Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawostka
Czy wiecie ze Sauron prawdopodobnie celowo zostawił odsłoniete wejscie do Orodruiny?
Zrobił to ponieważ był pewny ze zadna istota w sródziemiu nie miałaby odp silnej woli by oprzec sie pierscieniowi.
I co warto dodac miał racje do pewnego stopnia.
Ani Isildur ani Frodo nie zdołali sie oprzec a jedynie Bombadil nie robił sobie nic z mocy klejnotu.
Zreszta patrzac z perspektywy orkòw to Sauron musiał byc całkiem nie głupim władca.
Orkowie jak głupi by nie byli musza przeciez miec co jesc czy pic. A to Sauron zapewniał podobnie jak uzbrojenie.
Do tego zadbał tez o odpowiednie zabezpieczenia Mordoru chociaz tez nie do konca ale mnieksza o to.
Saurona zgubiła pycha ale był dosc dobry władca patrzac z perspektywy orka czy innego scierwa :)
2
@Peszko07 Kokosy pewnie trzepie xd
0
@clyde Prawie 39 ;(
1
@P33ck To tak jakby porównac grzybiare do ekskluzywnej damy lekkich obyczajów xd
0
Pany jak zbic temperature bez paracetamolu etc? Na złosc wzieło mnie jak apteczka pusta xd
10
@FC1899Barca Nie było w historii lepszego PO. Jako człowiek tez top.
0
@masq Nie znalazłem nic ciekawego i absurdalnego
0
Czy warto obejrzec autostopem przez galaktyke?
1
@HighestInTheRoom Pewnie z chlebkiem bo bez chlebka to.sie nie najesz xd
1
@HighestInTheRoom Nie no po prostu nie lubie gotowanych ale np frytki jem chetnie :)
1
@Kinginiesta Ja robie dosc czesto gdyz ja ziemniakow nie lubie.
Wiekszosc rzeczy robie z makaronem
1
Watrobka z cebulka i makaron...
Moge umierac xD
0
@qubson12345 De jong Pedri Gavi jesli juz. Nico odstaje obecnie
1
@marcin62 Wisły w sumie tez. Z dwoja złego wole chyba Legie
1
@Freudysta Oj kolezko Wisełki nic nie uratuje. Szykujcie sie na derby krakowa ale w 1 lub 2 lidze ;).
Jutro sami wydacie na siebie wyrok
2
@Pilka_jest_okragla Bystry chłopak. Jestem fanem jego talentu ;)
0
@kamilo0066 No a nizej ktos miał o to pretensje do kibicow Lecha xD
3
@AmigoBlancos Tzn zes ty go killim?
2
@Cule1234 Itturalde to akurat zaden autorytet.
0
@Hubsao Tym gorzej dla Ruskich
0
@DonMatteo901 Jak wiekszosc tych panow.
0
@AlphaNumeric Nie nie była
0
@urbipl To diagnoza pewnych uzytkownikow czy tytuł xd?
2
@AlphaNumeric Nic nie broni sedziego w tej sytuacji. Koniec dyskusji.
Gdyby ta reka była jeszcze aturalnie ułożona to okej. Wtedy nie byłoby tematu. Gdyby dostał w reke naturalnie ułożona to nikt by rabanu nie robił. A tak moze to zawazyc o mistrzostwie.
Przypom8na mi sie mecz kiedy Marciniak pchał ile sie da Legie z Lechem pare lat temu
0
Szukam jakis absurdalnych horrorow pokroju Zombiebobry,Rekinado czy Atak krwiożerczych donatow.
0
Komentarz usunięty
0
@Freudysta Nie musi. Nadal wisełka o takich wynikach i zarobkach moze jedynie pomarzyc a Lech predzej czy pozniej mistrza zgarnie
0
@Colin94 W tym tkwi urok. Jesz na własna odpowiedzialnosc
1
Komentarz usunięty
0
@Freudysta Mówi fan Legii która nie raz Marciniak przepychał. No niezle :)).
Jedyny mecz gdzie sedzia pomogł Lechowi to ten z Wisła w tym sezonie.