0

@koziar sprawdzam jak kreatywne nicki ludzie nie zbanowani wymyslali

0

@danio1899 Mam nadzieje ale nawet z PK bede zadowolony.

0

Niestety duzo wskazuje ze Lech straci Lidera. Rakow kompletnie nie lezy Lechowo podobnie jak Jaga...

Eh niech oni chociaz PK wygraja na stulecie..

0

Ten rakow to przeklety dla lecha jak Jagielonia... Niech oni chociaz pkt ugraja...

0

@dmcteam Leki biore. Dzis wyjatek.

1

@macio_944 Powinno byc git

7

https://zapodaj.net/e3903dd20af59.jpg.html

Ogolnie od dłuzszego czasu nie pijam w ogole alkoholu. Ale dzis w moje urodziny grzechem by było sie nie napic z rodzina zwłaszcza ze mi postawili. Oczywiscie odpowiednio mała dawka ale w smaku rewelka

Wasze zdrowie i niech Ferran odzyska skutecznosc!

@macio_944 @Jakchcesz

0

@Tomek54321 Kolejny plus Ferrana xd

3

@Emhyr Ale mi sie podoba jego inteligencja i szukanie pozycji to ma lepsze od Erlinga.

Moim zdaniem bedzie genialnym piłkarzem jesli poprawo skutecznosc

0

Komentarz usunięty

23

Kapitalna zmiana Ferrana tylko cholera powinien miec 3 bramki.

On ma FENOMENALNY ruch do piłki.
Jesli bedzie skuteczny jak u Lucho to bedzie crackiem

4

Szkoda Ferrana. Genialne ma ruchy do piłki tylko ta skutecznosc ;(

0

@kazbychu Kozak Cosplay. Taki bym przygarnał xd

0

@Kamilos84 Z pewnoscia. Przestan siac panike

16

@Hubsao Zeby Putin sobie głupi ryj rozwalił i uporania sie z depresja

1

@DawidekFCB W sumie tak ;)

25

Oficjalnie jestem o rok blizej smierci :)

0

@sopelinho Ławrow Medviedev

9

@Cule1234 Niech sie nie zesraja zbrodniarze

0

@Przemek2323 Nie podniesie reki na Polske bo NATO ja utnie i sprowadzi Rosje na ziemie. Armia Rosji zostanie w ciagu paru dni zmieciona z powierzchni ziemi

0

@Transu96 A to swoja droga xd

0

@Transu96 Mozna by i Ramble zniszczyc przy okazji :)

8

@gumaz Panie Marcu troche pokory by sie przydało.

Bez dwoch zdan nowy bramkarz jest potrzebny bo Marc mocno obniżył loty

12

@Azi Tak czy siak Ukraina nie moze narzekac. Wywiad od USA sprzet od zachodu. Od poczatku wiedzieli ze szansa na intetwencje NATO jest niemal zerowa

15

@Cule1234 Przegina. NATO to sojusz obronny. A po drugie zachód juz i tak wiele zrobił.

Ma jaja ze stali ale niech nie gra na emocjach. Dobrze wie ze NATO obecnie wiecej zrobic nie moze

0

To Adios. Znajdzie sie ktos lepszy

0

@Wilczeq no improwizuje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?