2

Dawno nie widziałem by sedzia tak "drukował" na korzysc jednej ze stron.

Przeciez to jest kompromitacja tych Angoli...

0

@Uukasz_93 Kasa z Kaminskiego poszła na rozwój klubu w wiekszosci.

0

Lech na własne życzenie traci te bramki. Wielka szkoda.

Licze ze te minimum LK zostaniw spełnione

0

Skórasia to juz dawno powinien zdjac. Mało pożytku z niego.

1

Najgorsze w tym meczu jest to ze nie mozna powiedziec ze Lech gra słabo. Miał sporo sytuacji a z tego tylko 1 gol.

Jesli Lech przegra to bedzie duzy niedosyt bo Azerzy sa do ogrania.

4

@hayek Oni to powinni juz w 10 grac za tego typu faule

8



Sedzia kawał dzbana.

0

@hayek Jak wygladaja? Niedawno LE teraz szansa na kolejna faze grupowa. Ostatnimi czasy to Lech pokazał ze umie awansowac do fazy grupowej

0

Ja tylko przypomne dla paru osób ze ten "słaby" Karabach spuscił wpier Legii jakis czas temu.

Ja bym sie nie smiał bo Lech ma w tym meczu argumenty by ich ograc.

0

@fart Co robi? W tym meczu to Lech miał wiecej sytuacji. Wynik zawdziecza Rudce bo to Lech powinien prowadzic.

0

@Salchent Moze miec i 10x mniej ale klub jest dosc bogaty.

1

@Uukasz_93 Gen czy moze pech? Sedzia to tez kawał dzbana. Kilka wiecej kartek byc powinno i karny dla lecha za faul na Velde

2

Stwórz sobie kilka sytuacji i wykorzystaj 1... Kur a Karabach dosłownie gole z dupy. Boli w cholere bo wynik powinien byc zgoła odwrotny.

0

@Salchent Ignorant.

0

Przeciez tu powinno byc 2-1 ale dla Lecha. Jak zwykle piach w oczy...

0

Sedzia dyma Lecha. Co za slepy kret...

0

Czemu Lech karnego na velde nie dostał?

8

@Encore Czy taki swietny? Wyjdzie z praniu. Moim zdaniem nie udzwignie presji tak jak w Monachium

1

@HighestInTheRoom Rafinha jest z 10x lepszy od Traore.

0

@Transu96 Schrodinger nie lubi tego

9

1

@Transu96 Nie mam biurka :)

0

@DLFCB Co to za bydle?!

1

@Kgorecki2500 Dobre pytanie

0

@Messi1000000 Na bank ze zmiennymi na raty :)

3

https://memy.jeja.pl/362025,zakamuflowany.html

@Transu96 przyznaj sie to twoja łapa na koncu :)

4

Fekir bardzo fajna opcja jak za 35 mln.

Tansza i lepsza opcja od De jonga i na pewno mniej kosztowna w utrzymaniu.

3

@Emhyr 18 stopni to idealna temperatura

6

@tbas No faktycznie xD. Boże ludzie zwykły wypadek i raczej nic groznego.

1

@Vitoo Nie pamietam ale była usunieta scena gdy Aragorn walczył z Sauronem a nie trollem pod koniec powrotu króla.

Duzo fajnych scen usunieta z filmów.

Co do Froda nue zatrzymałby pierscienia bo jestem przekonany ze interweniowałby Eru. W zasadzie to jestem skłonny wierzyc ze Gollum spadł do orodruiny z pomoca czyjej interwencji.

Co ciekawe ksiazka i film nie róznia sie za bardzo jesli chodzi o moment upadku pierscienia w ogien orodruiny

Czy mogłby zrobic bardziej rozszerzone? Jak najbardziej. Brałbym w ciemno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?