Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 w tym sezonie raczej za wiele nie grał więc każde spotkanie działa na jego korzyść by złapać rytm meczowy, poza tym pewnie chciałby powalczyć o króla strzelców bo to ostatnia taka okazja dla niego
2
@msmsms Pepe nadal top
0
@Herato miał, ale na początku sezonu. Ostatnio mocno cieniował i dosyć mało strzelał
1
@ptrx mimo wszystko Belgia gra gorzej niż Argentyna, która może nie zachwyca, ale w obronie wygląda bardzo solidnie i z przodu ma Messiego
2
@Awtameok_Klana przecież ta Ghana nic nie pokazuje, Leao za kiepskiego Felixa i coś w końcu pewnie wpadnie Portugalii. Co do szybkości Ronaldo to i tak na niewiele by się zdała przy takim autobusie postawionym przez Ghanę
1
@Messi1000000 nic specjalnego nie pokazują, mają mecz pod kontrolą, prowadzą grę, a Ghana typowy autobus i broni się całym zespołem na własnej połowie. Jak na razie bez pomysłu Portugalia w ataku pozycyjnym
0
@q1 dołóż te 3 stówki do s20 fe ;)
1
@verdant dokładnie, wszystko zaczyna się w głowie, a jeśli słyszysz po meczu takie wypowiedzi trenera czy Bereszyńskiego - "wiedzieliśmy, że Meksyk będzie lepiej grał w piłkę" to zwyczajnie nóż w kieszeni się otwiera. Jak oni mają wygrywać jak już przed meczem mają kompleks niższości i to nie przed jakimś pretendentem do tytułu tylko przed średnim Meksykiem, gdzie większość graczy to podstarzałe dziadki mające najlepsze lata gry za sobą albo anonimowi piłkarze dla kibiców w Europie. Jeśli nie zmieni się podejście trenerów jak i samych piłkarzy to niestety nigdy nie zrobimy kroku na przód
2
@FcPortoFan1999 polemizowałbym z tym stwierdzeniem, tam gdzie padły remisy po prostu grały reprezentacje o porównywalnym potencjale i każda z nich bała się zaryzykować by powalczyć o zwycięstwo
0
Tragiczny zrobił się Mendy, kompletnie nie przypomina tego bramkarza sprzed około 2 lat
1
@Pedri16Future Z Coentrao z tego co pamiętam chodzi o to, że jeździł autem bez prawa jazdy, coś jak u nas Kraśko
1
@Rust_Cohle było przecież napisane przy odpaleniu. Żetony będziesz miał w zadaniach (już kilka jest), za 5 i któryś poziom w sezonie są 2 żetony, plus do zdobycia w sbc i paczkach w sklepie. W sumie będziesz miał ich 50 do zdobycia.
0
@marcinK0000 pewnie na tvp info jeśli Glapiński nie ma w tym samym czasie swojej konferencji
2
@Mow_mi_Douglas chodzi Ci o kurs walut czy o wysokość inflacji w strefie euro w porównaniu z Polską? Jeśli chodzi o kurs walut to na to wpływ ma wiele czynników geopolitycznych i makroekonomicznych w tym blokowanie miedzy innymi KPO, polityka monetarna prowadzona przez nasz Bank Centralny i jego komunikacja z rynkiem. W teorii w ekonomii ogólnie masz tak, że jak BC podwyższa stopy procentowe wpływa to na umocnienie naszej walut i zwiększenie jej atrakcyjności, gdy obniża sytuacja wygląda na odwrót, ale w praktyce tak jak napisałem wpływ na to ma wiele czynników. Z kolei jeśli chodzi o inflację to u nas ona rośnie głównie dlatego, że polityka monetarna podwyższania stóp procentowych nie była spójna względem polityki jaka prowadzi rząd (zwiększanie wydatków, wszelkie rozdawnictwo pieniędzy jakie miało miejsce ostatnimi czasy). Ponadto trzeba też jasno stwierdzić, że wysokość stóp procentowych u nas względem wskaźnika inflacji jest zbyt niska.
1
@AmigoBlancos ??? Mendy jest tragiczny w tym sezonie. Nie rozumiem kompletnie fenomenu tego gościa. Kiedyś jeszcze prezentował się solidnie w obronie, ale teraz i tam popełnia sporo błędów. Wystarczy lekki pressing i chłop już się gubi i ma problemy z wyprowadzeniem piłki. Jak dla mnie jak najbardziej słuszna decyzja o braku powołania go przez Demschampa, szczególnie mając na uwadze bogactwo i jakość jaką ma Francja w tej formacji.
