0

@Sau_Ron Nie nastawiam sie. Moze miło sie zaskocze ale marna na to szansa

1

@barcelonaLM Djoko to samo wciaga. Niemcom to sie pier w głowach ostatnio.

2

Obejrzałem zwiastun Amazonu o Ring of power i kur jakim cudem w 2022 roku majac taki budzet serial wyglada gorzej niz Lotr Jacksona,które ma 20 lat?

Juz na pierwszy rzut oka serial traci na klimacie bo wyglada po prostu słabo. Nie czuc ze to jest sródzienie.

Wyglada to baaardzo słabo. Fabularnie tez sie moim zdaniem nie wybroni.

@TheNekro94 @macio_944 @Kgorecki2500 @DonMatteo901 @FC1899Barca

0

@DonMatteo901 Wyglada na syf.

1

@JimMorrisonFCB To przez ta pogode. Bredze :D

1

3

@arasz1819 Jest na tyle goraco ze mogłem udaru dostac xD.

A tak serio to chyba macie jednak racje. Czas sie isc otrzezwic.

0

@KrwawiaceoczyVEB Mozesz mi podesłac linka o tym? Jesli tak to przyznam wam racje

1

@VamosRakieta No własnie moze sie okazac ze tak moze byc. De jong naprawde jest nijaki. Pjanic w teorii ma umiejetnosci na tyle dobre by Frenkiego wygryzc. Moze Xavi cos z niego wystruga

1

Ale tak szczerze Pjanic jak dostanie szanse to gorszy od De jonga nie bedzie a wynagrodzenie o wiele zdrowsze dla limitu płac bo on zdaje sie obnizył dosc mocno swoje zarobki.

0

@gumaz Na razie walcze ale bez lodowatego prysznica sie nie obejdzie

0

Z ciekawosci czy tylko na mnie energetyk działa usypiajaco zamiast pobudzajaco?

Kupiłem se w promocji Tigera i po 1/2 spac mi sie chce xd

1

Fuck logic 3 żabka na osiedlu powstaje i to kur 3 obok siebie.

Po co?

1

@HighestInTheRoom Zeby rozwiac watpliwosci to nie jest ten o kim myslicie :)

24

@Abominacja Wez ty sie nie kompromituj. Twoje posty z reguły nie sa za madre wiec daruj se i oszczedz nam swoich madrosci.

Inflacja jest wszędzie ale to polityka PiS doprowadziła do tak wysokiej. A jesli nie rozumiesz dlaczego to nie na ratunku dla ciebie

46

@Kgorecki2500 Ceny ogolnie sa niepowazne.

Ale to zasługa PiS i ludzi #mimowszystkoduda

4

Fichado z rana jak smietana.

Brawo Alemany.

1

@aldewir Tebas nie pozwoli po cyrku z Mbappe by szejk z PSG zawitał tutaj

4

Kompletnie bez sensu faul. Trzeba było dac sie wykazac Ter Stegemowi.

No ale to akurat mozna zwalic na wiek Marmola

0

Fajnie ze sie da zalogowac...

0

No i gdzie ten mecz?

1

@Kgorecki2500 Inteligentny jest ale inaczej.

7

Moze by tak ABW zainteresowała sie w koncu postami Korwina? No chłop jest niereformowalny. Ruska onuca to i tak łagodne okreslenie tego Rusofila.

0

Wziałem biedry 2 karte i kur nadal nie mozna jej zarejestrowac. Przy kasie kasjerka tez nie mogła. Przeciez to jest kur zart jakis.

Wpisałem wszystko poprawnie i nic.

2

Bób? Top. Kupiłem sobie taki swojski za 12 zł i powiem wam ze rewelka. Do tego zimny browarek :)

4

@Comfortable_ I tez nie byłoby kłopotu. Postawili sprawe jasno albo zostajesz na naszych warunkach albo szukaj baranów co spełnia twoje zachcianki.

Sytuacja win win dla Barcelony a sytuacja lost lost dla Dembele i Sissoko bo zostaliby na lodzie

13

Laporta i Alemany maja cos czego Font nie ma i raczej miec nie bedzie a o błaznie Freixie nawet nie wspomne. Chodzi o znajomosci.

Papcio Laporta ma dobre relacje z piłkarskimi agentami pokroju Mendesa co bardzo ułatwia wiele spraw. Natomiast Alemany jest po prostu szefem. To jak ograli Dembele i Sissoko to czysty mastermind. Nie dosc ze tylko 2 letni kontrakt to na duzo lepszych finansowo warunkach dla klubu.

Jestem przekonany ze podobnie bedzie z De jongiem albo pójdzie na reke klubowi i zostanie albo Alemany i Lapcio znajda sposób na pozbycie sie go i jego chorego kontraktu.


Mam wiele watpliwosci co do Fonta i nie chce mi sie wierzyc ze on cos lepiej by zrobił by klub mógł jakos funkcjonowac na rynku co jest piekielnie wazne w takiej a nie innej sytuacji finansowej klubu.

6

@Cule1234 No typ od Bartomeu to co sie dziwic.

2



Deco. Ale gosc był dobry ;)

3

@Kondziubarca Big smoke mógłby czasem sie zamknac by nie irytowac nas kibiców swoja obecnoscia jeszcze bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?