0

@Kgorecki2500 Czy to jest legalne określi sąd. Ich status jest bełkotem prawnym w którym sami sobie nakazali zrobić kongres na którym wyłonią władzę.
Ale zapisali tam bezpiecznik, który ma im przedłużyć kadencje do czasu wybrania władzy, tylko że chyba nie chciało im się pisać i w tym punkcie bezpiecznika odesłali do punktu, który mówi o 5-letniej kadencji, więc się zapętlili.
A są jeszcze wątpliwości co do obsady rady liderów, bo też określili ilu liderów jest a tylu już nie mają.
Więc wszystko w rękach sądu czy uzna sobie wewnętrznie sprzeczny dokument czy nie, ale co do tego, że złamali status to nie ma wątpliwości, bo nie zorganizowali kongresu a mieli obowiązek go zorganizować.

0

@zodiak_10 Zaczyna się dobrze, gwiazda musi być gwiazdą choćby było to bez sensu xD
Kroosa nie ma, ale mają Valverde który potrafi huknąć z dystansu (choć najczęściej w publikę).

0

Zero zaskoczenia widząc jak Ten Hag desperacko próbuje odbudować Ajax w United.

0

@Colon Z tego co mi się zdaje, to srebrny już jednak mają.

0

@Mario96w Serce mi się kraje, że muszę cię rozczarować ale się nie zrozumieliśmy. Nie powiedziałem tego w kontekście seksualnym, więc jeżeli cię zachęciłem i chciałbyś się do czegoś dołączyć, to niestety Ci nie pomogę.
Ale życzę szczęścia w dalszych poszukiwaniach, trzymaj się i używaj prezerwatyw!

0

@MesQueUnClub96 A ja mam to w dupie

19

Może transfer którego nikt nie chciał i nie potrzebował, ale za to dużo kosztował.
No cóż, liczę, że pan Olmo postanowi jednak zamknąć mordy i udowodnić przydatność.

0

@Iniesta997 Zasadniczo nie powinno się używać argumentów typu "a zobaczymy za x czasu" bo to nie jest argument i nic nie wnosi do dyskusji.
Argumentami mogą być fakty a te są takie, że PiS najgłośniej darł ryja o imigrantów a ściągnął ich więcej niż wszyscy poprzednicy razem wzięci.

0

@lntrowertyk Śladową ilość? PiS w 8 lat wydał 2,5 miliona pozwoleń na pracę dla obcokrajowców a tylko połowa z tego to byli Ukraińcy i Białorusini.
W samym 2022 było to 365 tysięcy z czego tylko 85 tysięcy dla Ukraińców, reszta to kraje głównie muzułmańskie.
To nie są śladowe ilości jak na 36 milionowy kraj.
To nie jest poziom krajów zachodnich, ale sam każesz na klęczkach dziękować PiSowi za to, że rocznie ściągał więcej obcych kulturowo imigrantów niż wszystkie rządy od '89 razem wzięte.

Powiem ci jeszcze ciekawszą rzecz, kojarzysz pakt migracyjny? Wiesz kto go negocjował i nie wetował? Rząd Mateusza Morawieckiego.

0

@lntrowertyk To się zorientuj najpierw, ilu imigrantów przyjął PiS.
Kojarzysz tego gościa co nasrał do stawu? Imigrant Tuska? Nie, przybył tu rok temu, "legalnie".

3

@barca__rządzi Wam też się daty nie zgadzają, przecież wstawił już materiał jak robili tą mistyfikację

1

@kuz Nie wysuwałbym tak daleko idących wniosków. Jest bystry i potrafi zrobić research, ale nie jest nieomylny i też łapie się na fejki, jak chociażby było ostatnio z Algierką na igrzyskach, co ponoć nie przeszła testu płci tylko nie ma ani jednego dowodu, że taki test w ogóle istniał.

0

@Arden Sprawa jest banalnie prosta: Alkoholizm.
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy nawet, że ma problemy z alkoholem i nie umie kontrolować tego tak zwanego "odpięcia wrotek".
A u wielu osób jak popiją, to im odwala i taka oto historia ludzi, którzy możliwe, że właśnie zniszczyli sobie karierę przez to, że dzień przed pracą musieli umoczyć ryj.

0

@mordini123 Nie można też będzie oglądać kilku meczów jednocześnie, chyba że multiligę ale to nie jest to co każdy chce.
Więc super, może i oferta do dupy, ale za to cena wysoka.

1

@Herato Bez wątpienia zdrowy Ter Stegen. Jak nic mu nie doskwiera to jest skałą. Przecież ostatnie mistrzostwo to w głównej mierze jego zasługa, za czasów jak był Messi to Leo ciągnął ofensywę, MATS robił cuda na bramce a reszta się kopała po czole.
Valdes natomiast był charakterystyczny i tu koniec jego zalet, nie był bramkarzem na miarę tamtej generacji.

0

@mielniczas Nie wygrałby złotej piłki, bo wygrałby ją Messi samą próbą pomagania Neymarowi xD
Niemniej, w Barcelonie mógł być kimś, w Paryżu stał się nikim a przy tym wyrządził drastyczne szkody wszystkim.

