11

Ferran Torres jest lepszym zawodnikiem niż Adama to nie ulega wątpliwości.
Jednak niektórzy już zaczynają pisać,iż jest to niewypał na miarę Griziego.
Torres już kilkakrotnie udowadniał swoją jakoś w reprezentacji na przeciwko klasowym rywalom. To,iż trener nie postawi znaleźć dla niego odpowiedniej pozycji to nie jego wina, jakoś Enrique nie ma z tym problemu i wykorzystuje jego potencjał.
Ferran wypali w Barcy tylko Xavi musi znaleźć odpowiedni "klucz".

Co do Adamy jak na razie zaskakuje bardzo pozytywnie w Wolves zwykły przeciętniak a w Barcy jak na razie śmiga.

21

@Semafor80 Śmieszą mnie takie wyroki.
Przypomnij ile męczy rozegrał?

0

@Zawsze_Wierny Nie ma to jak pisać o zawodniku co dopiero przyszedł. Xd

2

Myślę,że Legia jednak nie spadnie.
Co najmniej jest to dziwne,że w jeden sezon dominatorzy Ekstraklasy grają taka kaszanę że są w strefie spadkowej

0

@OsamaDembele Już jest lepiej a Xavi jest dopiero chwilę.

0

@Vebrol Serio? Skąd info i niby z jakiego powodu?

1

@VegetaPolska To daj sobie z nią spokój skoro jest zafiksowana w byłym.
Co zrobisz jak będzie z Tobą a ten były będzie chciał się do niej wrócić? Skoro jest w nim taka zauroczona to będzie na jego zawołanie.
Postaw sprawę jasno,powiedz że nie będziesz nagroda pocieszenia i pisz z inną. Jeżeli będzie zazdrosna to może coś jeszcze zdziałasz.
Ale nie wiem czy nie szkoda Twojego czasu skoro ona i tak czuję coś do tamtego gościa.

2

@OsamaDembele Serio?
Xavi dopiero zaczął pracować.

2

@Viajero Małysz też zdobył 4 PŚ, do tego 4 mś świata, 3 x wice mistrz olimpijski i raz trzeci. Gdyby miał to ZO to byłby bez wątpienia Top1 i nie było by gdybania.

7

@VegetaPolska no jak z byłym siedziała to masz odpowiedź.
Co ty jesteś nagroda pocieszenia?


0

@Khajio na 10 albo 4 pomocników on ma to coś

0

@Gomess Barca ma projekt kto wie może kiedyś zawita skoro jest wielkim fanem

4

Ale ten Wirtz to będzie kozak.
Chono do Barcy kolego skoro jesteś fanem

1

Wogole to tego Poche powinni zwolnić, przy Tuchelu mieli finał LM i nawet mogli go wygrać przy odrobinie szczęścia.
Ten trener to jest jakiś beton

0

@Encore Jak nie ma mentalu jak 2 lata temu mieli finał LM?

0

Ciekawe,że kobieta Ronaldo jest z Argentyny. Może chce zdetronizować Messiego w ARG dzięki przyszłemu synowi.
Ale były by jaja.

0

@Uukasz_93 Taa jasne, grają słabo bo trener jest do bani

3

@Sau_Ron Nie no Real sam gra kupę też

1

Kiedy zwolnią tego ziomka bo United już czeka hehe

0

@Gall Jest to co najmniej dziwne bo obecnie to są kluby sporo słabsze od reszty gigantów

0

@Coutinho007 Presją większą z jakiego powodu? Obecnie te kluby są półkę gorsze. Presję to można mieć w City czy Bayernie. Hiszpański futbol to obecnie przeszłość do czasu ale przeszłość jak na razie.

0

@MrPGG Zgadzam się ale pisanie,że ktoś nie ma psychy na Barce czy Real jest śmieszne. Obecnie to psychy można nie mieć na Bayern czy City a nie na drużyny co są słabsze o klasę

0

@Coutinho007 To racja, ale moim zdaniem nie ma czegoś takiego,że Barcelona czy Real to wyższy mental jest mnóstwo klubów tak samo utytułowanych i w nich jest tak samo ogromną presją.
Od 3/4 lata futbol Hiszpański jest nudny, zespoły się murują pada mała liczba goli i też nie każdemu zawodnikowi pasuje taki styl

0

@BART97 Jednak Polska to słabo rozwinięty kraj za granicą mają skuteczniejsze metody

1

@Luciano99 Psyche na Barcelonę ale na Live już miał?
Barca czy Real to nie są jakieś galaktyczne kluby tylko na równi z LFC,Juve i resztą.
Obecnie to nawet nie sięgają do pięt Anglii więc przestanmy mówić,że psychy nie ma skoro w LFC sobie świetnie radził

0

@!34RC3!_0N4 Presja w LFC,United,PSG,City,Chelsea i reszcie klubów jest taka sama.
Barcelona i Real to nie są najlepsze kluby na świecie tylko jedne z najlepszych.

0

Może kupią tego Cou skoro tak dobrze gra.
Jest jakaś klauzula?

0

Jeżeli to dziecko ma większe szanse w Izraelu to dlaczego Rzezniczak się sprzeciwia?

0

@kasha Wiasdzie ponownie to do pychy na 5 lat

0

Według mnie powinni zabierać prawko na 10/15 lat a jeżeli jest to wypadek to dożywotni zakaz kierowania pojazdem.
Zabieranie auta? Można tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?