Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FedeHulk No tak,ale obiektywnie?
Wiesz,że CRa nie ma tego czegoś Messi.
Prawda taka,że gdyby Messi za dzieciaka wylądował w Madrycie to byście mieli dużo więcej Lig czy innych pucharów.
5
@macio_944 Ronaldo ma PR, Messi jest spokojniejszy.
Każdy kto zna się chodź trochę na piłce wie,że Leo to dar od Boga .
1
@Lionel_Messi10 Liczę na niego na Mundialu! Podobno ma potencjał na gwiazdę.
1
@Lionel_Messi10 Gra Enzo?
0
@FedeHulk Tak? To obiektywnie uważasz,że Leo Messi jest lepszy ?
0
@Striker To wiadome, walić defekt z tym czy bez i tak król życia.
Vini ma twarz niezbyt ładna a pewnie foczki się dla hajsu kręcą i to pewnie więcej niż przy przystojnym Asensio.
4
@FedeHulk Was podnieca gol Ronaldo z Sherrif i powrót z rezerwy,więc o co caman?
0
@Striker Myślę,że chętnym byś miał od groma,stali by kolejkami.
2
@Lionel_Messi10 Chętnie tylko,oby Barca zapewniła mu mocną drużynę i jedziemy! :-)
4
Już można powiedzieć z pełnym przekonaniem,że Leo w Paryżu czuje się jak w domu.
Tamten rok to była aklimatyzacja Messiego i trzeba to zrozumieć,gdyż chłopak pierwszy raz w życiu jako piłkarz klasy światowej zmienił otoczenie.
Messi śmiało może śmigać nawet do 40, to jaki ten zawodnik ma przegląd pola i inteligencję boiskowa to kosmos!
1
@P33ck Nie koniecznie,podobno ma liczyć się cały sezon.
1
@kostek579 Gdyby nie poprzeczki i słupki to Leo też miał by więcej.
4
@Lionel_Messi10 Messi ma lepszy strzał z dystansu od Valverde moim zdaniem.
A twoim?
0
@kostek579 Od Messiego nie ma,wiesz ile Leo ma goli za pola? Mnóstwo.
1
@spacer Messi też regularnie w LM ostatnio.
Fede po Messim i De Bruyne. Jednak Leo ma mnóstwo goli za pola i nie ma co porównywać.
0
Mówili,że Valverde ma najlepszy strzał z dystansu. Myślę,że Messi szybko wyjaśnił.
0
@AmigoBlancos Tak mówisz?
Serio to chciał byś go w Madrycie.
4
@tristan87 Anelka to Henremu do pięt nie dorastał.
0
@AmigoBlancos Stać na to Hiszpanię? Podobno biedny kraj.
Catalonia to zupełnie co innego, kraj z nich głównie czerpie zyski. ( Bogata )
0
@Encore Tu miało być
1
@PatrychoO Nie tu komentarz do Jezusa z Madery miało dodać. Net mi lipnie chodzi nawet się nie kapłam xd.
Ale Antony się nie popisał.
1
@Lionel_Messi10 O nim własnie slyszałam :-),ogólnie w lidze Argentyńskiej jest masa talentów tylko te chłopaki mają po 18/19 lat.
Mnie zastanawia rozwój Buonnanotte i Alcaraza.
0
@PatrychoO Wszystkim się oczy otworzyły, przecież CR w Realu od 15 bazował już jako lis pola karnego.
Jego dryblingi i zmysłowa gra zniknęły razem z tą " słynna kontuzją".
Teraz postawcie tu Messiego! Dawaj Leo do City kolejnym się oczy otworzą jak temu Eryczkowi z PSG.
2
@Lionel_Messi10 To supcio,zaprasza Enzo do nas. Kolejna rzecz,która cieszy to to,iż Messi będzie miał kolejnego pomocnika,który jest znakomity.
Myślisz,że jak forma będzie pierwszy skład na Mundialu?
Znasz jeszcze kogoś z młodych Argentyńczyków z takim potencjałem?
Ja to bardziej śledzę wyniki i sprawdzam jak spisują się Ci młodzi,ale niestety nie mam czasu oglądać Argentyńskiej ligi.
1
@Kszysiek7 Real nie miał słabych lat ? Oni do lat 90 mieli problem z wygraniem LM po tych słynnych seriach.
Każdy klub ma lepsze i gorsze okresy.
Milan,LFC i inne wielkie kluby.
Póki co to Ajax jest tylko historią,a reszta jak upada to wstaje po latach i zwycięża taka kolej rzeczy.
1
@Lionel_Messi10 Oglądasz Benfice? Ja tylko Enzo w repce widziałam.
Czytałam na stronce i o Enzo są same pozytywne komentarze ( podobno ogromny potencjał ).
Powiesz coś więcej na temat Fernandeza?
0
@Encore Tak na serio (obecna forma) nie wiem czy miałby pierwszy skład w Pilzno czy Sheriff.
Dla mnie jest obecnie drewniany coś jak Rasiak.
1
@Encore To nie zmartwychwstał jeszcze?
Coś tam siostra pisała,że mamy być gotowi.
1
@Danny Gaucho Mam nadzieję,że ironia.
Ciebie akurat bardzo szanuję i dziękuję za te statystyki.
Robisz świetną pracę! Pozdrawiam :-)
0
@Sergio_Devils Dzięki, moim zdaniem chyba faktycznie chory bo taki głos ma dziwny.
Patrykos to raczej najsłabszy przeciwnik dla Adriana patrząc na ostatnie 10 gal.