1

@FedeHulk No tak,ale obiektywnie?
Wiesz,że CRa nie ma tego czegoś Messi.
Prawda taka,że gdyby Messi za dzieciaka wylądował w Madrycie to byście mieli dużo więcej Lig czy innych pucharów.

5

@macio_944 Ronaldo ma PR, Messi jest spokojniejszy.
Każdy kto zna się chodź trochę na piłce wie,że Leo to dar od Boga .

1

@Lionel_Messi10 Liczę na niego na Mundialu! Podobno ma potencjał na gwiazdę.

1

@Lionel_Messi10 Gra Enzo?

0

@FedeHulk Tak? To obiektywnie uważasz,że Leo Messi jest lepszy ?

0

@Striker To wiadome, walić defekt z tym czy bez i tak król życia.
Vini ma twarz niezbyt ładna a pewnie foczki się dla hajsu kręcą i to pewnie więcej niż przy przystojnym Asensio.

4

@FedeHulk Was podnieca gol Ronaldo z Sherrif i powrót z rezerwy,więc o co caman?


0

@Striker Myślę,że chętnym byś miał od groma,stali by kolejkami.

2

@Lionel_Messi10 Chętnie tylko,oby Barca zapewniła mu mocną drużynę i jedziemy! :-)

4

Już można powiedzieć z pełnym przekonaniem,że Leo w Paryżu czuje się jak w domu.
Tamten rok to była aklimatyzacja Messiego i trzeba to zrozumieć,gdyż chłopak pierwszy raz w życiu jako piłkarz klasy światowej zmienił otoczenie.

Messi śmiało może śmigać nawet do 40, to jaki ten zawodnik ma przegląd pola i inteligencję boiskowa to kosmos!

1

@P33ck Nie koniecznie,podobno ma liczyć się cały sezon.

1

@kostek579 Gdyby nie poprzeczki i słupki to Leo też miał by więcej.

4

@Lionel_Messi10 Messi ma lepszy strzał z dystansu od Valverde moim zdaniem.
A twoim?

0

@kostek579 Od Messiego nie ma,wiesz ile Leo ma goli za pola? Mnóstwo.

1

@spacer Messi też regularnie w LM ostatnio.
Fede po Messim i De Bruyne. Jednak Leo ma mnóstwo goli za pola i nie ma co porównywać.

0

Mówili,że Valverde ma najlepszy strzał z dystansu. Myślę,że Messi szybko wyjaśnił.

0

@AmigoBlancos Tak mówisz?
Serio to chciał byś go w Madrycie.

4

@tristan87 Anelka to Henremu do pięt nie dorastał.

0

@AmigoBlancos Stać na to Hiszpanię? Podobno biedny kraj.
Catalonia to zupełnie co innego, kraj z nich głównie czerpie zyski. ( Bogata )

0

@Encore Tu miało być

1

@PatrychoO Nie tu komentarz do Jezusa z Madery miało dodać. Net mi lipnie chodzi nawet się nie kapłam xd.
Ale Antony się nie popisał.

1

@Lionel_Messi10 O nim własnie slyszałam :-),ogólnie w lidze Argentyńskiej jest masa talentów tylko te chłopaki mają po 18/19 lat.
Mnie zastanawia rozwój Buonnanotte i Alcaraza.

0

@PatrychoO Wszystkim się oczy otworzyły, przecież CR w Realu od 15 bazował już jako lis pola karnego.
Jego dryblingi i zmysłowa gra zniknęły razem z tą " słynna kontuzją".
Teraz postawcie tu Messiego! Dawaj Leo do City kolejnym się oczy otworzą jak temu Eryczkowi z PSG.

2

@Lionel_Messi10 To supcio,zaprasza Enzo do nas. Kolejna rzecz,która cieszy to to,iż Messi będzie miał kolejnego pomocnika,który jest znakomity.
Myślisz,że jak forma będzie pierwszy skład na Mundialu?

Znasz jeszcze kogoś z młodych Argentyńczyków z takim potencjałem?
Ja to bardziej śledzę wyniki i sprawdzam jak spisują się Ci młodzi,ale niestety nie mam czasu oglądać Argentyńskiej ligi.

1

@Kszysiek7 Real nie miał słabych lat ? Oni do lat 90 mieli problem z wygraniem LM po tych słynnych seriach.
Każdy klub ma lepsze i gorsze okresy.
Milan,LFC i inne wielkie kluby.
Póki co to Ajax jest tylko historią,a reszta jak upada to wstaje po latach i zwycięża taka kolej rzeczy.

1

@Lionel_Messi10 Oglądasz Benfice? Ja tylko Enzo w repce widziałam.
Czytałam na stronce i o Enzo są same pozytywne komentarze ( podobno ogromny potencjał ).
Powiesz coś więcej na temat Fernandeza?

0

@Encore Tak na serio (obecna forma) nie wiem czy miałby pierwszy skład w Pilzno czy Sheriff.
Dla mnie jest obecnie drewniany coś jak Rasiak.

1

@Encore To nie zmartwychwstał jeszcze?
Coś tam siostra pisała,że mamy być gotowi.

1

@Danny Gaucho Mam nadzieję,że ironia.
Ciebie akurat bardzo szanuję i dziękuję za te statystyki.
Robisz świetną pracę! Pozdrawiam :-)


0

@Sergio_Devils Dzięki, moim zdaniem chyba faktycznie chory bo taki głos ma dziwny.
Patrykos to raczej najsłabszy przeciwnik dla Adriana patrząc na ostatnie 10 gal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?