0

Z komina to chyba on spadł

1

@geass nie ma innego wyboru :)

0

W Interze linia pomocy wygląda średnio, trzeba zdominować środek pola i zagrać skutecznie z przodu, a mecz będzie nasz.

16

Dziś 1 października, rozpoczyna się rok akademicki, a ja na szczęście nie mam dzisiaj żadnych zajęć, będzie się można wyspać ładnie, bo w środę od 8 za to.

0

@kris81 Gdzie tak piszą?

0

@marcin000019 Szkoda chłopaka, właśnie oglądam

2

@MichalZZZ Aktorzyna

2

Coutinho za słaby na Barcę, mamy przeciez Usmanka.

3

Aż oczy bolą, Valdek out

0

@msmsms "Jerzy Kulej. Mój mistrz" - Marcin Najman

5

El clasico o 13, o 20 FameMMA, piękny dzień się zapowiada.

1

Jak widać to nie wina Valverde tylko de Jonga


:)

0

Ma ktoś dobry link? Bo nic nie mogę znaly

0

Tez poproszę linka bo mi to sport 365 nie idzie

0

Jestem u brata na mieszkaniu i chcę sobie oglądnąć meczyk na jego kompie, ktoś mi przypomni jak się nazywały te stronki na których są fajne zagraniczne linki do meczu? Coś jak kiedys Reddit soccer streams

0

@Grzesior667 właśnie to zrobilem, czekam aż ktoś napisze wiadomość :DDD

0

@Grzesior667 w "dzwiek powiadomienia" nie ma w ogóle opcji brak do wyboru, a "dzięki z aplikacji" mam wyłączone, ale i tak dalej mam ten cholerny dziwiek przychodzącej wiadomości.

0

@Grzesior667 tak dokładnie tam mam zaznaczony brak a dzwiek gdy przychodzi wiadomość dalej jest.

0

Witam, szukałem w internecie ale nie mogę znaleźć, chcę po prostu wyciszyć dźwięk powiadomień Messengera czyli ten irytujący dźwięk gdy dostaje się jakaś wiadomość, wchodzę na Messengera, wchodzę powiadomienia i dźwięki i mam tak: powiadomienia włączone lub wyłączone ale same powiadomienia chcę mieć włączone ale bez dźwięku, potem mam dźwięk powiadomienia i tam mam tylko listę dźwięków do wybrania (nie ma opcji brak) i później mam dźwięki z aplikacji i te opcję mam wyłączoną a i tak dalej jest ten denerwujący dźwięk gdy przychodzi wiadomość. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?

1

@ukaszz nie nastawiaj się, nie zwolnią go

3

@koszol To fajny z ciebie kibic

5

@LuisSalvano Ty tak na serio?

0

@ja8215 Tu nie ma kilku rzeczy, cały mecz to jedna wielka katastrofa i się ciesz że tego nie oglądnąłeś.

0

@Roni/VEB no właśnie się nie dowiemy dopóki nie zobaczymy

0

Wiem, że Semedo gra teraz na lewej, ale i tak ja gra na prawej to jest beznadziejny, czy Valdek nie może dać szansy Wague?

6

To może zacznę: Valdek OUT!

0

Mam nadzieję, że przeciwko Granadzie zobaczymy takich zawodników w pierwszym składzie jak Wague, Todibo, Firpo czy Alena/Puig. Jak nie z Granadą to z kim.

4

@Kapitan hawk W planach

2

Ściahu mój ziomek. Nie dla Neymara, wina Valverde itp. no widać że chłop ma głowę na miejscu.

0

@zagi31 Ja nie jestem skautem FC Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?