0
@Kuba_1 nie nastawiaj się na jakieś super trafy, jak ma wylecieć op karta to i wypadnie za kilka winów xd
1
@Kuba_1 dobry, jeśli nie poświęcasz tej grze swojego życia
0
@mat32 jura jak szukasz czegoś na lata
0
@FCB_dimiC na pewno nie było okej, z tego co się orientuje co najmniej po operacji łąkotki miesiąc masz wyjęty z życia, plus późniejsza rehabilitacja
0
@RomanHoffer Moim zdaniem dobrze się zachowałeś, chociaż no nie znam waszej relacji. Jak dla mnie jakieś rękoczyny to ostateczność i właśnie rozwiązanie dla gówniarzy nie potrafiących zapanować nad swoimi emocjami. Nie znam człowieka, ale jeśli to dobry kumpel, z którym znasz się już dłuższy czas to może lepiej poczekać aż każdy ochłonie i pogadać z nim o tym i powiedzieć, że zabolały Cię te słowa. Czasem tak jest, że ktoś może mieć gorszy okres i relacje mogą się zwyczajnie nie układać, co moim zdaniem nie oznacza, że powinno się je przekreślać i planować jakieś zemsty.
0
@Mads ma łatwiej mimo wszystko. Wiadomo, że w każdych czasach występowały określone problemy społeczne czy to ekonomiczne, ale raczej nie ma co tego przyrównywać do lat 80 i 90, gdzie Polska nie była wolnym krajem, by się dorobić czegoś więcej musiałeś wyjeżdżać z kraju i nie miałeś tylu mozliwości rozwoju jakie dają nam obecne czasy.
3
@tomek8756 faktem jest, że kiedyś ludzie byli "twardsi" i dużo bardziej odporni na stres, krytykę przez to w jakich czasach przyszło im żyć. Dużym problemem tu moim zdaniem są media społecznościowe, których kiedyś nie było. Każdy tam ukazuje swoje życie od super strony, a Ci którzy to obserwują i nie mają takiego kolorowego życia często się poddają i popadają w różne kompleksy i problemy z zdrowiem psychicznym.
2
@kuz zamawiałem wiele razy i nie masz czego się obawiać. Wysyłają bardzo szybko, z zwrotami również nie ma problemów i hajs w ciągu tygodnia około zawsze miałem na koncie
1
@4drian0 Ja w sumie zawsze byłem zadowolony jak u nich coś zamawiałem. Wysyłka szybka, zwrot towaru, który wypróbowałem bezproblemowy, reklamacja na podstawie rękojmi też rozpatrzona błyskawicznie i kasa zwrócona w ciągu kilku dni.
1
@wojopancer Tutaj to mocno przesadziłeś. Spójrz na to kto dostawał złotą piłkę przed erą Messiego i Ronaldo. Wielu graczy, którzy mieli dużo mniejszy wpływ na grę swojej drużyny i nie mieli takich świetnych statystyk jak Benzema w ubiegłym sezonie. Kto Twoim zdaniem powinien wygrać złotą piłkę za ubiegły sezon? Jak nie król strzelców swojej ligi, Ligi Mistrzów i zwycięzca obu tych rozgrywek. Jak dla mnie jedna z najbardziej zasłużonych złotych piłek, a nie najsłabsza.
2
@Nano22 Chodzi Ci o te etui z ekoskóry zapinane na zatrzask? Jak tak to śmiało wystaw na jakiegoś olx za 2 czy 3 dyszki ;) Ja pamiętam, że takie zgubiłem od swoich przeciwsłonecznych to później płaciłem jak dobrze pamiętam 60zł w salonie za takie same.
0
@Muszynianka niee, router i dekoder masz wypożyczony, zaś za smartphone masz opłatę początkową plus resztę spłacasz w ratach. Były jakieś promocje, że jakieś tańsze modele dawali gratis, ale nie masz co liczyć na to, że biorąc Orange love dostaniesz taniej niż w sklepie jakiś fajny smartphone. Jedyny plus, że sam abonament telefoniczny tanio wychodzi w takiej łączonej usłudze.
0
@Muszynianka o jakie konkretnie Ci chodzi urządzenia? Mi osobiście w salonie nie proponowali do wyboru jakiś urządzeń poza smartphonem, którego nie potrzebowałem. Z tego co się orientuje model routera jest zależny od tego jaką szybkość światłowodu wybierzesz. Ja dostałem funboxa 6 przy 600mb/s. Z kolei jeśli chodzi o dekoder tv dostałem sagemom iwu 200 i mogę jak najbardziej polecić. Działa szybko, nie zawiesza się, obsługuje 4k.
0
@Muszynianka ja posiadam, w ofercie mam światłowód, tv i telefon komórkowy
0
@KmN Vistula na wyprzedażach. Ewentualnie uniqlo, niedługo będą otwierać pierwszy swój sklep w Wwa.