1

@SeeleyBooth Myślę, że to przede wszystkim charakter, niektórzy tak mają, że nie potrafią na odpier**l, tylko wszystko starannie wykonują, pedantyzm :)

19

Komentarz usunięty

1

@msmsms To w takim razie to trzeba usiąść na spokojnie...

5

@msmsms Kamień Nieskończoności Piwa

3

@AmigoBlancos Mam podobnie z Barceloną, kiedyś nie potrafiłem przełknąć goryczy porażki, zawsze gdy oglądałem LM z ojcem czy bratem tłumaczyłem się dlaczego przegrywają, że sędziowie, że to, że tamto, teraz oglądam mecz, Barca dostaje od Granady 2-0 i pokazuje ojcu "patrz od jakichś ogórów Barca dostaje" bez żadnej spiny, bez ciśnienia.

0

@Icamys Właśnie tego divera widziałem, podoba mi się i cena spoko, jeszcze się zastanowię, dzięki za rady.

0

@msmsms Opis idealnie pasuje do Cristiano, Neymara.

0

@Icamys W sumie obojętnie, nie wiem z resztą jaka różnica, zależy co bardziej odpowiednie do koszuli :P

0

@bixmix Tak jest :)

0

@bartekvisca A jakieś konkretne modele?

3

@katalonczyk987 Podobno był w ciąży i urodził, już się wyjasnilo dlaczego taki grubasek byl

0

Siemka, mam już sportowy zegarek tak do założenia do zwykłych spodni i podkoszulka, ale teraz będę się rozglądał za czymś bardziej oficjalnym, polecicie jakiś zegareczek taki do koszuli czy garniaka?
budżet nie jakiś za duży, jestem tylko biednym studentem xD

1

@MesQueUnClub_87 Cooo?! Poranek kojota na 4 miejscu tylko, 9 %?! Dla mnie zdecydowanie najlepszy z tych wszystkich

8

@zodiak_10 No debil...

4

@Elosek "który od kilku meczów kopie się tylko po czole", polecam oglądnąć te kilka meczów wstecz a potem pisać, bo straszne bzdury wypisujesz.

5

@TommyShelby Każdy powód dobry, żeby do roboty nie iść.

0

@Keriox Ciekaw jestem jak wygląda jego dom

0

@Colon kolega prosi o linka

0

@NemeZis93 hah wpisowe xD gościu oni co miesiąc będą dostawać wypłatę na poziomie kilku tysięcy złotych, podobno sponsor tytularny All in Games coś sypnął

0

Wisła Kraków inwestuje w sport elektroniczny, dziś oficjalnie zaprezentowali skład w CSa i dwóch zawodników fify.

Ciekawe skąd pieniążki, jak u nich tak krucho z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Baaarca95 Toż to już 47 urodziny Tomka, ciekawe czy już wie kto ma pierwszeństwo na pasach

1

@afe5834 Musiałbyś sprzedać dom, żeby Cię było stać na jego yerbę

2

Za kilka lat będziemy mieć 60 innych koszulek, każdy mecz sezonu w innej. Kurła kiedyś to było, jednak koszulka przez cały sezon, jeszcze prana raz na jakiś czas... :D

2

@masq A co, jesteś najlepszym piłkarzem, że chcesz dietę jak oni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jordi10 Hah, to już w meczu grać nie będzie musiał bo sobie dziś kilometrów narobi :D

0

@Kacstiff 1. Przez całą swoją edukację, gdzie są lektury (podstawówka - liceum) przeczytałem pewnie mniej niż 10 lektur. Najbardziej podobały? W pustyni i w puszczy, Zbrodnia i kara, Ferdydurke.
2. Da się - mój przykład - 73% na streszczeniach :D ale te z gwiazdką to chociaż streszczenia szczegółowe przeczytaj :)
3. Patrz punkt 1. Ferdydurke zdecydowanie, Granica nudna, Przedwiośnie też średnie.

2

@krissu8 Serio coś takiego oglądasz? Współczuję

0

@Danny Gaucho Mam dwóch :) i siostrę

3

Byłem zagłosować, daje dowód, babeczka za pomocą tej specjalnej kartki pokazuje mi pole, w którym mam się podpisać, podpisałem się, wziąłem karteczki, zaznaczyłem, wrzuciłem karteczki do tej urny, potem nagle mnie ta babeczka woła i mówi, że źle se popatrzyła i kazała mi się wpisać w polu mojego brata xD No to podpisałem się we właściwym, a w tamtym polu mojego brata został mój podpis, ciekawe jak on przyjedzie to gdzie się podpisze xd

0

@Ramon 5 lat - 5 Lig Mistrzów do wygrania i La liga, chociaż z jedną LM bym chętnie przyjął jako kibic Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?