Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ferran Torres jest lepszym zawodnikiem niż Adama to nie ulega wątpliwości.
Jednak niektórzy już zaczynają pisać,iż jest to niewypał na miarę Griziego.
Torres już kilkakrotnie udowadniał swoją jakoś w reprezentacji na przeciwko klasowym rywalom. To,iż trener nie postawi znaleźć dla niego odpowiedniej pozycji to nie jego wina, jakoś Enrique nie ma z tym problemu i wykorzystuje jego potencjał.
Ferran wypali w Barcy tylko Xavi musi znaleźć odpowiedni "klucz".
Co do Adamy jak na razie zaskakuje bardzo pozytywnie w Wolves zwykły przeciętniak a w Barcy jak na razie śmiga.
21
@Semafor80 Śmieszą mnie takie wyroki.
Przypomnij ile męczy rozegrał?
0
@Zawsze_Wierny Nie ma to jak pisać o zawodniku co dopiero przyszedł. Xd
2
Myślę,że Legia jednak nie spadnie.
Co najmniej jest to dziwne,że w jeden sezon dominatorzy Ekstraklasy grają taka kaszanę że są w strefie spadkowej
0
@OsamaDembele Już jest lepiej a Xavi jest dopiero chwilę.
0
@Vebrol Serio? Skąd info i niby z jakiego powodu?
1
@VegetaPolska To daj sobie z nią spokój skoro jest zafiksowana w byłym.
Co zrobisz jak będzie z Tobą a ten były będzie chciał się do niej wrócić? Skoro jest w nim taka zauroczona to będzie na jego zawołanie.
Postaw sprawę jasno,powiedz że nie będziesz nagroda pocieszenia i pisz z inną. Jeżeli będzie zazdrosna to może coś jeszcze zdziałasz.
Ale nie wiem czy nie szkoda Twojego czasu skoro ona i tak czuję coś do tamtego gościa.
2
@OsamaDembele Serio?
Xavi dopiero zaczął pracować.
2
@Viajero Małysz też zdobył 4 PŚ, do tego 4 mś świata, 3 x wice mistrz olimpijski i raz trzeci. Gdyby miał to ZO to byłby bez wątpienia Top1 i nie było by gdybania.
7
@VegetaPolska no jak z byłym siedziała to masz odpowiedź.
Co ty jesteś nagroda pocieszenia?
0
@Khajio na 10 albo 4 pomocników on ma to coś
0
@Gomess Barca ma projekt kto wie może kiedyś zawita skoro jest wielkim fanem
4
Ale ten Wirtz to będzie kozak.
Chono do Barcy kolego skoro jesteś fanem
1
Wogole to tego Poche powinni zwolnić, przy Tuchelu mieli finał LM i nawet mogli go wygrać przy odrobinie szczęścia.
Ten trener to jest jakiś beton
0
@Encore Jak nie ma mentalu jak 2 lata temu mieli finał LM?
0
Ciekawe,że kobieta Ronaldo jest z Argentyny. Może chce zdetronizować Messiego w ARG dzięki przyszłemu synowi.
Ale były by jaja.
0
@Uukasz_93 Taa jasne, grają słabo bo trener jest do bani
3
@Sau_Ron Nie no Real sam gra kupę też
1
Kiedy zwolnią tego ziomka bo United już czeka hehe
0
@Gall Jest to co najmniej dziwne bo obecnie to są kluby sporo słabsze od reszty gigantów
0
@Coutinho007 Presją większą z jakiego powodu? Obecnie te kluby są półkę gorsze. Presję to można mieć w City czy Bayernie. Hiszpański futbol to obecnie przeszłość do czasu ale przeszłość jak na razie.
0
@MrPGG Zgadzam się ale pisanie,że ktoś nie ma psychy na Barce czy Real jest śmieszne. Obecnie to psychy można nie mieć na Bayern czy City a nie na drużyny co są słabsze o klasę
0
@Coutinho007 To racja, ale moim zdaniem nie ma czegoś takiego,że Barcelona czy Real to wyższy mental jest mnóstwo klubów tak samo utytułowanych i w nich jest tak samo ogromną presją.
Od 3/4 lata futbol Hiszpański jest nudny, zespoły się murują pada mała liczba goli i też nie każdemu zawodnikowi pasuje taki styl
0
@BART97 Jednak Polska to słabo rozwinięty kraj za granicą mają skuteczniejsze metody
1
@Luciano99 Psyche na Barcelonę ale na Live już miał?
Barca czy Real to nie są jakieś galaktyczne kluby tylko na równi z LFC,Juve i resztą.
Obecnie to nawet nie sięgają do pięt Anglii więc przestanmy mówić,że psychy nie ma skoro w LFC sobie świetnie radził
0
@!34RC3!_0N4 Presja w LFC,United,PSG,City,Chelsea i reszcie klubów jest taka sama.
Barcelona i Real to nie są najlepsze kluby na świecie tylko jedne z najlepszych.
0
Może kupią tego Cou skoro tak dobrze gra.
Jest jakaś klauzula?
0
Jeżeli to dziecko ma większe szanse w Izraelu to dlaczego Rzezniczak się sprzeciwia?
0
@kasha Wiasdzie ponownie to do pychy na 5 lat
0
Według mnie powinni zabierać prawko na 10/15 lat a jeżeli jest to wypadek to dożywotni zakaz kierowania pojazdem.
Zabieranie auta? Można tak