0

@Katalonbar haha ale odmładzanie Juve skoro biorą wypalonego Marcelo

0

@xBoMBoWiECx XD śmieszny wzrost Araujo moim zdaniem wart co najmniej 45 melony

3

@oskar_wojak Powrót Wielkiej Barcy i gwiazdy La Masi oby oby !

9

@Mixtape Żal im dupę ściska,że na tym całym Cafe 5 komentarzy dziennie a na La Rambli tysiące.
I dobrze niech chłopak sobie siedzi na Rambli bo tam to by do ściany pisał

0

@AmigoBlancos Łyknie ale do Villi to nie ma co go porównywać David był jednak lepszym napastnikiem

0

@Coutinho007 No też a jak on sobie radzi chyba dość przeciętnie? Bo nie w temacie

1

Chelsea zrobiła dill życia zawodnika z rocznym kontaktem opchnac za grube miliony.

2

@MESSIah16 Aż dziw bierze,że taka wielka biegaczka jak Kalla nie była na końcowym podium. To mnie zaskoczyłeś.

1

@MESSIah16 Być może tylko żeby krzywdy sobie nie zrobiły

1

@MESSIah16 Ciężko to widzę u kobiet wystarczy skakać po 90m aby awansować do drugiej serii na obiekcie dużym.
Nie widzę ich na mamutach oprócz 15/20 zawodniczek.

0

@obcy Czy ja wiem ogólnie to najbardziej pożądana ligą jest PL.

1

@marcin000019 Aaa no super by było bo Leoś nie ma jeszcze tego w swoim CV :-)

1

@mrboom I bardzo dużo strat przez to jak tego nie poprawi to dla mnie może odejść. Skoro Barca ma iść w lepszym kierunku to piłkarze również muszą być lepsi.

1

@paweldunajecfcb Różnica taka,że wtedy był Pistolero i Ney a nie zawodnicy co z 10 metrów trafiają w kosmos.

2

@marcin000019 To będzie gol kolejki

1

Dembele jest bardzo niechlujny jak tego nie poprawi to nie widzę go w Barcy.

4

Szkoda że w pierwszym meczu tak nie grali ale brawa dla naszych za walkę. Miejmy nadzieję,że Laporta weźmie się za sprzedaż niepotrzebnych zawodników i zbuduję nam drużynę na miarę prawdziwej Barcy.

1

Nie ma co krytykować Leo bo i tak znacząco poprawił karne akurat pech chciał aby to pudło padło dzisiaj.

0

Lenglet to dzban jest w tym sezonie któryś to już raz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wierzę w remontade nie takim składem.

0

@Herato Wiesz co Real miał wtedy Top graczy w formie dlatego byli tacy mocni.
Juve obecnie ma drewniana pomoc.

0

@Sherem bez przesady, Bayern czy Live nie potrzebują gwiazdeczki a sukcesy w LM odnoszą.

0

@AV0CAD0 Moim zdaniem to jeszcze nie koniec Ronaldo czy Messiego.
Poprostu ich kluby grają słabo daj Lewego do takiej drużyny i też The Best już nie będzie.

0

@SteuerFreiMoney Dla mnie jest to dziwne bo ostatnio miałam ten sam pakiet i żadnych problemów nie było a i do 2 dni mogłam sobie oglądać.

To po cholerę w tym pakiecie pisze że mam prawo oglądać do 2 dni po walce powtórki ( w sensie że jest dostępne)

0

@SteuerFreiMoney Ale dlaczego nie obejrzę ten strim co wykupiłam to pisało dostęp do powtórek do 2 dni? :-)

1

@Bykunn Oglądam to dla rozrywki ale fanką nie jestem, chyba faktycznie koniec z następna edycja skoro taka lipę odwalają.

0

Co to całe Fame odwala wczoraj ani oglądnąć a dzisiaj jak chce powtórkę ( niby dostęp do 2 dni to pisze dzięki za oglądanie ). Tyle hajsu trzepią a nawet nie potrafią tego ogarnąć.

0

@blaugrana1980 Na która godzinę zaplanowany drugi przejazd?
Pytam bo niestety nie mogłam oglądać pierwszego.

7

Ale super,że mamy w Barcy taką młodzież Ilaix,Ansu,Pedri,Araujo i do tego dojdzie jeszcze kilku Barcy B.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?