Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie Niech się nie ośmiesza.
Beka z Tebasa jest już wystarczająca.
1
@AmigoBlancos Póki co to jest przedział 4-5 miejsca.
1
@AmigoBlancos Odprawiając? To za dużo powiedziane. Real nie wygrał z ogromną przewagą,raczej wygrał,ale dzięki znakomitemu bramkarzowi.
La Liga jest słaba i to już od 2019 tendencja jest spadkowa.
Napisałam to o Realu bo brzmi jakby lał równi wszystkich a było dużo szczęścia i znakomity bramkarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@wasacz Wogole to mnie zastanawia to,że oni chcą Superligi, już nie będę mieć decimy a puchar LM przejdzie do lamusa jak dawna LM nie wiem czy nawet kto pamięta ( puchar miast targowych ).
Będzie ciekawie każdy z każdym wygra np Chelsea i będzie najlepsza w historii rozgrywek europejskich tak to działa. ( Będzie miała pierwszego winnera) później takie Newscaste szejkowie 3x i się okaże,że historycznie najlepsi w Europejskich bo kto za 50 lat bd pamietał o następcy Miast targowych.
0
@Encore Najlepszy to jest Michael Bagietka.
18
@wasacz Daj im artykuł o kradzionych LM z lat 50 i wiesz co? Nawet Ci nie odpowiedzą a zbanuja bo wiedzą jaka jest prawda.
Real to taki Armstrong mocny na dopingu.
0
Wogole to mnie śmieszy jak widzę kogo to Real planuje kupić.
Już mają takich zawodników jak Haaland,Mbappe,Gakpo,Wirtz,Bellingham,Endrick itp 50 innych młokosów.
Tylko,gdzie ich pomieszczą a zapominają,że Real to jest klub jak każdy inny a zawodnicy nie koniecznie mają takie priorytety.
Jeszcze to pisanie jaka ta Francja będzie piekelnie mocną z Tchouameni i Camavinga.
Już to widzę,że pociągnął Francję jak Kante/Pogba.
Stawiają na równi z takimi gwiazdami,którzy wtedy byli najlepsi na świecie.
Ten Tchouameni jest solidny,ale Cama to nawet nie pierdnął w reprezentacji.
0
@DonMatteo901 Prawdę mówiąc,Real wcale nie gra dobrze. Ma skuteczność na znakomitym poziomie (tamten sezon).
1
@Rust_Cohle Oboje skorzystali,ale Polak był już znanym influ bo pamiet jak miał 200/250 k a Amadeusz 15/20 tysięcy i cały czas go zaczepiał.
Polak bez tego zrobił karierę i miał hajs.
1
Ferrari robi z siebie nie wiadomo kogo a pamiętam czasy jak Polak miał 200 koła na insta a Ferrari 15 tysięcy i nikt go nie znał to zaczepiał Adriana i tak się wybił a teraz mówi,że nie da zarobić Alanowi.
Nie mam nic do Amadiego bo jest spoko,ale gdyby nie Adrian to o Ferraim na czy ktoś by słyszał.
Amadeusz jest dobrym przykładem jak można się wybić na zaczepiania.
Więc i my drodzy państwo mamy drogę łatwa do famme wystarczy tylko szczekać a bd za bitkę zarabiać po 300 koła
0
@maniak33333 Oni są odklejenie dla nich Cama to poziom De Bruyna.
1
@Kapitan hawk Własnie o tym. Szkoda,że nie są tacy chętni do dyskusji o tym jak ich klub ma niesłuszne LM w latach 50 i 2 w 21 wieku.
3
@Kapitan hawk Dobrze,że jesteś. Niejaki jegomość chciał sobie atencję zrobić na twojej osobie.
Fawelarz z białej oczywiście
0
@maniak33333 Największe talenty? Może i mają,ale to nie są zawodnicy na miarę Pogby i Kanye w formie.