1

@TankerHunter Nic, bo taki film nie może być monetyzowany

0

@Aragorn33 Nie wiem o czym pisze w weekendy, ale wiem ile dla niego warte jest 500 złotych.

4


Chciałbym się dowiedzieć jak to jest żyć bez kręgosłupa moralnego, bez takiego wewnętrznego wstydu przed samym sobą.
Bo oczywiście wielu się rzuciło na Stanowskiego po tym filmiku od Stonogi, ale żeby bez cienia skrępowania w tej sprawie udzielały się w szydzącym tonie, tak znamienite osoby jak "dziennikarz śledczy" Dobski?
Chłop sam kilka dni temu wstawiał fotomontaż z jakąś babką z OnlyFansa jako zdjęcie asystentki Tuska za co może mieć nawet problemy prawne, bo babka mówiła, że idzie z tym na policję.
Szczyt bezczelności xD

0

W sumie Stanowski źle to rozegrał, gdyby nie zrobili błędów to by żyło własnym życiem.

0

@BorzyKrzys To jest gamechanger jak nic, przecież na materiale mówią, że "wczoraj była debata o stosunkach polsko-żydowskich", ta debata się odbyła 23 maja, więc nagranie "pochodzi" z 24 maja czyli 5 dni przed wypadkiem w Amsterdamie.

4

@Arden Ale kolejkę czego xD Chłopa wciągnęło PO tym jak Jagiellonia została mistrzem więc rozmowa ma miejsce przed wydarzeniem w Amsterdamie a oni gadają, że zrobią o tym materiał. Przecież to jawny żart Stanowskiego, zaraz wyjdzie film jak to nagrywali.

0

Przecież ten materiał na Stanowskiego to jest fake, pewnie nagrany tydzień temu jak Stonoga prosił o materiały na Krzyśka xD
W filmie mówią, że w weekend Jagiellonia może zostać mistrzem Polski a potem babka wyskakuje, że w Amsterdamie samolot wciągnął chłopa.
Chłopa wciągnęło 29 maja a Jagiellonia została mistrzem 27 maja.

8

Super, może teraz półautomatycznym spalonym będziemy mierzyć zdobycie bramki? Dalej wszystko, byle nie zainstalować goal-line, którego roczny koszt nie przekracza pensji Tebasa.

1

@FCBarcaOfficial Tylko to nie tak działa, tam nie miało znaczenia ani zdanie VARu ani żadnej innej technologii bo Marciniak odgwizdał sytuację niepodlegającą ocenie.
Gdyby się nie pospieszył, to automaty mogłyby weryfikować sytuacje, ale że sędzia gwizdnął przed zdobyciem bramki, to niczym się tego odkręcić nie da.

2

Dajcie mi już sezon ligowy i Potężną Barcę Potężnego Hansiego Flicka.
Brak sezonu ligowego i Potężnej Barcy Potężnego Hansiego Flicka powinien być rozpatrywany jako zbrodnia przeciwko ludzkości.

2

Raphinha nie wie gdzie ma być i co robić, ale się irytuje, że piłek nie dostaje

3

@Stinger_ Hype na Argentynę? Każdy zdolny argentyński piłkarz dopiero co fetował zdobycie Copa America, na IO są tylko młodziki za słabe na dużą kadrę.
Piłka nożna na IO to w ogóle jest wydarzenie rangą porównywalne z Pucharem Gampera

2

@Azi No tylko w jakim? Administracja Trzaskowskiego kazała zamalować mural który wcześniej kazali namalować?

0

@Azi Ależ oczywiście, że to jest to samo. Dokładnie, stanowczo to samo.
I sam sobie wsadziłeś kij w szprychy argumentacji - sport nie jest równy i uczciwy to czemu na siłę go wyrównywać, traktując naturalną kobietę jakby nie była kobietą, bo ma takie a nie inne predyspozycje?
Posiadanie większej siły fizycznej jest tym samym co posiadanie wyższego wzrostu, na poziomie biologicznym mówimy o tym samym: Różnicy hormonalnej.
Więc skoro wykluczyć kobietę (bo do tego się to sprowadza, nie będzie mogła walczyć z mężczyznami) bo ma więcej testosteronu, to wykluczyć też każdego mężczyznę, któremu hormony wzrostu dały wzrost daleko odbiegający od średniej.
Dlatego na wstępie już powiedziałem, że to droga donikąd i wykluczanie ze względu na predyspozycje.
Jeżeli jest kobietą, to walczy z kobietami, jest silniejsza dzięki genom? No to super, trafiła jej się życiowa szansa na sukces sportowy, tak jak i każdemu innemu sportowcowi, któremu geny dały dobre predyspozycje do uprawnia jakiegoś sportu.
Skoro twierdzisz, że pływacy mają podobne predyspozycje, to im też zróbmy osobną kategorię a poza nią dajmy tych, co predyspozycji nie mają, co to za nieuczciwość, żeby z olimpiady wykluczeni byli ci, co nie mają idealnej proporcji nóg i rąk.
I tak dalej i tak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?