Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zenoowity Coś w ten deseń,że ma lepszą sylwetkę czy tam wygląd.
( Nic nie mowił o zakolach, to tak prześmiewczo napisałam).
1
Biedny Rooney, pewnie już płacze w poduszkę.
Wygląda staro i do tego te zakola. (Według poteznego ma gorsza sylwetkę)
Czekam na odpowiedź pana Waynea,mam nadzieję,że z klasą bo Rooni taki był. (Na boisku)
Ciekawe co Erik powie o ile zdąży przed zwolnieniem. Heh
1
Messi takich szopek nie odstawiał.
Wysłał ten burofax,ale nie wypowiadał się,że nie ma szacunku do trenera i nie obrazał kolegów tak jak Ronaldo Rooneya.
Nie pozwolili mu odejść to siedział pokornie. Nie przypominam sobie,alby mowił coś o Koemanie czy o Pique.
Messi to klasa a prawo do burofaxa miał i zrobił to jak dżentelmen bez robienia szopek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamiVeB Enzo ma mega formę, myślę,że albo on ewentualnie Alex MC Allister.
Enzo to kozak będzie,prawdopodobnie transfer do giganta w przyszłym roku.
6
@Lionel_Messi10 Prawdziwy GOAT!
Vamos Albicelestes!
23
Perez miał rację mówiąc,że CR jest psychiczny. Miał głowe na karku i go pogonił,ale kto by się spodziewał,że pan maruda uderzy w Rooneya czy Ericka tak mocno.
Cristiano to największy egiosta i narcyz na świecie. Grając w UTD jak miał 24 można było mieć do niego obojętny stosunek bo był wtedy normalny. Wcale się nie dziwię Ten Haagowi, że go odsunał od składu.
Ta rodzina ogólnie chyba jest nienormalna,siostra Ronaldo,która dodaje zdjęcia leżącego Messiego na murawie, CR opowiada farmazony...
On chyba,żyje w swoim świecie. Przecież,gdzie on jest najlepszy? Piłka się od niego odbija,wygląda obecnie jak pan emeryt na boisku.
Niech idzie już do MLS jak ma takie problemy,albo niech wyciągnie jeszcze brudy na Real.
Moim zdaniem żaden topowy klub go nie weźmie. Widać,że zatracił swoje atuty.
Prawda jest taka,że nie gra w UTD, ponieważ są lepsi.
3
No no Garnacho coraz lepiej sobie radzi.
Rocznik 2004,więc młodziutki.
Ogólnie Albicelestes tych młodych to mają bardzo zdolnych np Buonnanotte,Prestiani czy Perrone.
Kolejne zdolne pokolenie.
4
@FabianMrozek Tak? To ciekawie widać,że nie masz pojęcia o futbolu.
Ostatnio Argentyna miała dostać baty od ME a skonczyło się odwrotnie.
Chile wygrało Puchar Konfederacji coś jeszcze?
0
@Rust_Cohle Nawet bym nie chciała xd
0
@draxidox Co tu się...?
Jutro za Polaków?
0
@Rust_Cohle No Julian jest przystojny racja.
Dobry masz gust ;)
0
Julian Alvarez ma większy wachlarz zagrań od Haalanda. Erling to cyborg jako snajper, natomiast Julian przypomina mi Kuna.
17
@VegetaPolska Czemu bierzesz się za małolatki? Poszukaj 20 plus,takie dziewczyny mają jeszcze siano w głowie
2
@Lionel_Messi10 Facuno ogromny talent.
Argentyna będzie miała kolejne znakomite pokolenie.
2
@Lionel_Messi10 MŚ będzie tylko dodatkiem.
Leo i tak już jest najlepszy w historii i nic tego nie zmieni. Gra 11 zawodników,więc ciężko grać dobrze za pozostałą 10tke.
GOAT!
Nawet przed Copa i Finalissima był już GOATEM i nawet bez nich byłby najlepszy w historii.
Dobrze,że są brakuje mu tylko MŚ i będzie miał 5 tytułów z repka na różnych przestrzeniach wiekowych.
2
@MesQueUnClub69 Nawzajem.
