3

Różowa pantera top bajka xd

3

CAS i FIFA sie osmiesza jesli Ruskich dopuszcza do gry.

Opinia publiczna im nie daruje

1

@bartas97 No i pieknie dla Lecha xd

8

Taki był hejt na Laporte po odejsciu Leo a okazuje sie wyszło to na dobre klubowi. W koncu Barcelona gra zespołowo a nie pod 1 zawodnika.

Do tego każdy pracuje w obronie a Xavi w niesamowity sposob rozwija nasze perełki.

Laporta i Alemany robia zajebista robote i to do takiego stopnia ze młode hiszpanskie talenty ciagnie do Barcelony.

Brawo Panie Laporta
Brawo panie Alemany
Brawo Xavi.

Szkoda ze Koemanem tak długo czekał :(

1

@Luciano99 Trzeba uwazac na zbanowanych

0

@Witekk10 Z ciekawosci rozmawiasz po polsku czy angielsku? Wiem ze wielu Ukraincow dobrze posługuje sie naszym jezykiem ba czasem lepiej iz nasi rodacy xd

0

@BartqRKO A no to dzieki za wytłumaczenie bo ja laik w tym temacie

0

@michal26 Wiem po co atakuja martwi mbie potencjalny skutek ostrzeliwania elektrowni atomowej

2

@Kondziubarca Putin i jego armia to cwiercinteligenci. Szkodza i sobie i innym.

Czyzby czarnobyl v2?

18

Wlazły miał chyba najlepsze mozliwe pozegnanie z repka.

Mistrzostwo swiata na polskiej ziemi i MVP turniej. Co to był za turniej Mariusza...

3

@bartas97 Odpowiedz powinna brzmiec

Walcie sie na ryj :)

5

@Peszko07 USA mozna nie lubic ale nigdy nie wolno lekcewazyc. Nawet mimo kryzysu to bija Rosje na głowe w wiekszosci aspektow.

6

@Rekker Laporta Alemoney i Xavi odmienili ten klub. Wow

0

@SiwyFCB W operze masz do wyboru ciemny lub jasny.

Ciemny motyw? Top

0

@Woland10 Serio sie poskarżysz jak w przedszkolu? o chłopie xD

9

@Woland10 Tak sie tłumacz xD

6

@Rewolucja123 XDDD ale zezłomowany

6

https://zapodaj.net/8ee9afc86a137.jpg.html

Takie cos u siebie znalazłem. Moze kiedys cos na tym zarobie ;)

1

@Medium Nasz rzad jest głupi ale nie sadze by zostawił tak ta sprawe i wojsko pojawi sie na granicy

0

@NaFazieHitman Wtedy USA odpowie. USA nie moze sobie pozwolic na strate wizerunku kiedy ba choryzoncie sa Chiny. Jesli bedzie potrzeba to USA wejdzievw konflikt z Rosja

4

@Vebrol Nie zaatakuje nikogo wiecej. Nie stac go na wojne z tak zjednoczona Unia i NATO

0

@NaFazieHitman Imo Bezpieczenstwo Polski>Ukrainy

0

Jak Christensen sie spisuje w The Blues? Zawsze mi sie kojarzył z Lengletem i nie wiem czy to bedzie wzmocnienie.

Ktos moze cos na jego temat powiedziec?

5

@konajoncek Nikt teraz Polski nie zostawi. Obecnie dla Unii i NATO Polska to ważny strategiczny punkt.

8

@GeneralXavi Woda sodowa uderzyła do łba. 2 Najman.

22

@Hubsao Kolejny wariat. Nikt juz Rosji sie nie boi. Zaatakuja NATO to przestana istniec

12

@NaFazieHitman Ta wojna sie szybko nie zakonczy. Bedzie partyzantka i chcac nie chcac Rosja bedzie dostawac po dupie

12

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?