1

@kryhaa u mnie Vitinha. Niby coś tam warty jest, ale i tak specjalnie nie mam nim gdzie grać bo w środku mam Enzo w wersji mundialowej i Pogbe flashback.

0

@masq Rise of the tomb raider zdecydowanie najlepsza część z tych po wznowieniu serii, mega robotę robi szczególnie zimowy klimat Syberii

0

@ArterkHD a jaki konkretnie model Cię interesuje? Ogólnie TNF robi świetne kurtki puchowe i niczym nie ustępują jakimś Monclerom za kilka kafli. Jeśli szukasz jakiejś tańszej to już wspomniana tutaj Columbia np. model pike lake z technologią omni heat. Sam posiadam, bardzo fajna kurtka, trochę gorsza jakość jeśli chodzi o warstwę wierzchnią w porównaniu do TNF, ale za to 2 razy tańsza, wypełnienie co prawda poliestrowe, ale grzeje równie dobrze jak puchówki. Poza tym możesz spojrzeć jeszcze takie marki jak Helly Hansen, Carhartt czy nawet Uniqlo (japońska sieciówka, ale ma bardzo dobrą odzież wierzchnią).

1

@ptrx Dokładnie. Nie wiem jak tam wyglądają algorytmy EA, ale te karty top z danego eventu mają bardzo niską wagę bo inaczej trafiałoby je znacznie więcej osób. Podejrzewam, że szanse na trafienie takiego Gaviego lub Alvareza przez to w rzeczywistości wynoszą poniżej 5%.
Co do trafu i tak nienajgorzej, zawsze lepiej 87 niż 85 do przepałki :D

1

@Kgorecki2500 hmm ja tradycyjnie głównie fodder (10x85+, 11x81+ chociaż tutaj raczej kiepsko dropi i paczka z zawodnikiem FS) wiele więcej niż 20 tokenów pewnie nie uzbieram bo nie kupuje paczek z sklepu

1

@Kgorecki2500 ja właściwie non stop wbijam między 11-14 winów i jest to dla mnie poziom nie do przeskoczenia. To samo było nawet jak grałem złotym Kroosem i Correą 2 tygodnie temu. Wzmocnienia składu właściwie poziomu mojego nie podnoszą, a jedynie fun z gry większy jest.
Rok temu Bejott srebrnym chyba jeszcze lepsze wyniki wykręcał jak były za to dodatkowe picki. Chociaż różnice między brązowymi a srebrnymi kartami są moim zdaniem dużo bardziej odczuwalne niż między srebrnymi, a złotymi bo w srebrnych jest sporo ukrytych perełek, którymi się gra całkiem fajnie, szczególnie tymi IF.

1

@Kgorecki2500 taak, ja właśnie zastanawiałem się czy go brać wtedy za 98k jak sporo ofert było, ale stwierdziłem, że zostanę jeszcze trochę z Capdevilą, a Alba jeszcze spadnie do jakiś 80k, a teraz właściwie nie ma tańszych ofert niż okolice 140k :/ Miałem nadzieję, że wreszcie coś dodadzą fajnego z ligi hiszpańskiej do sbc, ale jak widać kompletnie zapomnieli o tej lidze.
Hmm Orsiciem pewnie lepiej Ci się będzie grało na skrzydle bo ma lepszy styl biegu też. Najlepszą robotę robi właśnie na LO z ofensywnymi wytycznymi i N bo ma silną sylwetkę, ale warto samemu potestować przed przepaleniem go w jakimś sbc.

1

@Kgorecki2500 szanuje mocno, że przy tylu fajnych kartach nadal na tym etapie grasz wyłącznie graczami, którzy byli związani z Barceloną. Chociaż z drugiej strony sam też mam największą satysfakcję jak gram graczami, których lubię i są karty, którymi na pewno bym nie zagrał np. Mbappe.