Jestem Polką,ale dlaczego mam kibicować zaparcie reprezentacji Polski?
Nie identyfikuje się z ich stylem,nie mam tam idolów, prócz Lewego.
Nie wiem nawet kogo powołał trener,bo jakoś za bardzo mnie to nie interesowało.
Mam świadomość,że ta reprezentacja jest przeciętniakiem, więc nie liczę na specjalne osiągnięcia. Oczywiście, życzę jej wyjścia z grupy przy dobrych wiatrach.
Skład Argentyny znam dużo lepiej bo się tym interesuje i to nie ze względu na Leo. Po prostu od dawien dawna jestem zajarana tą reprezentacja.
Mój tata był zafascynowany Maradoną a ja Crespo,Zanetti.
2
@FCB_dimiC Co w tym dziwnego,ja znam nawet młodych Argentyńczyków bo interesuje się ich rozwojem.
Polsce też kibicuje,ale nie utożsamiam się z nimi tak bardzo.
Zapytaj mnie o juniorów z Argentyny a z Polski.
Polaków to może znam 5 na krzyż (juniorów) bo mnie nie interesują.
Rozwój Albicelestes śledzę,ponieważ się z nimi utożsamiam.
Dla twojej wiedzy kibicuje im również w innych sportach np.siatkowka.
1
@Ostatnikrwawygang Kibicować będę Argentynie,ponieważ od dziecka byłam ich fanką.
Idole Batistuta,Crespo,Zanetti czy dzisiaj Lionel Messi.
3
@Majczel97 Dokładnie widać,że Scaloni jest dla nich autorytetem i za trenera wskoczą w ogień + pozbyli się presji bo po ogromie lat wygrali 2 puchary z repka (Copa i Finallisima.)
0
@Luciano99 No wiadomo,teraz ARG ma dalej Di Marie +Lautaro(świetne liczby w repce) młody Alvarez.
Pomoc to Enzo MC Allister a nie tartak pan Biglia.
A i Dybala ostatnio w Romie dobrze grał. Tylko na czy się zdąży wykurować Paulo.
0
@Luciano99 Była fajna,ale tam grał w podstawie Demichelis,Biglia,Higuain czy Garay już po swoich najlepszych latach. I dziadzio Palacio.
Nie mieli takiej kadry jak ta
1
Znakomity Martinez na bramce.
Obrona to-Molina-Romero-Otamendi-Tagliafico+ Martinez, Medina( bardzo dobre występy w Lens)
Pomoc- De Paul,Paredes,Guido,Enzo( świetne noty w Benfice zbiera,po sezonie odejdzie zapewne do giganta) + MC Allister,który jest znakomity w Brighton i też zapewne już na niego polują kluby,Papu
Atak to Messi,Di Maria,Lautaro + Alvarez ostatnio znakomite noty w City,Tutu Correa i Correa z Atleti.
Naprawdę jest to solidna drużyna z mocnymi nazwiskami.
7
@MESSIah16 Dla mnie jest to zupełnie inna Argentyna niż w 2018.
Po bardzo długiej przerwie w końcu sięgnęli po trofeum reprezentacyjne i nie ma już takiego ciśnienia.
Jak ich oglądam to widzę ogromne zaangażowanie i chęci. Biegają przez 90 min nie odstawiając nogi.
Jak dla mnie są świetnie wyszkoleni technicznie a do tego skład mają naprawdę bardzo dobry,lepszy niż z 2014 i to na pewno.
0
@mekston Jak by zajęli 2 miejsce to lądują po drugiej stronie z Anglią i resztą.
2
@Lionel_Messi10 Foyth jedzie na MŚ?
1
@Lionel_Messi10 Bardzo możliwe ,że LIO zagra na następnych,szczególnie że będę za 3,5 roku a więc będzie zaczynał 39.
1
@cris2706 Dokładnie Leo już jest najlepszy w historii,wygrana w Mundialu będzie dodatkiem i oby bo pięknym! :-)
0
@Piorun Jedzie na Mundial,grał już ostatnio końcówkę.
0
@MesQueUnClub96 To co ? Nagle cała Europa słaba?
To w takim razie Polska najlepsza.