0

Pomijajac rakowisko w komentarzach na Meczykach to swoja autentycznosci i rzetelnoscia bije KS na głowe.

Nie ma tam kolesiostwa. Programy ciekawe i medytoryczne z fajnymi goscmi. KS wez juz zdechnij i sie nie kompromituj...

Meczyki maja tez wady bo czesto w artykułach sa buble ale jesli chodzi o filmiki na yt to sa znacznie ciekawsi.

5

Czyzby Najman miał racje nazywajac Stanowskiego dziennikarski zerem?

Holy shit xD

1

@RomanHoffer No na bani bym takiej rady nie wymyslił

1

Od kiedy sex analny mozna puszczac na YT? Bo to wyglada ewidentnie na wchodzenie w dupe Czesiowi i to bez wazeliny

1

@DIPENNN Brawo za swietna rade geniuszu

0

@dogie1337 Jest lepszy jesli chodzi o Puchary i to jest fakt.

Pytam co decyduje o tym który trener jest lepszy jesli nie trofea.

@Uukasz_93 To do jakich trener klubów przychodzi jest indywidualna sprawa. Widac Czesław nie był na tyle ceniony by zatrudniały go lepsze kluby.

Wien ze Lecha nie lubisz nie musisz o tym pisac. Fakty sa jednak takie ze Michniewicz nie jest najlepszym polskim trenerem. Tak Skorza miał wpadki patrz Pogon a mimo wszystko podjał sie odbudowy Lecha a w next sezonie w dobrym stylu zdobył Mistrzostwo.


0

@dogie1337 Wiec odpowiedz mi na jakiej zasadzie Czesio uznawany jest za najlepszego polskiego trenera skoro gablota tego nie potwierdza? Co ma decydowac o tym który trener jest najlepszy?

Fakty mówia same za siebie

5

@Eto'o9 R10 Stanowski dawno temu sie odkleił. Hipokryta niezły.

0

@dogie1337 Mówie tylko o naszym podwórku. Tyczy sie dwóch trenerów z Polski bo za granica zaden kariery nie zrobił.

Nie nie uwazam by Zidane był lepszy ale w przypadku naszego podwórka puchary o czyms jednak swiadcza.

Pytam wiec jesli nie puchary to co ma decydowac który trener jest lepszy?

2

Czesłach Michniewicz według Cwiakały najlepszy polski trener. A wiec porównajmy osiagniecia Czesia i innego fachowca z naszej ligi.

Czesio w klubowej karierze zdobył:
2x Mistrzostwo Polski
2x Superpuchar
1x Puchar Polski
Awans na MS
Wpier od Belgii

Maciej Skorza:
4x Mistrzostwo
3x Puchar Polski
1 Superpuchar

Wiec pytam dlaczego czesiek ma łatke najlepszego trenera w Polsce skoro Maciej Skorza wielokrotnie krytykowany osiagnał znacznie wiecej? Co w takim razie innego ma decydowac o tym który trener jest lepszy jak nie puchary? Mowa o konkretnie naszym podwórku.

0

@IronSanHybrid Co osiagnął w trenerce ze takie miano nosi? Skorża 4x mistrz w Eklapie i jakos rzadko sie o nim mowi.

Michniewicz:
Wpier z Belgia
Awans na MS
2x Mistrzostwo
2x Superpuchar
1x Puchar Polski

Skorza:
4x MP
3x PP
1z SP.

Skorza>Czesio

Koniec dyskusji.

6

@IronSanHybrid A pytam z ciekawosci co wielkiego osiagnał w trenerce ze nazywany jest według opini najlepszym polskim treneren poza awansem na MS i wpier z belgia 6-1?

Skorża to przynajmniej 4x zdobył majstra w ekstraklasie a jakos nikt o nim tak nie mówi(A szkoda)

1

@MesQueUnClub96 Pytanie czy powinien ja prowadzic :)

25

@IronSanHybrid Wielki faktycznie jest ale pod wzgledem zajmowanej powierzchni i tyle z jego wielkosci

0

@Katalonbar Tzw smierdzace jajo xd

0

Ten hejpark to totalne nieporozumienie. Szkoda ze do ms tak mało czasu bo moze by ktos w PZPN ruszył głowa i zwolnił Czesia.

0

@Enduu Nie było. Najgorszy odcinek ze wszystkich.

0

@GeneralXavi Zwolniłbym bez wzgledu na wynik

6

@GeneralXavi Jestem przekonany ze był. Jak zmieniac to po MS a nie przed

3

@ChampionLW W klubowej top. Repka? Flop

2

@Kgorecki2500 Zgodziłbym sie gdyby wczesniej nie było az takiej dysproporcji.

Moim zdaniem walke powinien był wygrac Vader ze sfingowana smiercia Bena a tak jest duzy niesmak. Zwłaszcza po tym jak pokazano jego walke z Obi i Reva wczesniej. Był po prostu bestia a tu bardzo słabo wyszedł

1

@Kgorecki2500 Słaba walka. Moim zdanie jesli wczesniej pokazano Vadera tak mocnego to nie powinno dojsc do sytuacji gdy Obi go tak porobi.

1

@Kapitan hawk Truskawka na torcie

2

@Kapitan hawk Pic albo nie pic o to jest pytanie

Roma spuchnie

Bredzisz

Dlaczego kłamiesz?


0

Z ciekawosci ogladał ktos nastepcow? Warto sobie obejrzec? I czy sa dostepni na disney +?

0

Wyszła ostatnio jakas dobra komedia lub jakies absurdalne horrory pokroju Black Friday lub Atak krwiozerczych donatow?

Potrzeba mi typowego odmóżdzacza.

1

@Jakchcesz Nie chciałem smierci Bena a walki która wygra Vader zakonczona udawana smiercia lub ucieczka Obi wana

1

@Jakchcesz Serial super ale nie podoba mi sie finał Vadera i Obi wana nie po tym co wczesniej zobaczyłem.

0

Szczerze zawiodłem sie zakonczeniem Obi-wana. Nie tak sobie wobrazałem finał...

2

@Commandement Musze obejrzec xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?