TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@daniel32778 zgadzam się, zdecydowanie lepsze uczucie. Zdarzało mi się wrzucac węgiel do piwnicy w domu i wiem że lekko nie jest
0
@Katalończyk 99 wiatru nie było, ale zbyt ciepło też nie, koło 6-7 stopni.
14
Ten uczuć kiedy pograłes w piłę przez półtorej godziny na orliku pierwszy raz od kilku miesięcy i na drugi dzień zakwasy na nogach i lędźwiach. Ała
3
@Keriox wszyscy się z Buequetsa śmieją, że taki wolny i wgl a on po prostu dużo bzyka.
1
@Nano22 Fiamurr, miłej zabawy :)
0
@MesQueUnClub_87 Do 10 leci i koniec, niestety.
0
@Prezes_sycylijczyk Oczywiście, że tak, ale i tak lepiej sobie to oglądnąć w piąteczek wieczorem niż jakieś tańce z gwiazdami czy inne :d
5
Prawilnie przypominam, że jutro o 20 na TVN-ie Szybcy i Wściekli 8. Zapraszam do oglądania :)
0
@kubix05 Ale żeś zaj**ał ciekawostką Boxdil
0
@guru43 To:
https://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201907/1562206831_mhxwn6_600.jpg
0
@sensej On: Jestem snajperem onsa-w wojsku? -Nie, w Call of Duty
0
@Nano22 Aktorka filmów dla dorosłych xD
2
@Jakchcesz Hmmm w sumie fakt, że setki ludzi bije niemca po kasku do moich filmów nie wiem czy jest powodem do radości czy smutku. Ciężko powiedzieć.
1
@damian16161212 meczy to koza
3
@AlvaroHanso Nie bo cień Messiego by go zasłaniał
1
@Kapitan hawk O której? 20?
0
@Jordi10 Nokaut Najmana na Bonusie lepszy
8
To już nie ten potulny cichy piesek Messi, tylko KAPITAN, czasem trzeba się zachować w podobny sposób.
0
Komentarz usunięty
0
@Janiama Dojście Kloppa w 2020 i powrót Coutinho to byłoby marzenie, myślę że jednak niemożliwe na razie.
0
@zmiter912576 "Jak to robić?"
21
Zmiana pokoleniowa jest potrzebna, w najbliższych dwóch latach tacy zawodnicy jak Pique, Busquets, Suarez powinni odejść/zostać rezerwowymi.
0
@Osioł Też kibicuje Darii, jest z mojego wieku, chodziła do tej samej szkoły co ja oraz mieszka w miejscowości obok, aczkolwiek myślę że ma szansę dojść do finału ale go nie wygra, obstawiam Tadzika/Alicję.
0
@Osioł Jakiś faworyt/faworytka?
0
Ciekawe co powie Valdek jesli dzisiaj przegramy
4
Siemuwa byki, dobrego weekendu życzę
3
Już jedna Mina u nas grała, wszyscy wiemy jak się skończyło
6
Kiedy miałeś zajęcia od 9:45 do 21, przeżyłeś cały dzień i zdałeś wszystkie kolosy.
It was a good day bruh.
No i oczywiście piwko na sen
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.