1

@Kgorecki2500 Alba fakt bdb karta jak grałem nim w drafcie i pomału chyba będę zmuszony go zakupić pomimo mojej antypatii do niego. Capdevila hero już średnio niestety daje radę, a nadziei na Balde future stars już niestety za bardzo nie mam bo wątpię by dali w obu drużynach LO z ligi hiszpańskiej skoro teraz jest Fran Garcia.
Bale fajna karta z ławki polecam potestować :) Ja go często wprowadzam na PP za Dembele lub na atak i jak na razie fajnie daje radę, chociaż aż takim game changerem jak Sorloth to nie jest.

1

@Kgorecki2500 haha grałem nim już w tej wersji na początku tej edycji, poza tym ŚO to chyba najmocniej obsadzona pozycja w moim klubie bo mam 4 bdb, gdzie każdy jest warty minimum 100K

0

@Transu96 pewnie tak, gdyby nie ta stamina to właściwie karta bez większych wad na ŚPO. Zmienię sobie chyba ustawienie na 4-2-3-1 i dam mu w wytycznych by zostawał z przodu i zobaczę jak to będzie chodziło i jak szybko będzie się męczył

2

Jednak zrobiłem bo 2 karty 88 z nagród za fut champions wpadły i były na duplikacie.
https://zapodaj.net/d85e952b2d757.jpg.html
Niby oddało bo z tego co widzę okolicę bańki jest warty, ale nawet nie wiem co z nim zrobić bo gram bez ŚPO, a na skrzydło ma raczej za słabą stamine :/
@Kgorecki2500 @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @ptrx i inni fifacze

1

@Kgorecki2500 ja chyba też pass bo wolę ten fodder przeznaczyć na jakąś fajną konkretną kartę w sbc. Dzisiaj zrobiłem jeszcze raz pakę z ikoną 88+ i oczywiście tradycyjnie traf za niewiele ponad 100k (Owen prime), więc znając moje szczęście w takim piku byłyby karty pokroju Papina czy Camposa.

0

@Kgorecki2500 Polecam, tym bardziej, że wymagania niskie :) idealny joker na podmęczonego rywala i żadna karta mi nie robiła takiej roboty ostatnio wchodząc z ławki. Ma lepsze staty po 7 meczach niż wypożyczony Alvarez z momentów. Jak na razie 6 bramek i 2 asysty.

1

@Kgorecki2500 coś mi się wydaje, że jeśli chodzi o sbc to wiele lepiej podczas tego eventu nie będzie :/ pewnie dopiero na fut birthday będą ciekawsi gracze w sbc. Ja już chyba z 3-4 karty 85 mam do odzyskania, a miałbym więcej gdybym nie zrobił takich graczy jak Odegaard i Sorloth pod fodder, chociaż ten drugi możliwe, że zostanie ze mną na dłużej bo 2 mecze z ławki w fut champions już mi wyciągnął, jak się rozbuja gościa czy wypuści prostopadłym jest nie do powstrzymania

0

@Jarema2000 próbował udusić gościa podczas awantury po faulu na Antonym xd

1

@Kgorecki2500 właśnie u mnie też obecnie trochę tych kart jest (3x jordi alba mi wpadł podczas tego openingu), ale nie ma specjalnie nic ciekawego w sbc co by mi do składu pasowało :/ a z chęcią bym sobie wymienił takiego Osimhena sif czy Capdevile heroes na kogoś innego

0

@SkN tutaj można polemizować bo jednak trochę tych wybitnych obrońców było w historii futbolu np. Maldini, Roberto Carlos, Beckenbauer (tutaj sugeruje się opiniami bo nie miałem okazji go oglądać), Puyol, para Vidic-Ferdinand, Dani Alves, Cafu, Baresi, Marcelo, Koeaman czy Nesta to też był top swojego czasu.

0

@Kgorecki2500 U mnie standard, ponad 30 paczek otworzonych, w tym m.in. 2x10x81+, 10x82+, kilka megapaczek i oczywiście nawet jeden tani future stars nie wpadł, sam fodder jedynie :/

1

@Kgorecki2500 To całkiem ładnie Ci sypnęło, +100k na luzie z nich będziesz miał. Kudus swoją drogą bardzo przyjemna karcioszka, w którymś sezonie była jego jakaś karta za 15 poziom i pamiętam, że zaliczył mi kilka fajnych wejść z ławki.
Też bym pograł sobie tym Gavim, ale obecnie jego cena co najmniej o 300k za duża. Karta porównywalna z Pedrim ntoty, a droższa 4x, więc na razie podziękuję. No chyba, że w paczkach mi się poszczęści pierwszy raz od dawna.

