciezko znalezc normalnego kibica MU. Łatwiej znacznie znalezc fajnego kibica Realu.

2

Patrzac na twittera i Devilpage mam wrazenie ze kibice Mu to większe oszołomy od kafejkowiczów.

0

Oczywiscie odezwał sie znowu przygłup z MU. Ich kibice nie powinni osadzac Barcelony bo sami wydali ponad 1 mld na jakis dziadów jak Schneiderlin itp :)

0

@MesQueUnClub96 Chodzi mi o tutejsza strone

0

Dawac oficjalnie fichado bo chce spac by sie na mecz obudzic.

1

Ja nie majacy pojecia o Social mediach po 10 piwach i bimbrze lepiej bym to ogarniał xD

5

@Emhyr To blazeq? No to szanucek dla niego :)

0

@Lionel_Messi10 A tam lubie Żewłakowa bo czasem cos madrego faktycznie powie

7

@Transu96 I o połowe pewnie gorszy. Nie dziwi cie fakt ze tyle lat kisi sie w Benfice?

5

Jeszcze tak apropo Gaski to ze uwaza sie go za dziennkarza pokazuje jak na niskim poziomie jest dziennikarstwo sportowe w Polsce.

Bardzo niewielu dziennikarzy mozna szanowac w Polsce.

Ja osobiscie z dziennikarzy/komentatorów lubie Cwiakałe,Wisniowskiego,Wolskieg,Podolinskiego czy Laskowskiego.

Za to wrecz nie trawie Wichniarka,Iwanskiego,Czarka Kowalskiego,Borka czy Kołtonia.

40

Ten Gaska to chory umysłowo typ. Juz nie chodzi nawet o jego ból dupy o Barcelone ale jego teksty na temat swoich rodaków i wysmiewanie...

Chłop jestem pewien ze w czasie ww2 znalazłby miejsce w NSDAP.

Adolfik lubił takich ludzi

7

@macio_944 Ale byłbys gwiazda gdybys fuche tam załapał xD

1

@Lionel_Messi10 To w twoim mniemaniu ma tak to działac. Transfer w naszej sytuacji jest duzo bardziej skomplikowany. To ze jeszcze nie podpisał Robert umowy nie oznacza ze dzis lub jutro tego nie zrobi.

0

@Lionel_Messi10 I kto tu jest ułomem?

To nie fifa ze raz dwa i po sprawie.
Biurokracja tez swoje robi a nie daj boze Bayern nie wysłał całej dokumentacji i juz jest problem

6

Ciekawostka

Zapewne kazdy z was kojarzy postac Elronda czy Arweny ale czy wiedzieliscie ze władca Rivendell miał także 2 synów?

Nazywali sie Elrohir i Elladan. To oni odbili z rak orków ich matke a żone Elronda Celebriane,która notabene była córka Galadrieli.

W powrocie króla byli członkami szarej drużyny.

Po upadku Saurona dostali wybór podobnie jak ich ojciec do której rasy chca należec i długo zwlekali z decyzja osiadajac w Imladris.

Nie jest do konca jasne,która z ras wybrali ale prawdopodobnie podobnie jak Elrond wybrali los elfów i po czasie odpłynelu do Amanu.

1

@Lionel_Messi10 Szybki upgrade :)

4

@macio_944 nie szukasz roboty? W barcelonie bys sie przydał. Jestes pewnie z 10x bardziej kompetentny od tych ludzi xD

9

@joan laporta zwolnij tych kretynów odpowiedzialnych za social media w Barcelonie...

1

@!34RC3!_0N4 Kazdy z Kibolami z Rks huwdu i napletona.

Jest to po prostu genialnie smieszne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?