2

Widziałem już kiedyś czerwoną w takiej sytuacji, ale koszulki były jaśniejsze.

2

Lewandowski: 3
Mbappe + Vinicius + Bellingham: 0
Factos

0

@Miszcz Textu FCB Daj piłkę Yamalowi, on coś wymyśli

0

Już wiem czemu tak długo sprawdzali tą bramkę. Chcieli Lewandowskiemu przybić spalonego bo nic innego tam do oglądania nie było.

3

Ale go pali, żeby odwołać bramkę, aż go gwizdek swędzi. 25 minut przewinęli ale nie znaleźli.

15

Zazdroszczę Valverde zdrowia, kolana z żelaza. Ja dopiero 32 lata a już kolano uszkodzone, trudno mi kucać, a ten jak młodzik.

0

Nie ma tego złego w braku Olmo. Spójrzmy na pozytywne strony: To jedna kolejka więcej bez kontuzji i rozczarowania

2

@KamQiX Xavi to akurat naobiecywał, że z tym składem mogą wygrywać a jak zaczeli przegrywać, to powiedział że to wina składu.

11

@Kgorecki2500 Masz wybór, być ofiarą bomby, która błyśnie i cię nie ma zanim się zorientujesz.
Albo, zdychać w agonii przez wiele tygodni bo się zraniłeś w stopę gałązką.
No ja chyba wolałbym być zdmuchnięty.

0

@macio_944 Nie widzi mi się to. Co prawda nie podejrzewam Hangaru 13 o jakąś rzetelność pracy i że będzie im przeszkadzała fuszerka, ale faktem jest, że zaczęli pracę równo 2 lata temu a mieliby w przyszłym roku ją wydać? 3 lata produkcji jak na tytuł godny Mafii to jest śmiesznie mało, żeby zrobić grę i zadbać, by była sprawna, chyba że to będzie lekko unowocześniony reskin Mafii 3.
Ale nawet w takim przypadku, odgrzewanie kotleta to minimum 4 lata prac, jak to robi chociażby Ubisoft ze swoimi Assassynami, a nawet w przypadku już skrajnie wygrzanych kotletów jak gry typu Fifa czy coroczny CoD, to one powstają 2 lata a tu w 3 lata mieliby zrobić nowy tytuł?
Nic się nie lepi.

1

@macio_944 Jakoś nie widzę Mafii za rok, dopiero w grudniu powiedzą co dalej więc trudno wnioskować, że to będzie pierwsza połowa roku a w drugiej ma być GTA, byliby samobójcami, gdyby próbowali się wbić w ten termin.

0

@Herbert No ale dyskusja jest o pozwie Atlhleticu a nie o tym, jakie konsekwencje może wyciągnąć piłkarz w razie braku rejestracji, bo takie konsekwencje nie są sprawą dla obcego klubu.
Nie ma obowiązku rejestracji, jak sobie ktoś zapisze w kontrakcie że musi zostać zarejestrowany to co najwyżej piłkarz może wyciągać konsekwencje, ale z jakiej paki obcy klub miałby prawo podważyć kupienie piłkarza na podstawie braku rejestracji? Jakby to przeszło, to dla Hiszpanii już nie ma ratunku.

0

@MatBac1991 Już mają Girone, nie wiem czy by mogli drugi klub z tej samej ligi kupić.

0

@Herbert Nie orientuje się, ale wydaje mi się, że taki zapis byłby niewykonalny, skoro liga może ci odmówić rejestracji zawodników przez FFP, bo co by się stało z takim zawodnikiem, którego nie udało nam się zarejestrować?
Poza tym, to dalej nie jest sprawa, bo przecież klauzulę wpłaca piłkarz indywidualnie za rozwiązanie umowy z klubem, nie ma tu powiązania tym gdzie pójdzie dalej.

5

Nie znam prawa Hiszpanii ale w każdym normalnym kraju taki pozew by kompletnie nie przeszedł, ponieważ klauzula dotyczy rozwiązania umowy piłkarza z klubem. Co to ma wspólnego z rejestracją zawodnika? Bo to już jest sprawa między klubem a zawodnikiem, czy go zarejestruje, nie ma nawet takiego obowiązku, stąd też Barca ma ciągłe problemy posiadania piłkarzy, których nie może zarejestrować.

0

@AlexDark00 Ale kto tu popada w hurraoptymizm? Ja neguje defetyzm, bo są tu tacy co już w lipcu rozdali tytuły a po pierwszej kolejce stan jest taki, że potężny Mbappe i złoty Bellingham nie potrafili sobie poradzić z Majorką, która skończyła zeszły sezon z 7 punktami nad strefą spadkową xD
Piłka nożna to nie jest gra w to, kto ma na papierze sławniejsze nazwiska.

