1

@macio_944 Widziałes kanał ToZnowuOni? Jeszcze tylko Arasz i pan Mateusz i mamy reaktywacje ekipy tvgry :D

3

@Encore On ma na wszystkich xd

0

@Rust_Cohle Obaj out :)

0

@blazeq A z ciekawosci bedzie kiedys opcja z przypinaniem postów? Przydałoby sie to m.in do sprawy kontraktu Roberto.

8

@Rust_Cohle Zgadzam sie.

Ps Hawajska to nie pizza

0

@Rust_Cohle Pokaz xd

4

@IronSanHybrid Zabawny typ xd

2

@clyde Zatem trzeba wyprôbowac ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

https://www.lasuch24.pl/zdjecia/932_1.jpg

Najlepsze lody. Nie zapraszam do dyskusji.

2

@Joe_Pesci Którys z redaktorów to tłumaczył. Powinni przypiac ten post zeby ludzie przestali narzekac na tego Roberto

0

@Coutinho007 Kur ile mozna to tłumaczyc. Barca ma korzysci z przedłuzenia tego kontraktu...

1

@Redakcja Mozecie przypiac post o tym czemu przedłużony kontrakt z Roberto daje nam korzysci?

Ile mozna czytac tych durnych postow o Sergim.

0

@Tomi61661 Roberto to kwestia finansowa. Przedłuzajac wychodziny na plus.

Frenkie miał czas by pokazac sie i grał co najwyzej poprawnie lub dobrze. Dla mnie zrozumiała decyzja

1

@Mario96w Od kiedy ctr v to praca xd

1

@macio_944 Nivea bo to ukryty agent z madrytu

5

@Rust_Cohle Czyli norma ;)

1

@doc Karma is a bitch Tebas

1

Co to za imba na twiterze z bi? Stresci ktos?

0

@Medium No i to ja rozumiem :)

2

Wasze lubione grupy muzyczne? Po 1 piosence do kazdej.

U mnie to wyglada tak:

Linkin Park-Numb



Green Day-Still Breathing


Offspring-Your gonna go far kid


Simple Plane-The Antidote


Bullet for my Valentine-Tears dont fall


Sabaton-Shadow


Evanescence-Bring to my life


Nirvana-Smells like teen spirit


Dead by April-Losing you


Zebrahead-Blackout

21

@Suzu Moim zdaniem czas typa pozwac za szkodzenie interesom klubu

4



Ale siadła ta nuta. Cały dzien słucham Simple plane i juz mam swoja topke

Im Just a kid
The Antidote
Wake me up
Addicted
Summer Paradise

7

@barcelonaLM Niezle odklejeni xD

4

@PatrychoO Po primo do konca okna jest sporo czasu. Po 2 Bayern nie chce go sprzedac

1

@Hubsao Ajaj. Co sie stało? To musi byc nie lada trauma

1

@Kgorecki2500 Obstawiam.ze pomoze Benowi i Vader ja zabije

1

Burza do lublina doszła. Jej!

2

@Kgorecki2500 Riva jest irytujaca. Musi ja Vader zabic w koncu bo smierdzi zdrada inkwizytorow na kilometr

5

@tomek8756 Napisał ten post

8

Co robi lekarz na polu minowym?

Witaminy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?