Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar sprawdzam jak kreatywne nicki ludzie nie zbanowani wymyslali
4
Dziwne nicki LR
@MrocznyTrawka
@PijanyFarmer
@gowno123
@ruskiczolgista
@Papiez
@Lo Puto Iniesta
@Pussy Patrol
@Jayebe
@sutek
@seksiasz15
0
@danio1899 Mam nadzieje ale nawet z PK bede zadowolony.
0
Niestety duzo wskazuje ze Lech straci Lidera. Rakow kompletnie nie lezy Lechowo podobnie jak Jaga...
Eh niech oni chociaz PK wygraja na stulecie..
0
Ten rakow to przeklety dla lecha jak Jagielonia... Niech oni chociaz pkt ugraja...
0
@dmcteam Leki biore. Dzis wyjatek.
1
@macio_944 Powinno byc git
7
https://zapodaj.net/e3903dd20af59.jpg.html
Ogolnie od dłuzszego czasu nie pijam w ogole alkoholu. Ale dzis w moje urodziny grzechem by było sie nie napic z rodzina zwłaszcza ze mi postawili. Oczywiscie odpowiednio mała dawka ale w smaku rewelka
Wasze zdrowie i niech Ferran odzyska skutecznosc!
@macio_944 @Jakchcesz
0
@Tomek54321 Kolejny plus Ferrana xd
3
@Emhyr Ale mi sie podoba jego inteligencja i szukanie pozycji to ma lepsze od Erlinga.
Moim zdaniem bedzie genialnym piłkarzem jesli poprawo skutecznosc
0
Komentarz usunięty
23
Kapitalna zmiana Ferrana tylko cholera powinien miec 3 bramki.
On ma FENOMENALNY ruch do piłki.
Jesli bedzie skuteczny jak u Lucho to bedzie crackiem
4
Szkoda Ferrana. Genialne ma ruchy do piłki tylko ta skutecznosc ;(
0
@kazbychu Kozak Cosplay. Taki bym przygarnał xd
0
@Kamilos84 Z pewnoscia. Przestan siac panike
16
@Hubsao Zeby Putin sobie głupi ryj rozwalił i uporania sie z depresja
1
@DawidekFCB W sumie tak ;)
25
Oficjalnie jestem o rok blizej smierci :)
0
@sopelinho Ławrow Medviedev
9
@Cule1234 Niech sie nie zesraja zbrodniarze
7
Dziwne nicki LR
@kapuscianyleb
@LysyZakolak69
@ziemniak
@dzieciakipuciak
@wacek
@czysta pupcia
@brudboy7
@PaleKucaWale
@binladen
@Waginator9801
0
@Przemek2323 Nie podniesie reki na Polske bo NATO ja utnie i sprowadzi Rosje na ziemie. Armia Rosji zostanie w ciagu paru dni zmieciona z powierzchni ziemi
0
@Transu96 A to swoja droga xd
0
@Transu96 Mozna by i Ramble zniszczyc przy okazji :)
8
@gumaz Panie Marcu troche pokory by sie przydało.
Bez dwoch zdan nowy bramkarz jest potrzebny bo Marc mocno obniżył loty
4
Dziwne nicki LR
@JestemHardcorem
@ciasnywiesiek
@Moczymorda36
@DeskaRembolaAnka1
@Sextus00
@obora69
@drewniany_grzejnik
@Niemamkolan1033
@PanZiemniaczek
@Pocomito
12
@Azi Tak czy siak Ukraina nie moze narzekac. Wywiad od USA sprzet od zachodu. Od poczatku wiedzieli ze szansa na intetwencje NATO jest niemal zerowa
15
@Cule1234 Przegina. NATO to sojusz obronny. A po drugie zachód juz i tak wiele zrobił.
Ma jaja ze stali ale niech nie gra na emocjach. Dobrze wie ze NATO obecnie wiecej zrobic nie moze
0
To Adios. Znajdzie sie ktos lepszy
0
@Wilczeq no improwizuje xd