Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomijajac rakowisko w komentarzach na Meczykach to swoja autentycznosci i rzetelnoscia bije KS na głowe.
Nie ma tam kolesiostwa. Programy ciekawe i medytoryczne z fajnymi goscmi. KS wez juz zdechnij i sie nie kompromituj...
Meczyki maja tez wady bo czesto w artykułach sa buble ale jesli chodzi o filmiki na yt to sa znacznie ciekawsi.
5
Czyzby Najman miał racje nazywajac Stanowskiego dziennikarski zerem?
Holy shit xD
1
@RomanHoffer No na bani bym takiej rady nie wymyslił
1
Od kiedy sex analny mozna puszczac na YT? Bo to wyglada ewidentnie na wchodzenie w dupe Czesiowi i to bez wazeliny
1
@DIPENNN Brawo za swietna rade geniuszu
0
@dogie1337 Jest lepszy jesli chodzi o Puchary i to jest fakt.
Pytam co decyduje o tym który trener jest lepszy jesli nie trofea.
@Uukasz_93 To do jakich trener klubów przychodzi jest indywidualna sprawa. Widac Czesław nie był na tyle ceniony by zatrudniały go lepsze kluby.
Wien ze Lecha nie lubisz nie musisz o tym pisac. Fakty sa jednak takie ze Michniewicz nie jest najlepszym polskim trenerem. Tak Skorza miał wpadki patrz Pogon a mimo wszystko podjał sie odbudowy Lecha a w next sezonie w dobrym stylu zdobył Mistrzostwo.
0
@dogie1337 Wiec odpowiedz mi na jakiej zasadzie Czesio uznawany jest za najlepszego polskiego trenera skoro gablota tego nie potwierdza? Co ma decydowac o tym który trener jest najlepszy?
Fakty mówia same za siebie
5
@Eto'o9 R10 Stanowski dawno temu sie odkleił. Hipokryta niezły.
0
@dogie1337 Mówie tylko o naszym podwórku. Tyczy sie dwóch trenerów z Polski bo za granica zaden kariery nie zrobił.
Nie nie uwazam by Zidane był lepszy ale w przypadku naszego podwórka puchary o czyms jednak swiadcza.
Pytam wiec jesli nie puchary to co ma decydowac który trener jest lepszy?
2
Czesłach Michniewicz według Cwiakały najlepszy polski trener. A wiec porównajmy osiagniecia Czesia i innego fachowca z naszej ligi.
Czesio w klubowej karierze zdobył:
2x Mistrzostwo Polski
2x Superpuchar
1x Puchar Polski
Awans na MS
Wpier od Belgii
Maciej Skorza:
4x Mistrzostwo
3x Puchar Polski
1 Superpuchar
Wiec pytam dlaczego czesiek ma łatke najlepszego trenera w Polsce skoro Maciej Skorza wielokrotnie krytykowany osiagnał znacznie wiecej? Co w takim razie innego ma decydowac o tym który trener jest lepszy jak nie puchary? Mowa o konkretnie naszym podwórku.
0
@IronSanHybrid Co osiagnął w trenerce ze takie miano nosi? Skorża 4x mistrz w Eklapie i jakos rzadko sie o nim mowi.
Michniewicz:
Wpier z Belgia
Awans na MS
2x Mistrzostwo
2x Superpuchar
1x Puchar Polski
Skorza:
4x MP
3x PP
1z SP.
Skorza>Czesio
Koniec dyskusji.
6
@IronSanHybrid A pytam z ciekawosci co wielkiego osiagnał w trenerce ze nazywany jest według opini najlepszym polskim treneren poza awansem na MS i wpier z belgia 6-1?
Skorża to przynajmniej 4x zdobył majstra w ekstraklasie a jakos nikt o nim tak nie mówi(A szkoda)
1
@MesQueUnClub96 Pytanie czy powinien ja prowadzic :)
25
@IronSanHybrid Wielki faktycznie jest ale pod wzgledem zajmowanej powierzchni i tyle z jego wielkosci
0
@Katalonbar Tzw smierdzace jajo xd
0
Ten hejpark to totalne nieporozumienie. Szkoda ze do ms tak mało czasu bo moze by ktos w PZPN ruszył głowa i zwolnił Czesia.
0
@Enduu Nie było. Najgorszy odcinek ze wszystkich.
0
@GeneralXavi Zwolniłbym bez wzgledu na wynik
6
@GeneralXavi Jestem przekonany ze był. Jak zmieniac to po MS a nie przed
3
@ChampionLW W klubowej top. Repka? Flop
2
@Kgorecki2500 Zgodziłbym sie gdyby wczesniej nie było az takiej dysproporcji.
Moim zdaniem walke powinien był wygrac Vader ze sfingowana smiercia Bena a tak jest duzy niesmak. Zwłaszcza po tym jak pokazano jego walke z Obi i Reva wczesniej. Był po prostu bestia a tu bardzo słabo wyszedł
1
@Kgorecki2500 Słaba walka. Moim zdanie jesli wczesniej pokazano Vadera tak mocnego to nie powinno dojsc do sytuacji gdy Obi go tak porobi.
1
@Kapitan hawk Truskawka na torcie
2
@Kapitan hawk Pic albo nie pic o to jest pytanie
Roma spuchnie
Bredzisz
Dlaczego kłamiesz?
0
Z ciekawosci ogladał ktos nastepcow? Warto sobie obejrzec? I czy sa dostepni na disney +?
0
Wyszła ostatnio jakas dobra komedia lub jakies absurdalne horrory pokroju Black Friday lub Atak krwiozerczych donatow?
Potrzeba mi typowego odmóżdzacza.
1
@Jakchcesz Nie chciałem smierci Bena a walki która wygra Vader zakonczona udawana smiercia lub ucieczka Obi wana
1
@Jakchcesz Serial super ale nie podoba mi sie finał Vadera i Obi wana nie po tym co wczesniej zobaczyłem.
0
Szczerze zawiodłem sie zakonczeniem Obi-wana. Nie tak sobie wobrazałem finał...
2
@Commandement Musze obejrzec xD