1
@Lionel_Messi10 Jak dla mnie Messi nawet w wieku 40 będzie zadziwiał.
Wszyscy się zdziwią jeszcze.
2
@norbi77 Real to taki Armstrong. Niby mają najwięcej wygranych LM,ale gdyby nie wałki to pewnie było by koło 7/8 jak Milan.
Może kiedyś wyjdzie na światło dzienne te wały z lat 50.
0
@kamilos1214 Taki ziomek tankuje za 2.50 więc czym się przejmujesz.
3
Intern Miami liczy na pozyskanie Leo w przyszłym sezonie.
Co oni biorą chłopak ze 3 lata co najmniej będzie pykał na wysokim poziomie.
Niech się Beckham nie osmiesza z tym swoim Interem.
8
Jeżeli tacy źli Ci sędziowie to niech oddadzą LM z 16 i 18 roku. Tam były gole po ewidentnych spalonych.
Oni to nie powinni się wogole o sedziach wypowiadać.
0
@mekston Oni w 18 na Mundialu prawie Francję pykneli,gdzie byli w ogromnym kryzysie.
Teraz myślę,że nie będę mieli takiego ciśnienia bo po ok. 30 latach wygrali w końcu trofeum.
Jak był mecz z Włochami to widać było pressing i wszystko co najlepsze.
Liczę na to,że Diego będzie nad nimi czuwał.
Mam takie wrażenie,że Boski Diego odkąd zmarł to wstawia się za Argentyńczykami bo wszystko im wychodzi i grają naprawdę super.
0
@mekston Moim zdanie ta drużyna się dopełnia i stanowi jedność.
Myślę,że póki co chyba mają najrowniejszy skład a zawsze u nich tego brakowało. Plus widać u nich ogromną chęć i biegają jak szaleni a dodatkiem jest to,że dzięki wygraniu Copa zeszła z nich presja,która ciazyła przez wiele lat.
Boski Diego będzie czuwał.
6
Martinez póki co świetnie w United, Argentyna może mieć skałę obok Romero/Otamendiego.
Cieszy to,że przed Mundialem z formą wystrzelił Enzo Fernandez o którego śmiem twierdzić,że w najbliższej przyszłości będę się biły Top zespoły.
Obrona wygląda bardzo solidnie: Molina/Foyth- Romero/Medina- Otamendi/Martinez-Tagliafico. Plus tacy zawodnicy +Senesi/Quatra/Baleri/Perez ale nie wiem,którego z nich powoła.
Pomoc tu było kilka lat temu przeciętnie a teraz prezentuje się również solidnie: De Paul+Lo Celso+Pardes. Ewentualnie Enzo jeżeli będzie w takim gazie to może zająć miejsce w podstawowej 11. Bardzo dobrze radzi sobie Mc Allister w Brighton + jest jeszcze Guido i Papu.
Napad? Tutaj nie ma co wspominać bo od lat jest to najlepsza broń Argentyny.
Vamos Albicelestes!
0
@GeraltzKatalonii Argentyna może mieć skałe nie do przejścia + z młodych jeszcze Enzo Fernandez wyrasta na gwiazdę.
0
@MAGNETO Niezły mi dzieciak,który ma 22 lata.
Messi w tym wieku był już najlepszy na świecie.
Dzieciak to Pedri,Gavi czy Balde.
0
@Faro Nie jest w Top3.
0
Co to się stało,że Lodi w Forrest wyladował?
Zapowiadał się na ciekawego zawodnika.
0
@AmigoBlancos Myślisz,że Leo wróci do Barcy? Jeżeli nie podniesiemy poziomu to wątpię bo ma na stole ofertę odnowienia od PSG a City ostrzy zęby na niego.
0
@qwer123 Ogórków? Póki co LL to też taki sam ogor.
Nie ma to jak ogór wypowiada się o ogorku
1
@FedeHulk Dorównywać Ronaldo a później dorównać Messiemu jak już coś.