Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Różowa pantera top bajka xd
3
CAS i FIFA sie osmiesza jesli Ruskich dopuszcza do gry.
Opinia publiczna im nie daruje
1
@bartas97 No i pieknie dla Lecha xd
8
Taki był hejt na Laporte po odejsciu Leo a okazuje sie wyszło to na dobre klubowi. W koncu Barcelona gra zespołowo a nie pod 1 zawodnika.
Do tego każdy pracuje w obronie a Xavi w niesamowity sposob rozwija nasze perełki.
Laporta i Alemany robia zajebista robote i to do takiego stopnia ze młode hiszpanskie talenty ciagnie do Barcelony.
Brawo Panie Laporta
Brawo panie Alemany
Brawo Xavi.
Szkoda ze Koemanem tak długo czekał :(
1
@Luciano99 Trzeba uwazac na zbanowanych
9
Dziwne nicki LR
@szmatexpl
@dodupyinosem
@majonezowe pierogi
@Dupa Dupa
@spaslak20
@walicreal
@gumowysteryd
@Salceson
@Ciachbajera
@Dildo22
0
@Witekk10 Z ciekawosci rozmawiasz po polsku czy angielsku? Wiem ze wielu Ukraincow dobrze posługuje sie naszym jezykiem ba czasem lepiej iz nasi rodacy xd
0
@BartqRKO A no to dzieki za wytłumaczenie bo ja laik w tym temacie
0
@michal26 Wiem po co atakuja martwi mbie potencjalny skutek ostrzeliwania elektrowni atomowej
2
@Kondziubarca Putin i jego armia to cwiercinteligenci. Szkodza i sobie i innym.
Czyzby czarnobyl v2?
4
Dziwne nicki LR
@Waginator9801
@toster88
@moczymorda
@MoherowyBeret86
@DR Haj-si-wo
@dziewczyna_szamana
@ssij
@nocnyborsuk
@RydwanFaraona
@fucker
18
Wlazły miał chyba najlepsze mozliwe pozegnanie z repka.
Mistrzostwo swiata na polskiej ziemi i MVP turniej. Co to był za turniej Mariusza...
3
@bartas97 Odpowiedz powinna brzmiec
Walcie sie na ryj :)
5
@Peszko07 USA mozna nie lubic ale nigdy nie wolno lekcewazyc. Nawet mimo kryzysu to bija Rosje na głowe w wiekszosci aspektow.
6
@Rekker Laporta Alemoney i Xavi odmienili ten klub. Wow
0
@SiwyFCB W operze masz do wyboru ciemny lub jasny.
Ciemny motyw? Top
0
@Woland10 Serio sie poskarżysz jak w przedszkolu? o chłopie xD
9
@Woland10 Tak sie tłumacz xD
6
@Rewolucja123 XDDD ale zezłomowany
6
https://zapodaj.net/8ee9afc86a137.jpg.html
Takie cos u siebie znalazłem. Moze kiedys cos na tym zarobie ;)
1
@Medium Nasz rzad jest głupi ale nie sadze by zostawił tak ta sprawe i wojsko pojawi sie na granicy
0
@NaFazieHitman Wtedy USA odpowie. USA nie moze sobie pozwolic na strate wizerunku kiedy ba choryzoncie sa Chiny. Jesli bedzie potrzeba to USA wejdzievw konflikt z Rosja
4
@Vebrol Nie zaatakuje nikogo wiecej. Nie stac go na wojne z tak zjednoczona Unia i NATO
0
@NaFazieHitman Imo Bezpieczenstwo Polski>Ukrainy
0
Jak Christensen sie spisuje w The Blues? Zawsze mi sie kojarzył z Lengletem i nie wiem czy to bedzie wzmocnienie.
Ktos moze cos na jego temat powiedziec?
5
@konajoncek Nikt teraz Polski nie zostawi. Obecnie dla Unii i NATO Polska to ważny strategiczny punkt.
8
@GeneralXavi Woda sodowa uderzyła do łba. 2 Najman.
22
@Hubsao Kolejny wariat. Nikt juz Rosji sie nie boi. Zaatakuja NATO to przestana istniec
12
@NaFazieHitman Ta wojna sie szybko nie zakonczy. Bedzie partyzantka i chcac nie chcac Rosja bedzie dostawac po dupie
12
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.