1

@arasz1819 Ja tam mam nadzieję,że MU z Erickiem już bez CRa odniesie sukces.
Było by to piękne zaoranie CRa i tych jego umilaczy,którzy mówią,że Holender nic nie osiagnał i nie osiągnie.

2

@Lionel_Messi10 Pięknie byłoby zobaczyć ich współpracę jeszcze raz ;-D.
Kto wie,może LIO skusi się na City.

1

@Rust_Cohle Jesteś żałosny,niby chłop 30 lat a cisniesz tego dzieciaka "dodiego" czy jak mu tam.

Wszystko wiem? Chłopie napisałam tylko,że Erick widzi jego grę i dlatego nie gra,więc co ty za farmazony opowiadasz. Oczywiście,że to przypuszczenia a ty aferę "budowlana" siejesz.

2

@arasz1819 Pełno osób Ci powie,że CR idzie słabo bo nie gra prawie nic i dalej jest potworem piłkarskim (szczególnie jego fanboye).
Prawda taka,że gościu rozegrał 1000 minut ponad,szło mu słabo i dlatego jest rezerwą a nie konflikt jest tu fundamentem.
Na grę nie zasługuje pod względem sportowym bo nie wnosi żadnych pozytywów.

0

On ten wywiad nagrywał po meczu z Aston czy przed?

1

@Rust_Cohle Nie powinien mieć opaski kapitana wogole po tych cyrkach wszesniej.
Tak jak Mekson pisze, mogli to ustalić przed sezonem,albo złagodzić konflikt.

Nie gra słabo? Ma pretensje,że nie gra. 1000 minutnrozegranych to chyba trener widzi na co go stać.

3

@MESSIah16 Myślę,że nie.

2

@mkord Real na tym lepiej wyszedł,Perez wiedział,że to schyłek kariery.

5

Nie rozumie dlaczego niektórzy czepiają się Ericka.
Cris nie gra,ponieważ prezentuje się słabo a nie,że to jego widzimisię.
Rozegrał ponad 1000 min to nie 50 czy 100, zapewne trener widział pokaz umiejętności i podjął decyzję,że ma lepszych zawodników,którzy dadzą więcej.

3

@Yoshi94 Tyle,że Ibra jak grał to strzelał i dawał coś drużynie.
Nie widzisz jak gra Ronaldo,ewidentnie widać,że piłka od niego odskakuje i zatraca swoje atuty.
Wystarczy pooglądać jak on gra.

2

@hayek Poczekaj postaram się znaleźć,bo czytałam kiedyś.

2

@Yoshi94 Ale on nie gra bo prezentuje się słabo. Ronaldo o to jest zły. Eric ma wystawiać gracza co nic nie daje drużynie?

5

Ronaldo mówi,że Eric nie ma do niego szacunku?
Jakiego szacunku? Takiego,że nie gra bo prezentuje się słabo i są lepsi?
Tak panie CR są lepsi i czas się z tym pogodzić,dlatego nie gra a pieprzy o jakimś szacunku.

5

Nitro pisze,że CR7 jest najlepszy.
Szkoda tylko,że każdy zawodnik,który z nim grał a obecnie nie mówi,iż Leo jest najlepszy w historii. (Beznema,Deco,Rooney itd z trenerami to samo Ancelotti,Mourinho,Zidane czy nawet "jego ojciec" Ferguson).
Jak patrzymy na calokształ piłkarski to Ronaldo nie miał nigdy podjazdu, jedynie w golach łep w łep,ale trzeba patrzyć,że LIO 150 meczów mniej.

0

@Zoker Druga sprawa,że by tyle goli nie strzelił w MU ma podania a nie strzela.
Brakuje mu szybkości i zatraca te swoje atuty.
Skoro Haaland ma 20 to Ronaldo miałby może z 5/6.

2

@Coutinho007 Najgorsze,że Muranskiego wywalą i tego dzbana walki będę pokazywać.
Według mnie to on powinien zniknąć z neta bo jest tak samo zje*aby jak Kamerzysta,albo jeszcze bardziej.


1

@KanapkaFCB Ronaldo? Tutaj to Diego jest przed nim.

0

@Zoker Haaland ma lepszą skuteczność, i na pusta tak znowu nie miał.
Zresztą jest szybszy 2x od Ronaldo.
Cris to obecnie piłkarz z potencjałem na MLS i już nie wróci do formy. Nie te lata.

5

@tristan87 Wolski to jakiś tłuk?
Chłop 38 lat ma prawie,co on myslał,że wiecznie będzie grał na poziomie xd.
Cr nawet w Top100 nie ma, od gościa piłka się odbija a o jego dryblingu nic nie powiem.
Ibra starszy a w wieku 40 lepiej wygladał.

3

@Bartula Chłop jest odklejony i denerwuje już większość ludzi.

To,że zyga np do Kasja i do innych mocnych person a jak przychodzi co do czego to jest potulny jak baranek.

Nie lubię Muranskiego,ale co do Nitra to ma rację. Chłop wyzywał nastolatki na internecie i dlatego jest popularny.

1

@DonAndresFCB Nie strzelił by, wy nie widzicie różnicy gry chociaż z tamtego sezonu? Od gościa się piłka odbija.

7

@Joe_Pesci Chłop jest nieźle odklejony.
Najlepszy piłkarz w historii...
Sergiusz potrafi w piłke tak jak w walki.
Przykro mi Nitro Messi zjada CRa na śniadanie i wydała dupką.


Zyga do każdego zaczynając od Kasjusza.
Kasjo dobrze powiedział,że to życiowa piz*a. Zaczepia wszystkich po kolei w ringu a wpiernicz by dostał od Zusje.
Tak od Zusje bo Marta czy Lil Masti to by go zmasakrowały.
Mocny w gębie przed tym komputerem.

0

@Pedri16Future Co napisał?

1

@Lionel_Messi10 GOAT,skromny i sympatyczny.
Najlepszy w historii! :-D

1

@Lionel_Messi10 Racja.
Tak się zastanawiam,czy on faktycznie tej Gio nie wział bo to Argentynka.
Mnie już nic nie zdziwi Ronaldo to chory człowiek i powinien się leczyć na tą obsesję.

18

@DonMatteo901 Messi ostatnie złe sezony w Barcy? Dalej nie czytam.
Chłop co ma wiedze jak przedszkolak o piłce.

1

@arasz1819 Współczuję jego teściowi,to fan Messiego,ciekawe czy już zabronił kontaktów Giorginie z ojcem. Heh
Wogole to tylko takie przypuszczenie,ale ta GIO to oprócz luksusów to chyba ma z nim ciężkie życie.
Wcale bym się nie zdziwiła,jak by jego jeden syn reprezetował Argentynę po to,aby zbił z tronu Leo Messiego.

Kiedyś ta Irina dała wywiad po rozstaniu z CRnto tam trochę powiedziała.

0

@bartas97 Ale mi chodzi o boisko,nie pamiętam,aby hejtował Fergusona czy innych.
Prywatnie to drań.

1

@Bobo25 Na boisku klasa jako piłkarz.

0

@shinthps Myślę,że nic by to nie zmieniło,raczej bohaterem byłby ktoś inny bo póki co to zapowiada się koniec Ronaldo. ( Piłka od niego odskakuje,strzały mu nie wchodzą i zatraca swoje atuty ze względu na wiek).
Widać,że w tamtym roku jeszcze coś strzelał a teraz to bardziej do MLS by się nadawał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?