1

@Kgorecki2500 plus masz w sbc drugiego Vieirę z Arsenalu do składu PL xd
Ja chyba swoje paki co zostawiłem otworze około po 12 bo tak z moich obserwacji wynika, że w nocy mam najlepszy drop. Jedyne nominacje do toty właśnie trafiłem w nocy (Saka, Bremer)

0

@VegetaPolska No i fajnie zawsze jakaś pozytywna wiadomość, ale wiesz chociaż dlaczego Cię dzisiaj wystawiła? bo ja po takiej akcji nie dostając od niej jakiś przeprosin i wytłumaczenia (samej z siebie, a nie pod wpływem jakiś Twoich pretensji, które swoją drogą byłyby uzasadnione) raczej z góry już bym przekreślił taką dziewczynę. Inna sprawa, że serio ta historia strasznie nierealnie brzmi i trochę jakby sobie robiły z Ciebie śmieszki

0

@VegetaPolska opowiadaj masz nadal liczne grono obserwujących tutaj :)

0

@Kgorecki2500 Chociaż trochę tym Vieirą pograsz :) Niezły składzik jak na drugi team, zmieniając Godfreya na Cancelo i Solskjaera na jakiegoś Keane heroes bądź trochę droższego Vardyego Centurion spokojnie mógłby służyć nawet jako pierwszy.

1

@Waszk dokładnie, ja sporo gram kombinacyjnych akcji akurat, a często tracę gole w taki sposób bo właściwie często nic nie można zrobić jeśli już dopuści się skrzydłowego do końcowej linii. Środkowi obrońcy oczywiście często kryjący powietrze, a obrońca, który go atakuje nie może go dogonić. Jedynym sposobem jest próbowanie wymuszenia błędu i umiejętne przecinanie lini podania (czasem niestety to trudne przy szybkich i zwinnych skrzydłowych) bądź pressowanie pomocnikiem RB jeśli znajduje się blisko

5

@Kgorecki2500 oj tak, chociaż jeszcze bardziej mnie irytuje granie non stop na tzw. "tap in" przez niektórych graczy. Jak mnie dzisiaj tak jeden gość doprowadzał do szału jak każda akcja do tego Jarzinho do końca linii i się kręcił jak te za przeproszeniem g*wno w przeręblu i dogrywał do środkowego napastnika

2

@DzikiGD gra tam z konieczności, ponieważ Mendy i Alaba mają kontuzje. Wcześniej na tej pozycji spróbował go Deschamps na mundialu i jak widać bardzo dobrze sobie tam radzi. Solidnie w obronie i dużo daje w ofensywie swoimi wejściami, przy okazji robiąc więcej miejsca Viniciusowi.

2

@Danger204 Xavim też pograsz na luzie jak będziesz miał obok typowego śpd, który będzie zostawał z tyłu. Mi z tej paki z ikoną wpadł Beckham w midzie, w teorii też jakiś super wybitny nie jest poza statystykami podań, a bawię się nim genialnie. Co do bramkarza to musisz przetestować bo każdemu broni inaczej, ale na temat Maingnana czytałem pozytywne opinie.
@Kgorecki2500 ja mam z 20 paczek obecnie odłożone i się zastanawiam czy otwierać teraz z nadzieją, że wpadnie jakaś niebieska karta czy zostawić na jutrzejszy event future stars bo pewnie podniosą trochę drop w porównaniu do eventu toty, a też będzie kilka ciekawych kart do trafienia

0

@PatrychoO ja już na szczęście szybko wbiłem te 8 winow w poniedziałek. Dzisiaj na spokojnie 7 winów wbiłem sobie w tych meczach towarzyskich o swapa future stars i paczkę 10x82. Ciekawe czy dadzą jakąś paczkę rekompensaty za tą awarię bo przedłużyć raczej nie przedłużą.

1

@MesQueUnClub_87 dużo zależy od sprzęty jaki posiadasz, ale okolice godzinki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?