TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budas123023 To co @SeeleyBooth napisał, nie ma nic lepszego w tym temacie.
1
Sory ale Griezamann ma zastąpić kiedyś Suareza w strzelaniu bramek, a nie w symulkach, tego nawyku niech się nie uczy od Luisa.
0
@ranger3120 Chyba mimo wszystko UPC
0
@damianex10 Zbysiu Stonoga, Janek Palikot, Olek Kwaśniewski, więcej nie znam.
0
@rado_Barca "To już umiecie, było w liceum"
0
@Messiah10 u mnie jest to tak: ustawienia-->przyciski i gesty-->przyciski-->zamień przyciski. Sprawdź, może masz podobnie.
3
@Hushovt Nie obchodzi mnie co ten gość mówił, mówi i będzie mówić. Cieszę się, że nie gra w Barcelonie i jestem prawie pewny, że w niej już nie zagra :D
4
@danio1899 Ale się ciesze, że koleś do nas nie trafił. I już nie trafi :))))))
1
@MarioVeB! Ale bym na niego zagłosował w niedzielę, gdyby się dało.
4
Jeden zawodnik Barcy w reprezentacji Hiszpanii, jak to wygląda w ogóle ... :P
58
Frenkie taki kozak, że Bartek gdyby mógł, to kupiłby go raz jeszcze.
0
@Mow_mi_Douglas Nie jest.
0
@damianex10 Oprócz historii w reprezentacji spełniam wszystkie pozostałe warunki, Zibi możesz pisać do mnie, jakoś się dogadamy.
0
@escarabajo Też coś może w tym być, we wakacje spałem dużo po 10-12h, teraz trochę mniej, pogoda też się pogorszyła, alkohol i imprezki akurat na razie nic wielkiego nie było :D
0
@MartiNJ11 Studiuję na AGH i mieszkam niedaleko tejże uczelni :D
0
@Cvzx Kurde, to dziwne bo cały zeszły rok od października do czerwca też w tym smogu siedziałem i nic mi nie było, ale kto wie może dopiero teraz się objawiło, trzeba będzie to sprawdzić.
0
@Grzesior667 Właśnie jak się jeszcze powtórzy, to w weekend gdy zjadę do domu to się wybiorę chyba.
0
Macie jakiś pomysł, dlaczego mi krwawi z nosa? Wakacje spędziłem na wsi, w domu, teraz wróciłem do Krakowa, i po paru dniach już 4 razy, 2 x we środę, 1x w czwartek i dziś mi leciała krew z nosa, tak to raczej nigdy mi nie leciała, może z raz na 5 lat. Krakowskie powietrze może mieć na to wpływ, czy może coś innego? Ktoś ogarnia temat?
1
Komentarz usunięty
3
AHA, u mnie dopiero Messi piłkę ustawiał a wyście zaspojlerowali, że strzelił ...
0
@MSDCbrzdyk Ta jasne, nie takich rzeczy się w b-klasie nauczyłem typie
2
Bliźniak Todibo wchodzi?! :DD
1
HAHAAHA
AHHAHAH HAHAHAHA
/edit
serio ja bym to strzelil nawet XD
2
Griezmann was the problem.
3
Lahoz, najlepszy sędzia
xD
0
@Encore Raczej to jest ten mecz, w którym się łamie i wraca do szpitala
0
@Bamek94 Coś, że każdy ma stały aparat w telefonie.
0
@Odesseiron Ale śmieszek z Cb
6
@Danny Gaucho Nie, nie jest, ale lepiej żeby nie szedł głosować niż poszedł i głosował na PiS.
31
@masq Przynajmniej nie idziesz głosować na PiS, to już dużo z Twojej strony :)