0

@AlexDark00 Czyli gramy w piłkę i możemy wygrać, przegrać albo zremisować.
A są tacy, co jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sezonu już wieścili nam, że nic nie wygramy przez wiele lat, bo na papierze nie mamy tak dobrego składu jak Real.
Tymczasem np. reprezentacja Hiszpanii w pięknym stylu wygrała Euro przebijając się przez najcięższą drabinkę, a też na papierze ich skład to się nadawał do odpadnięcia w grupie.

1

@Swistus172 Wiadomo, my na farcie wygraliśmy 2-1 z Walencją, Real miał wypadek przy pracy remisując 1-1 z Majorką, świat nam odjeżdża dlatego rok temu byliśmy mistrzem, 3 miesiące temu wicemistrzem a teraz prowadzimy w tabeli.

0

@Swistus172 Przypomnij mi, na ile punktów wczoraj nam odjechał najlepszy na świecie skład z Madrytu?

0

@joloskyy Poniekąd tak, ponieważ FFP wynika z przychodów, które generujesz sprzedając mordę Lewego w koszulce Barcy.
To nie jest taki prosty temat jak to, że nie ma Lewego to jego pensja jest wolna i sobie możemy rejestrować innych piłkarzy.
Wiesz, samo kopanie balona nie generuje pieniędzy, liczy się dużo innych rzeczy.

1

@joloskyy Lewandowski to nie jest tylko piłkarz ale i marka marketingowa, potrzebna do zarabiania kasy. On ma bazę nie tylko w Polsce ale i na świecie. Wiem, że sportowo dałoby się lepiej te 70 milionów wykorzystać, ale Lewy to jest prawie 40 milionów obserwujących na samym IG, trudno znaleźć kogoś, kto da radę dołożyć coś sportowo i marketingowo przy podobnej kwocie.

0

@!34RC3!_0N4 Wymierne xD Rok temu Nacho skrócili zawieszenie za brutalny faul tylko dlatego, że rywal którego znieśli na noszach, nie skończył w szpitalu, tu prędzej można oczekiwać, że Mendy za tydzień zagra, niż że dostanie zawieszenie na więcej niż 2 mecze.

6

Pamiętajcie, pięknie grający Real bohatersko wywalczył remis z zawsze groźną Majorką.
Tymczasem Barcelona w kiepskim stylu pokonuje jakąś tam Walencję

2

Nie byłoby problemu, gdyby Mendy wypadł z czerwoną kartką już jakieś 40 minut temu.

1

@Sccaner Nawet nie, że przekroczył. Oszukał i zmanipulował i to dosłownie.
Zwłaszcza przy zagraniu ręką Viniciusa, gdzie nie dość, że wymusili zmianę prawidłowego werdyktu, to jeszcze pokazując powtórki, nie pokazali tej z najlepszej kamery, choć nią dysponowali, bo w tym samym czasie pokazywała ją telewizja.
Rok wcześniej za to, że VAR nie pokazał całej akcji z czerwoną kartką Viniciusa (co i tak niczego nie zmieniało w kwestii kartki), anulowali czerwoną i zawiesili sędziów.

0

@jeronimofrancisco No ale właśnie nie jest, w normalnym tempie to dzieje się w ułamkach sekund, chciał wyciągnąć piłkę, Vinicius zdążył zasłonić ją nogą ale ruchu już nie powstrzymasz. Gadanie, że nie był zainteresowany piłką, czy że zrobił to celowo to już jest pierdoleto. Jest chamem, ale podejrzewanie, że by celowo zrobił atak na pomarańczową kartkę w tak ostentacyjny sposób to już paranoja.

0

@Sccaner Wiesz, gdyby tak sobie dyskutować tylko, ale z samych twardych sytuacji pod tytułem była bramka/nie było bramki które liczy Archivo VAR, Real ligi nie wygrał.
I co ciekawe, to było w sezonie w którym zrobili krucjatę na sędziów i wymusili na związku "rzadsze używanie VARu" jako wypadkową po sezonie 22/23 gdzie gdyby VAR nie poprawiał decyzji głównego, to też Real by wygrał mistrzostwo.

10

@kanver_ Wejdź na ich hehe "portal" to zrozumiesz. Nie da się tego używać, to się tu złażą.
Zwłaszcza, że tam są tak toksyczne łby, że nawet jak jesteś zagorzałym fanem Realu ale powiesz coś nie pomyśli, to zaczną ci matkę obrażać a ich administracja da ci permanentnego bana

0

@Senstin Nie było, próbował wytoczyć piłkę którą Vinicius zasłonił nogą. Ocena sytuacji w zwolnionym tempie nie ma żadnego sensu.

0

Pierdolamento, próbował wyciągnąć piłkę spod Viniciusa a ten podłożył nogę, w zwolnionym tempie może i dramatyczne, ale nie było to też jakoś mocne czy celowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?