TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z komina to chyba on spadł
1
@geass nie ma innego wyboru :)
0
W Interze linia pomocy wygląda średnio, trzeba zdominować środek pola i zagrać skutecznie z przodu, a mecz będzie nasz.
16
Dziś 1 października, rozpoczyna się rok akademicki, a ja na szczęście nie mam dzisiaj żadnych zajęć, będzie się można wyspać ładnie, bo w środę od 8 za to.
0
@kris81 Gdzie tak piszą?
0
@marcin000019 Szkoda chłopaka, właśnie oglądam
2
@MichalZZZ Aktorzyna
2
Coutinho za słaby na Barcę, mamy przeciez Usmanka.
3
Aż oczy bolą, Valdek out
0
@msmsms "Jerzy Kulej. Mój mistrz" - Marcin Najman
5
El clasico o 13, o 20 FameMMA, piękny dzień się zapowiada.
1
Jak widać to nie wina Valverde tylko de Jonga
:)
0
Ma ktoś dobry link? Bo nic nie mogę znaly
0
Tez poproszę linka bo mi to sport 365 nie idzie
0
Jestem u brata na mieszkaniu i chcę sobie oglądnąć meczyk na jego kompie, ktoś mi przypomni jak się nazywały te stronki na których są fajne zagraniczne linki do meczu? Coś jak kiedys Reddit soccer streams
0
@Grzesior667 właśnie to zrobilem, czekam aż ktoś napisze wiadomość :DDD
0
@Grzesior667 w "dzwiek powiadomienia" nie ma w ogóle opcji brak do wyboru, a "dzięki z aplikacji" mam wyłączone, ale i tak dalej mam ten cholerny dziwiek przychodzącej wiadomości.
0
@Grzesior667 tak dokładnie tam mam zaznaczony brak a dzwiek gdy przychodzi wiadomość dalej jest.
0
Witam, szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć, chcę po prostu wyciszyć dźwięk powiadomień Messengera czyli ten irytujący dźwięk gdy dostaje się jakaś wiadomość, wchodzę na Messengera, wchodzę powiadomienia i dźwięki i mam tak: powiadomienia włączone lub wyłączone ale same powiadomienia chcę mieć włączone ale bez dźwięku, potem mam dźwięk powiadomienia i tam mam tylko listę dźwięków do wybrania (nie ma opcji brak) i później mam dźwięki z aplikacji i te opcję mam wyłączoną a i tak dalej jest ten denerwujący dźwięk gdy przychodzi wiadomość. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?
1
@ukaszz nie nastawiaj się, nie zwolnią go
3
@koszol To fajny z ciebie kibic
5
@LuisSalvano Ty tak na serio?
0
@ja8215 Tu nie ma kilku rzeczy, cały mecz to jedna wielka katastrofa i się ciesz że tego nie oglądnąłeś.
0
@Roni/VEB no właśnie się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy
0
Wiem, że Semedo gra teraz na lewej, ale i tak ja gra na prawej to jest beznadziejny, czy Valdek nie może dać szansy Wague?
6
To może zacznę: Valdek OUT!
0
Mam nadzieję, że przeciwko Granadzie zobaczymy takich zawodników w pierwszym składzie jak Wague, Todibo, Firpo czy Alena/Puig. Jak nie z Granadą to z kim.
4
@Kapitan hawk W planach
2
Ściahu mój ziomek. Nie dla Neymara, wina Valverde itp. no widać że chłop ma głowę na miejscu.
0
@zagi31 Ja nie jestem skautem FC Barcelony.