Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@hayek gdzie takie ceny, w Dubaju? bo na pewno nie w Polsce. Na walentynki wiadomo podniosą ceny, ale maks 10-15zł jedna róża będzie kosztowała. Ja tam z chęcią bym wyszedł sobie na obiad gdybym miał z kim w tym dniu, nawet z koleżanką by miło spędzić wieczór, niż wrócić do domu po pracy jak codziennie.
1
@AnnaMarianna hmm zapewne najbardziej z czegoś co jest związane z jego pasjami i zainteresowaniami. Tak w ciemno ciężko coś doradzić.
1
@Ptasior w 2006 były w Niemczech, Włosi wygrali turniej. Poza tym również trzymam kciuki by mundial wreszcie wrócił do Europy
0
@MesQueUnClub_87 aa okej, myślałem, że nie ma problemu z zmienieniem pozycji śp na śpd bo większość śp ma taką alternatywną
2
@Kgorecki2500 4-2-3-1, jakoś wiele nie grałem tą formacją, najczęściej w drafcie, ale przeważnie grało się całkiem przyjemnie
1
@Kgorecki2500 narzekałeś na Vieirę to masz kogoś z Barcelony xd
0
@Hadim rozmowa dotyczyła WOŚPu, ale jeśli już pytasz to kościół katolicki również moim zdaniem próbuje wtrącać swoje 3 grosze tam gdzie nie powinien. Wiadomo, że jest to znacznie większa instytucja i powinna w jakiś sposób zabierać zdanie w różnych tematach społecznych, ale niestety to już przekroczyło pewne granice. Wpierw powinni zająć problemami jakie mają wewnątrz, które skutkują tym, że coraz więcej wiernych odwraca się od kościoła.
1
@Kgorecki2500 serio nie zmieścisz go w składzie? on da radę sobie super zarówno jako śp z defensywnymi wytycznymi jak i śo
2
@Kamiloza91 Obecnie raczej ciężko wymienić wielu lepszych od niego, więc jak na dzisiejsze realia tak jest znakomitym ;) W taki sposób możesz podważać umiejętności wielu graczy pisząc, że w przeszłości byli jacyś lepsi od niego.
6
@paweldunajecfcb jest mi to totalnie obojętna organizacja. Wspieram raczej drobnymi datkami do puszki, ale też nie neguje tego, że sporo dobrego zrobiła dla publicznej służby zdrowia. Nie podoba mi się jednak fakt, że gość stojący na jej czele angażuje się w politykę krajową i agituje na rzecz jednej partii. Fundacja i jej prezes powinny być totalnie apolityczne i nie mieszać się w tego typu sprawy.
1
@Kgorecki2500 fajny trafik, sam też chyba zaraz się skuszę na to sbc bo za nagrody za fut champions wpadły dobre overalle w postaci Mahreza, De Lighta 88, Zambo 85 i złoty Kroos czy Muller
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FanBarcYxD nie wiem jak damskie, ale męskie perfumy Chanel są mocno przereklamowane i jadą wyłącznie na rozpoznawalności marki. Wysoka cena za którą kompletnie nie idzie jakość i trwałość. Spójrz jeszcze coś może z Diora i Caroliny Herrery ;)
2
@Kengo w meczu z Argentyną też wszedł na LO i dał super zmianę. Mecz z Tunezją to raczej kiepski wyznacznik umiejętności poszczególnych graczy bo zagrała w nim zbieranina rezerwowych, a niektórzy w dodatku nie na swoich pozycjach i gra wyglądała jak wyglądała
3
@MateuszGotowka99 niby dlaczego? podobno chce iść do Hiszpanii, a Atletico ma kadrę, której potencjał jest znacznie większy niż na to co prezentują obecnie. Simeone zwyczajnie się wypalił i już nie ma pomysłu na ta ekipę. Tuchel myślę, że z tą kadrą i jakimiś wzmocnieniami byłby w stanie realnie nawiązać walkę o mistrza więc sama liga na pewno zyskałaby na atrakcyjności.
0
@Mezocyklon87 problem jest taki, że zarówno poziom ATP jak i WTA mocno spadł, a kiedyś było kilka osób w czołówce, które regularnie dochodziły do półfinałów i finałów najważniejszych turniejów. Obecnie masz Djoko i może Alcaraza, których możesz stawiać w roli faworytów, a w WTA właściwie tylko Świątek ostatnio wykazywała się jakąś regularnością
1
@VegetaPolska fajnie, że chociaż jeden wniosek wyciągnąłeś z poprzedniej sytuacji ;) tutaj to akurat działamy podobnie do kobiet bo jak coś lub ktoś nas zainteresuje i czegoś chcemy to do tego dążymy, a nie zwlekamy z tym kilka tygodni bo nie mamy czasu np. na spotkanie z kimś, szczególnie mając 18 lat jak ta poprzednia laska. Trzymam kciuki by Ci się tam udało pierwsze spotkanie kolego i nie było ostatnim. Jednak ku przestrodze nie nastawiaj się już na długą znajomość bo nawet jak się spotka z Tobą z 3x to nie znaczy, że uda Ci się z nią stworzyć jakąś relację.
