TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SeeleyBooth Myślę, że to przede wszystkim charakter, niektórzy tak mają, że nie potrafią na odpier**l, tylko wszystko starannie wykonują, pedantyzm :)
19
Komentarz usunięty
1
@msmsms To w takim razie to trzeba usiąść na spokojnie...
5
@msmsms Kamień Nieskończoności Piwa
3
@AmigoBlancos Mam podobnie z Barceloną, kiedyś nie potrafiłem przełknąć goryczy porażki, zawsze gdy oglądałem LM z ojcem czy bratem tłumaczyłem się dlaczego przegrywają, że sędziowie, że to, że tamto, teraz oglądam mecz, Barca dostaje od Granady 2-0 i pokazuje ojcu "patrz od jakichś ogórów Barca dostaje" bez żadnej spiny, bez ciśnienia.
0
@Icamys Właśnie tego divera widziałem, podoba mi się i cena spoko, jeszcze się zastanowię, dzięki za rady.
0
@msmsms Opis idealnie pasuje do Cristiano, Neymara.
0
@Icamys W sumie obojętnie, nie wiem z resztą jaka różnica, zależy co bardziej odpowiednie do koszuli :P
0
@bixmix Tak jest :)
0
@bartekvisca A jakieś konkretne modele?
3
@katalonczyk987 Podobno był w ciąży i urodził, już się wyjasnilo dlaczego taki grubasek byl
0
Siemka, mam już sportowy zegarek tak do założenia do zwykłych spodni i podkoszulka, ale teraz będę się rozglądał za czymś bardziej oficjalnym, polecicie jakiś zegareczek taki do koszuli czy garniaka?
budżet nie jakiś za duży, jestem tylko biednym studentem xD
1
@MesQueUnClub_87 Cooo?! Poranek kojota na 4 miejscu tylko, 9 %?! Dla mnie zdecydowanie najlepszy z tych wszystkich
8
@zodiak_10 No debil...
4
@Elosek "który od kilku meczów kopie się tylko po czole", polecam oglądnąć te kilka meczów wstecz a potem pisać, bo straszne bzdury wypisujesz.
5
@TommyShelby Każdy powód dobry, żeby do roboty nie iść.
0
@Keriox Ciekaw jestem jak wygląda jego dom
0
@Colon kolega prosi o linka
0
@NemeZis93 hah wpisowe xD gościu oni co miesiąc będą dostawać wypłatę na poziomie kilku tysięcy złotych, podobno sponsor tytularny All in Games coś sypnął
0
Wisła Kraków inwestuje w sport elektroniczny, dziś oficjalnie zaprezentowali skład w CSa i dwóch zawodników fify.
Ciekawe skąd pieniążki, jak u nich tak krucho z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Baaarca95 Toż to już 47 urodziny Tomka, ciekawe czy już wie kto ma pierwszeństwo na pasach
1
@afe5834 Musiałbyś sprzedać dom, żeby Cię było stać na jego yerbę
2
Za kilka lat będziemy mieć 60 innych koszulek, każdy mecz sezonu w innej. Kurła kiedyś to było, jednak koszulka przez cały sezon, jeszcze prana raz na jakiś czas... :D
2
@masq A co, jesteś najlepszym piłkarzem, że chcesz dietę jak oni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Jordi10 Hah, to już w meczu grać nie będzie musiał bo sobie dziś kilometrów narobi :D
0
@Kacstiff 1. Przez całą swoją edukację, gdzie są lektury (podstawówka - liceum) przeczytałem pewnie mniej niż 10 lektur. Najbardziej podobały? W pustyni i w puszczy, Zbrodnia i kara, Ferdydurke.
2. Da się - mój przykład - 73% na streszczeniach :D ale te z gwiazdką to chociaż streszczenia szczegółowe przeczytaj :)
3. Patrz punkt 1. Ferdydurke zdecydowanie, Granica nudna, Przedwiośnie też średnie.
2
@krissu8 Serio coś takiego oglądasz? Współczuję
0
@Danny Gaucho Mam dwóch :) i siostrę
3
Byłem zagłosować, daje dowód, babeczka za pomocą tej specjalnej kartki pokazuje mi pole, w którym mam się podpisać, podpisałem się, wziąłem karteczki, zaznaczyłem, wrzuciłem karteczki do tej urny, potem nagle mnie ta babeczka woła i mówi, że źle se popatrzyła i kazała mi się wpisać w polu mojego brata xD No to podpisałem się we właściwym, a w tamtym polu mojego brata został mój podpis, ciekawe jak on przyjedzie to gdzie się podpisze xd
0
@Ramon 5 lat - 5 Lig Mistrzów do wygrania i La liga, chociaż z jedną LM bym chętnie przyjął jako kibic Barcy.