Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cris2706 Mateusz skoro jesteś fer to proszę składać odwołanie bo w THE BEST liczy się okres do wrzesnia haha i co.
Zmarło kakao
4
@BART97 Gdzie te cieniasy nawet nie wejdą na ten Mundial.
I dobrze przynajmniej nie będzie płaczu
0
@BART97 Messi 7 ZP lewy 0 Hah
0
@Shapiro Nie płacze, stwierdzam fakty
2
@robimen12345 On to dostał za płacz o ZP
0
@Allbi Mati skoro chcesz ZP za 2020 to płacz o THE BEST dla Messiego będzie fer
0
@BART97 Lewy ogląda mundial w TV hahah
6
@Shapiro Bedzie oglądał mundial przed TV może w 23 wygra ZP
0
Cristiano to dostał na urodziny?
Bo niby na co i za co?
1
Ta gala to porażka. Trenerka roku została kobieta co dostała wpiernicz od gościa w finale LM 4:0.
Gdzie tu logika?
0
Złota płetwa ale jaja
4
Ciesz się Lewy bo mundial będziesz oglądał na kanapie.
Gratulacje
0
@tomek8756 Mówił jeszcze,że jak wyjdzie będzie zabijał.
Chore! Do łagrów na Syberię z nim!
1
Co za dzbany są w tej FIFIE najlepsza zawodniczka jak i bramkarz nie znajdują się w drużynie roku? Ta gala to pośmiewisko gorsza niż Dubai u Arabów.
By się nie błaznili
1
Mendy najlepszy bramkarz a w 11 roku Gigi?
Ta gala jak i całe jej szefostwo to dzbany?
WTF?
0
To wygrał Lewandowski skoro w garniaku.
Nawet Cris może i wgra. Haha żal ta gala dziwne wybory
4
Co to za Gala? Bo jak na razie te wybory to jak w totolotku.
1
Ronaldo w 11 serio? Messi-Salah-Lewy-Benzema.
Żarty ?
9
Śmiech na sali Barca Femeni jedzie każdego jak chce a tu żadnej zawodniczki? WTF śmiechu warte hahaha
0
Był jakiś zawodnik co miał ostatnie miejsce na Euro/Copa/Mundial i wygrał ZP/Dubai czy BEST?
4
@Ronmes Przykro mi kibice FCLewy
0
@Rust_Cohle Tak jak ja twoje ha :-)
3
@szkutnik91 Mógłby szczurek te włosy ściąć w końcu może byłby przystojniejszy
1
@AmigoBlancos Dziw bierze, że brzuszyska jeszcze nie ma, samba lubi chulaszcze życie są wyjątki
5
@Medium Chyba Ciebie będzie piekło ZP już rozdana więc można na spokojnie Haha
0
@BART97 Polska piłka dołem jup jup.
Polska przed telewizorem hihi.
Akurat Robert odpocznie w okresie mundialu to może wygra ZP w 2023
1
@Medium Co z tego,że Polak?
0
@BART97 Ja się splakałam?
Gwizdam na THE BEST najważniejsza i najbardziej prestiżową była Złota Gała a zdobył ja Leo pewnie gdyby wygrał Lewy to bym może się splakała.
1
@puyol_presidend5 Wygrał COPE a Lewy ostatnie miejsce na Euro w takim razie gdzie nagrody Leo od 2017-18?
21
@SkilledHydra16 Będę kontrowersje bo dostanie ją Lewy a akurat na tą Messi zasłużył jak najbardziej.