Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Pytam z ciekawosci co to w dłuższej perspektywie oznacza dla normalnego obywatela tego głupuego narodu?
2
Ciastka imbirowe ? Top
3
@sintesox I potem wydawac setki milionow na kogos podobnego do Araujo? Christensen nie jest lepszy od Urusa
Araujo to obecnie najlepszy nasz stoper...
0
@Woland10 Nie grzeszysz rozumem niestety
2
@barcafan9512 Nigdy. To zawsze był durny narod
1
@Zbyszard Zalezy. Kompleks Altiplano to kilka duzych kalder podibnych do najwiekszej z Yellowstone
1
Widze kotlet.pl dalej sie trzyma xd
1
@Zbyszard Faktycznie moj blad
1
@RosjaninBut Zabic to oni se moga Fiutina.
Rosja długo bedzie odbudowywac armie a NATO nie bedzie bacznie sie przygladac.
1
@Kondziubarca To fakt. Od... perfekcyjnie xd
7
@Janiama Lepiej tak niz dac bezposrednio
2
Ciekawostka
Komora magmowa kompleksu Altiplano Puna ma srednice 200km,głebokosc 20km i objętosc az 500km. Ta wielka komora magmowa jest największa na swiecie i ciagnie sie przez Boliwie Peru i Chile.
Co bardziej przerazajace kompleks ten nie jest wygasły co pokazuje powolne wypietrzanie i opadanie terenu.
0
https://geology.com/stories/13/volcanic-explosivity-index/vei-eruption-balls.jpg
Fajny obrazek ale brak tutaj m.in erupcji z Altiplano Puna
Najbardziej rzuca sie w oczy Way wah springs czyli kolejna kaldera z USA.
Prawdopodobnie erupcja z tego wulkanu wyrzuciła od 5000 do 6000km3 tefry.
Brakuje tez erupcji Huckleberry ridge z Yellowstone z wyrzuconym materiałem równym ok 2500km3
3
@DonMatteo901 Ta po lewej bomba ;0
7
Desta to ni uia nie sprzedawac. Bardzo fajnie sie prezentuje pod wodza Xaviego i obskoczy 2 boki obrony. Dla mnie to taki duzo lepszy i młodszy Roberto.
0
@Messiah10 10/10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Abominacja Myslisz ze NATO i wywiad USA by o tym nie wiedzieli i nie przygotowaliby odwetu?
Co jak co ale USA ma najlepszy wywiad na swiecie.
Przestan siac niepotrzebna panike bo Putin Polski nie zaatakuje.
Tak NATO rozpoczełoby wojne i w wyniku jej z Rosji nie byłoby czego zbierac.
3
@osa91 On chyba nie ogarnie ze wtedy z Rosji nic nie zostanie xd
My mamy ten komfort ze jestesmy w Unii i NATO
@Abominacja zejdz kur na ziemie.
Tak swiat nie działał i nie bedzie działac. Putin wykrwawia sie na Ukrainie a NATO zrobiłoby z Rosji durszlak gdyby nas zaatakował
3
@Medium Przycisk ignoruj polecam.
4
Dziwne nicki LR
@Grzeczny69
@Durex10
@Ekspert69
@Zonarastafiarnianina
@bedemialbana
@CoJaPacze
@DzikJarek
@Kuternoga
@Slodkakicia69
@Wlochaty999
1
@macio_944 Kilka niegroznych głownie na kamczatce s najsłynniejsy to Elbrus i Kluchevsky sopka
0
Obecnie największa kaldera wulkaniczna jest Kaldera Apolaki o srednicy az 150km. Została odkryta w roku 2019 na terenie filipin.
1
Zamiast kupowac papier lepiej kupowac ruble. I to i to do podcierania dupy a rubel tanszy :]
5
Dziwne nicki LR
@Daj Kamienia
@DoPalyGdzieOporZa0
@ZbanowanyZdzisiu
@Parowka
@PaleKucaWale
@kierowcabombowca
@Kutaq1910
@jawamdam
@Popek69
@FajfusLodowy
2
@Michael24 Jak ja ich szanuje i koreanczykow z południa tez xd
0
@Janas11224 Piekny post.
7
@Wossi61FCB Nie. To placek. Wole Azpi lub Christensena
2
Dziwne nicki LR
@siedemkup
@pierdek
@Zjarany Warjat
@degenerat18
@ZerardSzakiraPike
@PrzybijPiatke
@LaskaPirat2002
@zie(L)onymokoto
@Bula i Kula
@Rasputin
0
@koziar sprawdzam jak kreatywne nicki ludzie nie zbanowani wymyslali