Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 Faktycznie :-) a wygląda jakby miał z 52-55.
3
@Tomo1989 i nic nie pokazał, Neymar ich tam zaprowadził
6
@Coutinho007 Mi szkoda Malcoma we Francji radził sobie wyśmienicie. Tutaj w Barsie przystopował (zapewne przez to,że grał ogony) teraz w Zenicie ciężko się mu odbudować może nie był to za dobry kierunek.
0
@Coutinho007 Pewnie i tak ale z wyglądu Pogba heh
0
@Bogan No to wiadome jest, niech będzie chociaż w połowie dobry jak Thiago to by było super.
1
@Coutinho007 Ja nie wiem czym się zachwycać w Griezmannie. Nie daje nawet połowy tego co w Atleti.
Raz mu wyjdzie raz nie i to na tyle. :-)
1
@Coutinho007 Ilaix ma ogromny potencjał liczę na to,że będzie naszym Pogba (oczywiście tym w formie )
1
PSG nie chciało czasem Rikiego? Były chyba jakieś pogłoski.
Niech idzie chłopak może udowodni swoją wartość. Ciężko go ocenić ponieważ cała Barcelona gra padake,ale u Setiena pod koniec wyglądał bardzo dobrze.
Najwyżej wyjdzie jak z Thiago.
6
Ale gówno gra ta Barcelona nie dziwię się Messiemu,że chce odejść czym prędzej.
0
Barcelona to przegra, nie wiem jakim cudem Ci kopacze zarabiają takie kokosy. Są beznadziejni oczywiście są wyjątki.
1
@Tomek54321 Zapomni? Komentatorzy również będę wytykać porażkę Realowi za każdym razem kiedy będą grać w PK.
Co ty porownujesz Atleti do Realu gdzie Real jest 2x bardziej rozpoznawalny.
Grała Barca gówno to będę wypominać i tyle nie ma się o co spinać.
5
Śmiał się Real z Barcy,że 8-ke dostała to teraz Real wcale nie lepszy dostał w papę od 3 ligowca grającego w 10-ke.
Te drużyny są cieniem sprzed lat.
3
Guardiola jest 2x lepszym trenerem niż Zidane. Bez porównania
1
@macio_944 Oby było by super :-)
0
@macio_944 Jest Barcelona :-)
0
@culesjasiules Dogrywka jest.
1
@Coutinho007 Dokładnie, oby coś ruszyło :-)
3
@Messibestplayerintheworld tak naprawdę to szkoda tych ostatnich lat Leo bądźmy szczerzy nawet jak wygra Laporta to ten klub tak prędko nie będzie topką. ( Ogromne długi i nieudolne zarządzanie Bartomeu )
3
@LuisSalvano Masakra, ten chłopak powinien spędzić długie lata we więzieniu.
Zabił 13 latkę i nienarodzone dziecko.
Wychodzi na to,że dziecko może normalnie zabijać bo poniesie znikome konsekwencje. Sr*ł pies to prawo.
W takim USA by się z nim nie pierdzielili.
0
@Danchos Betonowa reprezentacja to i betonowy Valverde.
0
@Janiama Topowy trener nie przyjdzie do reprezentacji która jest przeciętna.
1
@FafitFCB ich czas dobiegł końca po meczu z LFC. Nie wiem co oni dalej tutaj robią.
0
@Gomess Szkoda jego ostatnich lat na grę w klubie który stał się średniakiem.
0
Walczycie o 3 trofea? To dobre... Co najwyżej to można pomyśleć o PK ale tu również nic nie wiadomo traficie na takie Bilbao i znów w papę.
1
@Coutinho007 No niestety Bartomeu nakupował zawodników, którzy tak na dobrą sprawę nie powinniście wogole znaleźć się w Barcy.
Co do Alby to może i na LL dobry ale na ważne mecze nie dojeżdża.
3
Szkoda gadać grając taką padlinę nie ma na co liczyć.
Koeman bay bay po PSG
1
Messiemu nerwy puściły widząc z jakimi musi grać słabiakami
0
@LuisSalvano Myślał,że wygrał heh
0
Dalej niech stoją po LFC nic ich nie nauczyło.
3
Jak zwykle gdyby nie Messi akcji by nie było.