0

@AmigoBlancos Przereklamowany.
Owszem w 2017/18 był solidny ale to tyle do wyższego poziomu typu: Salah,Hazard,Mane czy Sterling nigdy się nawet nie zbliżył.
Uważam,że był na niego duży hype i to tyle, talent może i ma ale na średniego zawodnika a nie Cracka.
Zapchajdziura jak Sergio Roberto

0

@Zielu2001 Miał być następcą CR i Messiego a jest co najwyżej zastępca Lucasa Vazqueza

8

@FCBMati10 Ronaldo został tylko instynkt strzelecki ale ostatnio kiepsko nawet z tym

0

@Kusco15 Asensio ma 26 lat. Nie był nigdy Topem, co najwyżej miał dobry hype i był solidny.
To piłkarz który nie zrobi większej kariery na miarę Salaha,Manę,Hazarda.
To już taki bardziej Vasquez

8

@OsamaDembele Ronaldo,Lewandowski i Benzema mają mniej ZP niż sam Leo Messi i mniej złotych bucików.
Hehe

3

@ArterkHD Tyle pieniędzy ma to powinien wesprzeć matkę dziecka i wspomóc finansowo młodego.
Typowy buchaj robi dzieci i zostawia partnerki a żeby go ta młoda dziewczyna puściła z torbami.

2

@Zielu2001 Oj tam a wasi to czasem krzyża z herbu nie zdjęli?

8

@kkbarca Leo Messi ma więcej ZB niż Lewy,Ronaldo,Neymar,Mbappe,Salah,Benzema razem wzięci

0

Ten Sule jest taki przeciętny,że idzie do BVB? Nie jestem w temacie a wydawało mi się,iż to solidny zawodnik. Bayern go nie chce czy to jego decyzja.

0

Dobre te DSQ w skokach. Jeżeli mamy wyznaczone przepisy to powinniśmy się ich trzymać.
Zresztą najlepiej było by zrobić przylegające do ciała kombinezony i było by po problemie.

0

Dlaczego Sule BVB nie wolał lepszej drużyny

2

2

Lewandowski i Ronaldo mogą w tym roku wyrównać rekord ZB Leo Messiego.
Messi THE best

0

@Neutral Tylko,że granie na niego nie przynosi efektów. To już Halaand 100 x lepszy. Mogli sobie Vlaho brać

0

@gumaz dziwię się tej młodej dziewczynie co ona widzi w gościu co robi dzieci i zostawia.
A no hajs pewnie to niech go ona chociaż wycycka z kasy i idzie do innego piłkarza.
Ale by Kubie mina zrzędła haha

0

@Criss18Barca Są tacy co mówią że na skoki idzie masa forsy a o sukcesy ciężko bez Stocha i brak zastępców. ( Z tymi zastępcami się zgodzę ).
Ile idzie pieniędzy na piłkę nożną? 10000000 krotność tego co na skoki a sukcesów jak nie było to nie ma.

0

@Neutral Po co tam Ronaldo? Juve odżywa po nim, United zdecydowanie lepiej radziło sobie bez grania na jednego.
Chyba że Messi idzie do City czy do Włoch.

3

@MesQueUnClub96 wiesz jaka różnica poziomu jest u biegaczy?
Ona była biegaczka a że nie miała szans na sukcesy to przeszła do biathlonu.

0

Vlaho to jest Top,szkoda że Lapcio nie ruszył po niego

0

@jeyx77x Co? Takie słuchy chodzą ale nie wiem czy to prawda.
Magical dobry chłop, z Gocha humor poprawiali.

2

@takisobiektos ta Polska to szczególnie haha

2

@FC1899Barca Gdyby nie Magical to by niczego nie było.
Powinni go jednak trochę podpromowac albo finansowo trochę wspomóc bo on chyba w puszce siedzi.

3

@MESSIah16 Luj że skokami a ile pompuje w nogę? Żadnych sukcesów w sokach przynajmniej są i to ogromne.

1

@MESSIah16 Prevc,Freund,Małysz czy nawet Kraft bez złota.
Taki Bystel co konkursu nigdy nie wygrał jest MO. Wszystko zależy od dnia i formy.
Janne Ahonen jeden z najlepszych na świecie bez żadnego kruszcu i co ma powiedzieć a taki pijaczek jest MO.

0

@mrboom Ale piłka nożna przy siedzeniu i graniu na kompie to inna sprawa.
Pewnie zostałeś wyśmiany przez rodziców jeżeli chodzi o esport.
Moi zrobili by to samo.

0

@PawkoFCB A później ślepi i w Googlach chodzą tyle h przed kompem.

1

@Hubsao Kurcze to niezły 18latek wygląda jakby miał że 40 ponad

0

@MESSIah16 Potencjał miał ogromny zapewne gdyby nie kontuzje to była by wielką 4 a nie trójka.
Chociaż dobrze,że pewnego czasu był Andy i Stan.

0

@FC1899Barca skąd wiesz że licz nie będzie kręcił. Gdyby nie poprzeczki i słupki miał by z 10 goli w Ligue1.
Zresztą to pierwszy sezon jak by to była Barcelona to by miał spokojnie 30 goli.

0

@Chaoss Dokładnie :-) ja tam to nie lubię tych gier typu LOL itd wolę z fabułą typu Gothic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?