Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dawno nie widziałem by sedzia tak "drukował" na korzysc jednej ze stron.
Przeciez to jest kompromitacja tych Angoli...
0
@Uukasz_93 Kasa z Kaminskiego poszła na rozwój klubu w wiekszosci.
0
Lech na własne życzenie traci te bramki. Wielka szkoda.
Licze ze te minimum LK zostaniw spełnione
0
Skórasia to juz dawno powinien zdjac. Mało pożytku z niego.
1
Najgorsze w tym meczu jest to ze nie mozna powiedziec ze Lech gra słabo. Miał sporo sytuacji a z tego tylko 1 gol.
Jesli Lech przegra to bedzie duzy niedosyt bo Azerzy sa do ogrania.
4
@hayek Oni to powinni juz w 10 grac za tego typu faule
8
Sedzia kawał dzbana.
0
@hayek Jak wygladaja? Niedawno LE teraz szansa na kolejna faze grupowa. Ostatnimi czasy to Lech pokazał ze umie awansowac do fazy grupowej
0
Ja tylko przypomne dla paru osób ze ten "słaby" Karabach spuscił wpier Legii jakis czas temu.
Ja bym sie nie smiał bo Lech ma w tym meczu argumenty by ich ograc.
0
@fart Co robi? W tym meczu to Lech miał wiecej sytuacji. Wynik zawdziecza Rudce bo to Lech powinien prowadzic.
0
@Salchent Moze miec i 10x mniej ale klub jest dosc bogaty.
1
@Uukasz_93 Gen czy moze pech? Sedzia to tez kawał dzbana. Kilka wiecej kartek byc powinno i karny dla lecha za faul na Velde
2
Stwórz sobie kilka sytuacji i wykorzystaj 1... Kur a Karabach dosłownie gole z dupy. Boli w cholere bo wynik powinien byc zgoła odwrotny.
0
@Salchent Ignorant.
0
Przeciez tu powinno byc 2-1 ale dla Lecha. Jak zwykle piach w oczy...
0
Sedzia dyma Lecha. Co za slepy kret...
0
Czemu Lech karnego na velde nie dostał?
8
@Encore Czy taki swietny? Wyjdzie z praniu. Moim zdaniem nie udzwignie presji tak jak w Monachium
1
@HighestInTheRoom Rafinha jest z 10x lepszy od Traore.
0
@Transu96 Schrodinger nie lubi tego
9
https://pobierak.jeja.pl/images/4/0/3/306108_jezus-schrodingera.jpg
Z dystansem prosze :)
1
@Transu96 Nie mam biurka :)
0
@DLFCB Co to za bydle?!
1
@Kgorecki2500 Dobre pytanie
0
@Messi1000000 Na bank ze zmiennymi na raty :)
3
https://memy.jeja.pl/362025,zakamuflowany.html
@Transu96 przyznaj sie to twoja łapa na koncu :)
4
Fekir bardzo fajna opcja jak za 35 mln.
Tansza i lepsza opcja od De jonga i na pewno mniej kosztowna w utrzymaniu.
3
@Emhyr 18 stopni to idealna temperatura
6
@tbas No faktycznie xD. Boże ludzie zwykły wypadek i raczej nic groznego.
1
@Vitoo Nie pamietam ale była usunieta scena gdy Aragorn walczył z Sauronem a nie trollem pod koniec powrotu króla.
Duzo fajnych scen usunieta z filmów.
Co do Froda nue zatrzymałby pierscienia bo jestem przekonany ze interweniowałby Eru. W zasadzie to jestem skłonny wierzyc ze Gollum spadł do orodruiny z pomoca czyjej interwencji.
Co ciekawe ksiazka i film nie róznia sie za bardzo jesli chodzi o moment upadku pierscienia w ogien orodruiny
Czy mogłby zrobic bardziej rozszerzone? Jak najbardziej. Brałbym w ciemno.