3

@daniel32778 zgadzam się, zdecydowanie lepsze uczucie. Zdarzało mi się wrzucac węgiel do piwnicy w domu i wiem że lekko nie jest

0

@Katalończyk 99 wiatru nie było, ale zbyt ciepło też nie, koło 6-7 stopni.

14

Ten uczuć kiedy pograłes w piłę przez półtorej godziny na orliku pierwszy raz od kilku miesięcy i na drugi dzień zakwasy na nogach i lędźwiach. Ała

3

@Keriox wszyscy się z Buequetsa śmieją, że taki wolny i wgl a on po prostu dużo bzyka.

1

@Nano22 Fiamurr, miłej zabawy :)

0

@MesQueUnClub_87 Do 10 leci i koniec, niestety.

0

@Prezes_sycylijczyk Oczywiście, że tak, ale i tak lepiej sobie to oglądnąć w piąteczek wieczorem niż jakieś tańce z gwiazdami czy inne :d

5

Prawilnie przypominam, że jutro o 20 na TVN-ie Szybcy i Wściekli 8. Zapraszam do oglądania :)

0

@kubix05 Ale żeś zaj**ał ciekawostką Boxdil

0

@sensej On: Jestem snajperem onsa-w wojsku? -Nie, w Call of Duty

0

@Nano22 Aktorka filmów dla dorosłych xD

2

@Jakchcesz Hmmm w sumie fakt, że setki ludzi bije niemca po kasku do moich filmów nie wiem czy jest powodem do radości czy smutku. Ciężko powiedzieć.

1

@damian16161212 meczy to koza

3

@AlvaroHanso Nie bo cień Messiego by go zasłaniał

1

@Kapitan hawk O której? 20?

0

@Jordi10 Nokaut Najmana na Bonusie lepszy

8

To już nie ten potulny cichy piesek Messi, tylko KAPITAN, czasem trzeba się zachować w podobny sposób.

0

Komentarz usunięty

0

@Janiama Dojście Kloppa w 2020 i powrót Coutinho to byłoby marzenie, myślę że jednak niemożliwe na razie.

0

@zmiter912576 "Jak to robić?"

21

Zmiana pokoleniowa jest potrzebna, w najbliższych dwóch latach tacy zawodnicy jak Pique, Busquets, Suarez powinni odejść/zostać rezerwowymi.

0

@Osioł Też kibicuje Darii, jest z mojego wieku, chodziła do tej samej szkoły co ja oraz mieszka w miejscowości obok, aczkolwiek myślę że ma szansę dojść do finału ale go nie wygra, obstawiam Tadzika/Alicję.

0

@Osioł Jakiś faworyt/faworytka?

0

Ciekawe co powie Valdek jesli dzisiaj przegramy

4

Siemuwa byki, dobrego weekendu życzę

3

Już jedna Mina u nas grała, wszyscy wiemy jak się skończyło

6

Kiedy miałeś zajęcia od 9:45 do 21, przeżyłeś cały dzień i zdałeś wszystkie kolosy.

It was a good day bruh.

No i oczywiście piwko na sen

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?