Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nitey Mi tam Lewy jest obojętny ale śmieszny mnie porównywanie go do Leo ani dryblingu nie ma ani rozegrania poprostu kiler pola karnego tym może się z Messim równać i lepszą gra głową reszta należy do DS10
1
@FC1899Barca A Lewandowski sam nic nie gra. Ballona i tak dostanie jak pobije ten rekord i tryplet wygra czy LM.
1
Niech ich leją Węgrzy.
0
@Nieznajomy No sorry ale Messi od 4 lat ratuje dupę Argentynie gdyby nie on to by mundialu nie było czy vice Copa był kluczową postacią w repce a Lewy co.
0
@PershingFanatykLMFCB Lewemu potrzebni są bardzo dobrzy koledzy niestety nie ma tej magii aby rozegrać czy minąć kilku rywali i pociągnąć.
W repce nie ma Joshuy czy Mullera
0
@Nieznajomy haha serio? Kurde no Messi ma 3vice Copa i Vice MŚ świata sorry ale Lewandowski w reprezentacji to nie ma podjazdu do Messiego.
Jeżeli Leo jest marny w reprze to Lewandowskiego wogole nie ma.
0
@dv7wisnia Jest Zieliński,Krycha czy Moder skoro jest taki dobry to dlaczego nie potrafi rozegrać czy stworzyć jakiejś akcji.
2
@PershingFanatykLMFCB No właśnie Robert nie ma dryblingu nie potrafi ani rozegrać.
3
Luis Suarez "Prime" w reprezentacji Polski odnalazł by się lepiej niż Lewy.
Luisito potrafi zagrać kombinacyjnie.
0
Sterling to przynajmniej gołe strzela a jak tam Zielu niby Lepszy od Rahema
0
Halo Lewy gdzie drybling,dlaczego nie rozegrasz troszkę
0
@Hosh Heh to chyba siatkarzy nie ogląda.
1
@amanter Oby nie kolejny po 30, stokroć wolę aby grał Ilaix za jego minuty.
0
@DonMatteo901 On niech się zajmie PZPN bo jak na razie jest marny na tym stanowisku.
0
@Uukasz_93 Bartomeu i te jego złote interesy mam nadzieję,że znajdą coś na niego i trafi do puchu.
Jak Pjanicowi się nie spodoba to ława albo zesłanie na ławę do juniorów i niech siedzi.
5
Wypadek w Lesznie.
Nie żyje 11 miesięczny chłopczyk,4 latek w ciężkim stanie a 5 latek i mama ranni.
Co za pieprzony ku*as zachciało mu się narkotyków. Niech gnije w więzieniu i oby dostał najwyższy wymiar kary!
1
@FC1899Barca No nie wiem czy będzie The Best bo na Euro to nie ma żadnych szans a jak wiemy to będzie wyznacznikiem.
0
@ShawnC Kolega dobrze napisał Andre Silva w bundeslidze ma dużo goli nawet Jovic tam był gwiazdą
0
@q1 Chyba każdy zawodowy sportowiec dba o siebie
0
@Joan_Laporta Dla Ciebie tak dla innych nie ;-P
1
@chudymc Tylko,że w kadrze to on nie pogra nie ma z kim to nie Bayern a on nie jest kreatorem.
0
@MesQueUnClub96 Ja Lewemu też nie umniejszam nie pisze, że strzela na pustaka czy słabym drużyna.
Poprostu uważam że Erling ma większy potencjał od Polaka. Tyle.
0
@zTx Ronaldo już się dawno temu zbliżył
0
@Encore nie dziwię się chłop starszy o 12 lat a Erling ma dopiero 20
3
@MesQueUnClub96 A ty Lewym :-)
3
Tylko,że Erling ga w Borussi śmiem twierdzić że miałby podobną ilość goli gdyby grał w Bayernie a do tego miał kontuzje.
0
@elmayakos ma 20 lat gdzie był Lewy w tym wieku w Zniczu czy tam Lechu w LM łyknie go na spokojnie.
1
@PatrychoO oby oby
0
@Encore Tylko ile lat ma Halland a ile Lewy?
Lewy podjazdu nie miał w wieku 20 lat czy nawet 26 do Erlinga.
0
@Zip Hah przecież on w reprezentacji to cień z Bayernu