3
@Antimadridista_WR ja otwieram dzisiaj wieczorem jak wszystkie karty TOTY będą w paczkach. Pomimo, że gram z 6 lat z kolei w każdą odsłonę i nigdy karty TOTY nie trafiłem to nadzieja zawsze jest xd
0
W takiej formie jakiej jest Sabalenka wątpię by któraś zawodniczka z WTA miałaby z nią szansę więc tym bardziej wielkie brawa dla Linette, że potrafiła jej się dzisiaj postawić. Mocno poprawiła serwis w porównaniu do poprzednich sezonów, popełnia dużo mniej błędów, a takiego uderzenia nie ma żadna zawodniczka z czołówki WTA. Jeśli utrzyma równą formę przez cały sezon to niestety, ale ciężko może być Idze.
1
@The_Man Real trochę poprawił formę (fizycznie lepiej wyglądają niż w Superpucharze), ale Atletico już od jakiegoś dłuższego czasu cieniuje więc jeśli miałbym obstawiać to jednak Real. W dodatku u siebie grają.
0
@Ptasior tak z ciekawości zapytam osób bardziej siedzących w temacie, ile czasu mnie więcej będą trwały szkolenia Ukraińców z obsługi takich nowoczesnych czołgów jak Leopardy i Abramsy? Nie jest już przypadkiem za późno by były one w gotowości już na tą zapowiadaną wiosenną ofensywę Rosji? bo z tego co gdzieś mi mignęło takie przygotowania żołnierzy do obsługi takich maszyn są dosyć czasochłonne
0
@Tollusiek no tak bo blik wysyła się sam i podlicza kto za ile zjadł. Nie twierdzę, że nie ułatwia rozliczenia się pomiędzy znajomymi, ale znamy się już trochę czasu i przy obecnym układzie nikt raczej pokrzywdzony się nie czuje ;) Poza tym paradoksalnie nie każdy nadal korzysta z appek bankowych.
8
@Kuba_1 jaki sens widzieli w zakupie tej licencji to nie wiem. Jasne CR ma sporo fanboyów, ale wątpię by aż tylu by śledzili jego emeryturę w jakiejś saudyjskiej lidze i podbili im oglądalność.
3
@draxidox ja tam nie widzę problemu w postawieniu obiadu od czasu do czasu jakiejś dobrej kumpeli czy dziewczynie gdybym był w związku. Jak już kogoś się trochę pozna to już mniej więcej można wyczuć czy jest materialistą. Z dwoma kumplami też płacimy na zmianę jak gdzieś wychodzimy bo każdy płaci kartą i nikomu się nie chce bawić później w jakieś wysyłanie przelewów i podliczanie co do złotówki kto za ile zjadł czy wypił
1
@Nano22 trochę się interesuje tematem zegarków i z tego co mi wiadomo to nie ma nic takiego. Najlepiej wbij na grupkę na fb typu chronosapiens czy czasoholicy wrzuć zdjęcie zegarka, który Ci się podoba i ludzie na pewno podrzucą Ci modele o podobnym wzornictwie
1
@Medium do pracy jak najbardziej bo będzie wygodniej, ale jeśli zamierzasz na tym grać to się nie opłaca. Twoja karta i z niektórymi grami w full hd będzie miała problem
0
@Kuba_1 Araujo, Skriniar, Militao
0
@Rl9k1nG Mi nie tyle temperatura doskwiera co wiele pochmurnych dni w zimę/jesień i krótszy dzień. Przez to zawsze jakoś mniej motywacji do działania mam i czuję się bardziej zmęczony.
1
@MesQueUnClub_87 Hmm jak grasz Marchisio to chyba nie ma sensu pchać tyle fodderu czy monet w Pogbę i wolałbym zostawić to na coś innego bo wątpię by Pogba był znacznie lepszy. Co prawda nie miałem okazji nim jeszcze zagrać nigdy, ale podobno solidny box to box. Pogba ma fajną sylwetkę, ale jak za tą cenę to powinien mieć trochę lepsze statystyki. Kroos wildcards miał porównywalne, 5x5 i lepsza liga, a kosztował około połowę tego. Ja na drugim CM gram złotym Kroosem bądź Gavim WC xd ale chyba zostaną ze mną na kolejny tydzień patrząc na koszt tego Pogby :/
3
@Kgorecki2500 na ławce raczej nie warto trzymać wymiennych kart, szczególnie z obrony więc ja bym sprzedawał
@PatrychoO szczerze to przesadzili trochę z ceną za niego, obstawiałem około 400k, a szkoda bo pięknie by mi do składu siadł z Wojtkiem na bramce i Di Marią na lewej :/