Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Czubek czy nie jest ewenementem. Robi zajebiste show. No ja np lubie takich pozytywnych "oszołomów"
No i co wazne jest jur rzetelny w cholere jesli o Barcelone chodzi. Nikt nie ma lepszych kontaktów jesli chodzi o nasz klub.
7
Romero wygrany tego okienka xd.
Co chłop robi show a jaka kase trzepie xD. On jest kur wszędzie teraz. Na yt mi wywala shoty z jego twitcha,na fb to samo
1
@arasz1819 Moze baby Laporta?
14
Podziwiam bebech Laporty. Trzeba se taki zrobic to moze kasy bedzie wiecej :D
1
Nic tylko zjesc spaghetti,popic browarem i czekac na kolejne fichado :)
1
@Hubsao Na szczescie okno jeszcze troche potrwa
1
@Hubsao Ale oni maja na tyle duzo kasy ze spokojnie sobie poradza
1
@Encore Xavi wie co musi zrobic :)
1
Kurde gdzie jest kounde?
0
@TheNekro94 Mi sie tylko stare odcinki podobaja z głupim waldusiem,edziem etc
1
@TheNekro94 Zepsuła serial swoja obecnoscia
2
Czeste mycie skraca życie,skóra sie wyciera i człowiek umiera.
1
@Danny Gaucho Na szczescie do dychy nie dobije chyba :)
2
@Rajek99 Laporta nie jest idiota. Transfer de jonga opłaciłby Bernardo Silve.
2 dziwgnia powinna załatwic problem z ew rejestracja piłkarzy
1
@bartekvisca https://tiny.pl/whc58
9
@Pawel13sz No ten typ to cwok totalny. Ładnie go Leo i Luis wyjasnili
0
@Vintee Fati Gavi Yamal w odwodzie i jest jeszcze kilku fajnych chopaków...
0
@Kurkmen Pierwszy raz zwracam ci uwage ze twoja niechec do Ukrainy zaczyna byc lekko irytujaca.
0
@Kurkmen Długo jeszcze bedziesz tak cisnał? Juz sie nie dobrze robi od takich postów.
Rozumiem ze nie jestes fanen Ukrainskiego narodu masz prawo ale daj se na wstrzymanie
4
@Pawel13sz Kolejny plusik Joana :)
0
Najlepiej dla nas kibiców i Frenkiego by sytuacja jego szybko sie wyjasniła.
Tego zycze sobie i wam :)
0
@Transu96 A na kim maja zarobic? Braita Umtitiego Minguezy czy Puiga lub Neto nikt nawet za free nie chce. Tylko De jong mozna zagwarantowac solidne pieniadze z transferu
1
@Jakchcesz To pewne. Ale zarobki jego sa nie do zaakceptowania.
0
@Marcelinho99 Zjada? Nie wydaje mi sie. Tylko sytuacja Pereza jest jakies 10x bardziej komfortowa niz to co ma Laporta.
Moim zdanien to pokazuje klase Laporty i Alemanego ze mimo trudnej sytuacji potrafili bardzo wiele zrobic w krótkim czasie.
Niewiadomo jak by se Perez poradził
0
@Transu96 Przyjscia nie ale rejestracje owszem. Mozna kupic Lewego tylko co z tego jak go nie zarejestrujesz.
0
@Kondziubarca Nie zrozumiałes. Oni musza walczyc ale sa przed De jongien bo poziomem sa półke wyzej od Holendra
Moim zdaniem nie wygra walki ani z Gavim ani z Kessiem i bedzie sie kisił na ławie o ile zostanie
0
@Bartas7VeB Prezydent obecnie stara sie wzmocnic zespół i dostosowac wynagrodzenia do akceptowalnego poziomu.
1
@Transu96 Chodzi o uwolnienie 40 baniek na rejestracje nabytków i zwolnienie absurdalnie duzej tygodniówki z limitu płac.
Lubie Frenkiego ale nie mozna trzynac go z tak chorymi zarobkami.
7
Kur ludzie tu nie ma miejsca na sentymenty. Na De jongu mozna zarobic i tyle. On zarabiac bedzie ze 2x wiecej niz to na co zasługuje swoja gra.
Moze wam sie to nie podobac ale tutaj nie na miejsca na sentymenty tylko trzeba postawic sprawe jasno.
Bez wzmocnien ta kadra nie miałaby szans na rywalizacje w LM a wyniki w LM przynosz duzo mamony,której klubowi brakuje.
Mozecie na nich wieszac psy ale Laporta jak Perez nie pierdzieli sie w tancu.
1
@koziar Ee transfery sa potrzebne by osiagac lepsze wyniki. FDJ musi z taka tygodniówka odejsc lub obnizyc znacznie wynagrodzenie.
Nie ma tu miejsca na sentymenty.
Laporta i Alemany robia to co kazdy by zrobił na ich miejscu i niewazne ze jest to mało eleganckie.
A co miał innego Laporta zrobic? Bez wyników nie bedzie kasy. Wzmocnienie kadry to jest priorytet