0

Jeszcze tylko tego pijaka brakowało...

24

Ciekawe czym karmia te chomiki z nowej hodowli ze tak dobrze serwery wyrabiajo xd

11

Nie każdy nadaje sie do telewizji jednak mi imponuje ze mimo tych wszystkich zaczepek i szpilek @juliacicha pojawia sie przed kamera.

Ja bym sie poddał pewnie.

0

Lewaaaandowski prosto z polski Lewaaaandowski orzeł polski!

0

I cyk kolejne fichado. Dzien jak codzien :))

2

Lech jak Lech po przyzwotym sezonie znowu idzie na dno. Eh to sie nudne robi powoli :(

2

@Kondziubarca Zmęczenie widac tylko kur czym? Co oni niby robili zd tak dramatycznie wygladaja pod wzgledem fizycznym?

3

Jakim cudem Lech fizycznie wyglada tak bardzo zle? Nie da sie tego wytłumaczyc. Mieli normalny okres przygotowawczy a oni odbijaja sie od zawodników Stali...

Amaral podaje do nikogo,ishak to samo,velde to parodia piłkarza.

Skóras tylko poziom trzyma...

1

@PIQUETHEBOSS Ament*

1

@adi7adi8 Oby nie bo wstyd jak uj bedzie znowu ;(

3

O 15 Lech powalczy ze Stala o zatarcie troche kompromitacji z Karabachem.

0

@Abominacja Tyle to on w LL samej strzeli

1

@barcelonaLM Nie dla zadnej indoktrynacji.

1

@ViscaBarca123 Chomiki z lepszej hodowli :)

6

@MesQueUnClub96 Bedzie po tym jak Siurkacz puchar za Wimbledon dostanie

0

@Gosciuu Rozszerzyłbym to faq o Alemanego ze jest The best.

0

@Transu96 Wiem ze Romero za czuba uwazasz ale fakty sa takie ze jest bardzo rzetelnym zródłem informacji.

1

@Kinginiesta Nie. Romero tak :)

2

Poza samym transferem od Barcy poszedł sygnał ze skonczyło sie dymanie nas na kase przy transferach.

Biorac pod uwage realia i zepsuty rynek to cena Rafinhy jest dobra.

Podobnie jak z Lewym bo to nie tylko gwarancja jakosci ale i dobry ruch marketingowy.

Bayern w sumie nic nie zyskał w negocjacjach bo koniec konców kwota stała to 45 mln a nie 50 :)


Bartomeu i inne dziady pokroju Freixy uczta sie jak sie negocjuje.

0

Komentarz usunięty

2

@BorzyKrzys Naczelny toxic wypomina komus toksycznosc. Hmm xD

1

@tomek8756 Powiedzcie ze to fejkowe zdjecie...

0

Komentarz usunięty

0

@Emhyr Kurła co to jest xd

9

@tomek8756 Czyli nie sa normalni. Kazdy inny klub nazwałby go legenda bez wzgledu na narodowosc

2

@misiek12319 No i fajnie

1

0

Gajdka naprawde fajnie sie słucha. Jeden z ciekawszych ludzi do obserwowania na Twiterze jesli chodzi o ludzi zwiazanych z klubem.

3

@Firestone Bredzisz.

2

@Vebrol Ty wiesz jaka kase trzepie Romero na tym twitchu? On nie potrzebuje reklamy.

Romero jest wygranym tego okna. Nie dosc ze zasiegi mu wywaliło w kosmos to jeszcze stał sie numero uno newsów o Barcelonie. Romano moze zbic smietanke ale kazdy wie ze Gepard Romero jest guru jesli chodzi o nasz klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?