0

Pierwsze tattoo wjechało całe przedramię strona wewnętrzna. Tak straszyli,że boli a nawet spoko było.

2

Odpuściła by sobie Barcelona ten cały lot do Arabii i skupiła by się,aby być w Top4.
Niech wyślą rezerwy.

2

@BARCA_FOR_EVER Gavi będzie Topem to bez wątpienia a z czasem wyzbyje się zdobywania tych kartek

1

@kaamil1910 Zdobyła ZO więc miała znakomity rok jak Nowicki czy Tomala.
Szkoda,że taki hype na tą piłkę jest bo jednak rok olimpijski to coś wyjątkowego. Zresztą patrzeć na zdobycze dla danego kraju.

1

@kaamil1910 Nie narzekanie,ale zdobycie ZO powinno być cenione bardziej. Rozumiem jak wygrał by Euro czy zajął by miejsce od 1-4. Jednak w tym roku IO powinny przeważyć

1

@FC1899Barca Włodarczyk jako pierwsza kobieta zdobyła 3 ZO pod rząd.
Szanujmy się ale w tym roku była 3 która zasłużyła bardziej. Lewandowski wygrał dlatego,że piłka nożna jest hypowana bo dla Polski jednak nic nie zdobył poważnego.

6

Szkoda tych sportowców co zdobyli złoto a byli za Lewandowskim.
Przykładowo co ma zrobić Anita? Kilka MŚ, trzykrotna MO pod rząd jako pierwsza kobieta w historii. No więcej nic się nie da zrobić bo osiągnęła szczyty.
Owszem Lewemu za tamten rok należała się statuetka ale za ten? Była impreza reprezentacyjna gdzie Polska strasznie zawiodła, Bayern też LM nie zdobył.
Uważam,że w tym roku ta nagroda jest wypaczona bo byli sportowcy którzy osiągnęli znacznie więcej i dużo bardziej zasłużyli. Czego spodziewać się po plebiscycie,gdzie Kubica wygrywa dzięki jednemu zwycięstwu w F1.
Szkoda Anity, Nowickiego i Tomali bo zdecydowanie bardziej zasłużyli na to wyróżnienie niż Robert.

0

@Hubsao Przyjdą lepsze drużyny i będzie dowodzenia. Inter ich tłamsił a,że tak sfrajerzył to inna bajka.
Carlo to jest jak Jose co najwyżej dobry nie poziom Kloppa czy Guardioli

0

@Hubsao Ancelotti?
On to się skończył w 2014
Napoli,Bayern trener idealnie skrojony pod Napoli,Romę coś jak Jose. Wypalony

1

@Mati90fcb Szkoda to będzie jak Lewandowski wygra.
Ci co zdobyli złoto powinni być przed nim

2

@meteo100 Lewandowski też powinien być za.

1

Mam nadzieję,że Anitka wygra 3 ZO pod rząd to nie wiem czy ma ktoś w lekkiej.
Należy się jej

3

@Momals11 1.Messi
2.Maradona
3.Pele

0

@kryhaa Tylko,żeby to było takie proste. Ja bym go chętnie w styczniu pchnęła tylko on musi chcieć się ruszyć

0

@Encore Dobrze zrobili, powinni dopuści wszystkich nieszczepionych zawodników w sporcie nie ma miejsca na segregację.
Dobrze,że Nole osiągnął cel

1

@SkyWalkerr W sporcie nie ma miejsca na segregację.
Znakomita wiadomość!

0

@patrykzmc2000 Niech siedzi na ławie albo gra w Barcy B

15

@Janiama Moi rodzice sami nie chcą się szczepić i ja to popieram jak najbardziej.
Powikłania po szczepieniu mogą wyjść po latach.
Jestem osobą odpowiedzialną

1

@CzarnyRycerz pad 200 zł, jego facjata 900 zł hehe

1

@lukaszbarca15 Pretensje do Australii proszę mieć.
To są sportowcy i każdy powinien mieć wybór.

2

Super,że Novak będzie na AO.
Sport powinien łączyć a nie dzielić.
Każdy ma wybór i dobrze,że Nole dopia swego

0

@MesQueUnClub96 O Chelsea też tak cwierkali a mają już 2

0

@MesQueUnClub96 Leci to dalej na Eurosporcie? Ja pamiętam jak z 7-10 lat temu oglądałam za dzieciaka.
Pamiętam,że mistrzynią była Rosjanka.

2

@Pawel13sz Ale i tak dobrze,że takiej pensji mu nie dali.
Tyle co on chciał dostać a wcale taki dobry nie jest.

0

@Vebrol Wbija nam szpilki w postaci Tsubasy

0

Dobrze,że my tego Kubo jednak nie podpisaliśmy bo kto wie czy wtedy mógłby się ujawnić Gavi i Nico

2

@zaiks Odklejony jesteś?
Pisze,że ma chorobę.

2

@Kusco15 Perez to już stary dziad ale gadane dalej ma

0

@zaiks To sobie przeczytaj jest zacytowane nawet
"Wiem,ale oni nigdy z nimi nawet nie remisowali od 2/3 sezonów się to
zmieniło."
Tak było napisane a ty odpisałeś coś w stylu doinformuj się.
No to tak przed 2018 to byli chłopcy do bicia i czego nie rozumiesz,teraz się to zmieniło ale mój komentarz tyczył się tamtych czasów kminisz.
Prościej: WOWwww Getafe nie jest od 3 lat chłopcami do bicia.

Pogrążasz się ty bo czytać ze zrozumieniem nawet nie potrafisz.

0

@zaiks Wybrnąć,ale człowieku mój pierwszy komentarz tyczył się wcześniejszych lat a nie ostatnich 3.
Od 2014 do 17/18 to byli chłopcy do bicia i na starcie ligi można było przyznawać wam +12 razem z Espanyolem.
"Wiem,ale oni nigdy z nimi nawet nie remisowali od 2/3 sezonów się to zmieniło."
Tak było napisane więc nie lej mi tu wody bo wiem jaki komentarz dodawałam. Wyraźnie napisane,że się to zmieniło od 2/3 sezonów.
A mi chodziło o wcześniejsze czasy kiedy byli waszymi paziami do bicia.

Więc wychodzi na to,że ty źle przeczytałeś a mi próbujesz wytknąć błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?