1

@tristan87 Kur po ostatnich wynikach mogliby sie kur ogarnac i zagrac mecz jak na mp przystało.

Ah ta kur mentalnosc polskich klubów. Dbo i kilometr mułu

15

Ciekawe czasy Laporta ma sztame z Perezem.

Nic tak nie zbliza jak wspólny wróg czyli Tebas i UEFA.

0

@BorzyKrzys A chetnie przesłucham. Goscia wrecz nie trawie ale jestem ciekawy co ma do powiedzenia

1

@Firestone Beda nam jeszcze dopłacac :]

1

Jestem przekonany ze po zamknieciu kadry Joan i Alemany zaczna myslec nad poprawa jakosci social medii etc.

Oni nie sa głupi i wiedza ze to szwankuje ale obecnie sa rzeczy wazniejsze do ogarniecia.

2

1

Nie no ale kibice MU sa ostatnimi ludzmi,którzy o naszej sytuacji powinni sie wypowiadac.

Wywalili w błoto wiecej kasy na piłkarzy niz Barca a jedynym sukcesem w ostatnich latach to wicemistrzostwo i LE.

Na sam szrot piłkarski wydali ponad miliard w ostatnich latach.

0

O której ta prezentacja(Polskiego czasu)

0

@Transu96 No to objasnij mi xd. Serio ja tam raz na ruski rok zagladam i nie zbyt ogarniam

0

A tak powaznie to jak z twittera wrzucic tu post by to dobrze wygladało?

4

@Transu96 Lepiej rece jak biurko xd

0

@Transu96 Mi to sie nie chciało skopiowac xd

4

0

@Transu96 No nie umiem w twittera :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Encore Boli i bedzie bolec. Bo jakby wysoko z nami nie wygrali to Barca lub Real to miejsce docelowe dla wiekszosci piłkarzy. Marketingowo Barca jest półke wyzej i nic sie w tej kwestii nie zmieni.

19

Ogladajac Pederola czułem zażenowanie.

Ogladajac Romero japa sama sie usmiecha. Gosc ma taka aparycje ze nie da sie go nie lubic i moim zdaniem jego show jest z 10x bardziej ciekawe :)

3

@Pilka_jest_okragla Ogladałbym xd

3

@macio_944 Nie rozumieny ich geniuszu

9

Ju niebawem Barcelona bezglutenowa :)

17

Factos. Nie da sie byc całkiem normalnym zeby takie show robic xD.

Nie wiem co Gepard bierze i jego ludze ale mogliby sie podzielic :]

23

Rozrywka na godnym poziomie xD

0

@Culer_1906 Odbije sie czkawka niebawem. Wydali po 80 baniek za sredniaków.

3

https://www.fcbarca.com/user/creativeopinion

Taka podszywka tutaj od 2011 @Kapitan hawk cos wypadłes z formy

10

@creativeopinion A teraz wypierniczaj na wasz smietnik bo strona to nazwac nie mozna

9

Ciekawy jestem jak Gepardowi Romero skocza zasiegi po tym co sie dzieje obecnie. W Polsce był juz w teleekspresie,polsacie czy tvn :))

1

@Adran360 Tylko pamietajmy ze mimo wszystko mistrzostwa i krajowe puchary łatwiej było zdobyc w Niemczech.

3

Nadrobiłem sobie historie bez cenzury.

Drewniak to absolutny geniusz. Sposób prowadzenia,humor to naprawde jest cos co ciezko znalezc na obecnyn YT. Do tego fajnie wplataja w odcinki reklame co nie tylko nie przeszkadza a wrecz czasem zacheca do sprawdzenua tego co w danym momencie reklamuja.

No i przede wszystkim jakosc materiałów to absolutny top na polskim yt.

0

@Virusk3 Uraz stopy. Nie grozny.

0

@Joe_Pesci O boze xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?