9

Molina wszystko zepsuł. Bramka nic by nie zmieniła, dla nas fajnie bo Roque by sobie statystykę nabił a tak my nie mamy bramki a oni Moliny na następne mecz.

0

@dafik85 Z drużyną która jest 1 punkt nad strefą spadkową.

1

@michal26 Czemu kontuzja? Wystarczy że skurczów dostał.

3

Simeone jednak zniszczył ten mecz swojej drużynie. Mecz z Interem ich wymęczył a teraz zamiast spokojnie wyjść i utrzymać poziom całe spotkanie, to się zakatowali przez 30 minut i teraz wyglądają, jakby chcieli się poddać.

0

Komentator: Llorente musi zagrać precyzyjnie
Llorente: *wykopuje piłkę w trybunę*

0

Ter Stegen podaje do Roberto i robi się syf. Czy istnieje bardziej ikoniczne duo?

0

Żółta? To jest czerwona, spóźniony o dwa dni wjazd wyprostowaną w kostkę.

3

La Bamba w pigułce.
Kiedyś: Valverde to gówniany trener bo tylko kuca i w ogóle nie jest z drużyną, patrzcie na Simeone jak on żyje meczem.
Teraz: Xavi to debil, się rzuca przy tej linii i dostaje kartki, patrzcie na Simeone jaki spokojny

6

@aldewir Tyle to wiem, ale nie mam pojęcia co oznacza zlać się dla kolegi. Podlaski język powinien zostać wymazany.

0

@Technik Co zrobił?

0

@Firestone Materace też nie i pójdzie gdzieś dalej

1

Nie rozumiem czemu Felix się nie cieszył z bramki.
Klub się na niego wypiął, kibice gwiżdżą a ten jakiś szacunek okazuje.

0

Co jest nie tak z tą drużyną, że w obronie gramy na pełnym ryzyku, jakieś ekwilibrystyczne podania a jak przechodzimy do ataku to boimy się nawet na jeden kontakt zagrać czy zrobić dłuższe podanie niż na 4 metry.

0

@Matheu12 Różni się tym, gdzie to miało miejsce. I to jest największy idiotyzm obecnego sędziowanie - coś co nie jest faulem w polu karnym, w każdym innym miejscu boiska faulem już jest.

0

@zeko0 To jest szara strefa, teoretycznie wygrał walkę o pozycje, praktycznie wsadził mu nogę i wpadł ciałem z impetem. Ale jak dla mnie dobrze, że takich nie gwiżdżą.

0

Trochę jednak przykre, że nasz skrzydłowy Brazylijczyk, żeby minąć dwóch rywali potrzebuje interwencji boskiej

0

Sędzia jednak mógłby ogarnąć to grę łapami zawodników Atletico. Praktycznie każdy kontakt to szarpanina łapami.

0

@Sewren122 To nie było elektryczne podanie Ter Stegena tylko Roberto, który dał się przepchnąć jak chuchro.

1

@AxelF Jeszcze jakbym coś o Tusku napisał xD PiS to banda niekompetentnych... nie powiem bo mod usunie. Brak kompetencji na każdym możliwym polu wykazywali. Tak było chociażby z KPO, gdzie srali się, że nigdy nie chodziło o praworządność, bo Tusk dostał kasę a nie zmienił prawa.
A chodziło o to, że Morawiecki nie złożył wniosku o wypłatę środków xD

4

Komentarz usunięty

1

@Forsyth Dobra, już rozumiem z kim gadam.
Dobrze, niech ci będzie, pominęli wnioski bo nas nienawidzą i chcą zniszczyć, nie dlatego, że może te wnioski były gówniane.

0

@Bobert_Kubicki Zakładam, że chodzi ci o to, że dostał żółtą kartkę za pyskówkę z sędzią przez co nie zagra z Athleticem

4

@Forsyth Jak złożysz wniosek pod tytułem: DAJ MNIE 100 MILIONÓW" to myślisz, że ktoś da ci 100 milionów?
Masz dwa wyjścia: Albo łykać pisowską propagandę i wierzyć, że cały świat nienawidzi Chrystusa Narodów, dlatego dostaliśmy jakieś grosze.
Albo przyjąć, że dostaliśmy tyle, ile wynikało z wniosków.
A chyba znasz rzetelność i profesjonalizm PiSu?
Bo jak złożyli gówniane wnioski, to co się dziwić, że nie dostaliśmy kasy?
Już pominę, że to jest program dofinansowania produkcji amunicji artyleryjskiej i rakietowej. Zgadnij ile mamy fabryk rakiet? Zero.
A zgadnij ile zakładów produkcji amunicji artyleryjskiej? Zero.
Tak, Polska nie produkuje nawet amunicji artyleryjskiej, my mamy jedynie montownie, gdzie składamy gotowe komponenty kupione zza granicy.
To łatwo się domyślić, ile dotacji na produkcje amunicji mogliśmy dostać, nie mając żadnej fabryki.

17

Ćwiąkała xD Do żółtej kartki doprowadziło jego ujemne IQ i kłapanie gębą. Nie ma prawa, nawet kapitanem nie jest, żeby o czymkolwiek dyskutować a co dopiero pluć się do sędziego.

0

@Emhyr Mazowsze, koło Warszawy

1

Pierwsze burza sezonu w połowie marca, dobrze się zapowiada.

1

@JarekS Ciekawe i gówno warte. Ukraina już miała gwarancje od ruskich, skończyło się na tym, co obecnie widzimy.
Do tego ruscy zabezpieczają sobie cały łup, więc de facto Ukraina przegrywa. Krym zostaje ruski, okupowane tereny zostają ruskie "do wyjaśnienia", jakby z tą barbarią dało się o czymkolwiek rozmawiać.
Natomiast intencje są widoczne gołym okiem, skoro Ukraina ma się rozbroić prawie do zera. Zwłaszcza, że ruscy chcą rozbroić Ukrainę z systemów defensywnych jak obrona przeciwlotnicza. Skoro chcesz pokoju, to czemu każesz ofierze wyzbyć się sprzętu do obrony?

0

@marcin62 Co zrobi prokuratura? Nic nie zrobi.
Bo miernoty PiSowskie zrobiły to co zawsze: Bubel prawny.
Wprowadzili przepis o konfiskacie auta, ale nie ustalili co dalej z tym autem zrobić, kto i jak ma je zlicytować, jak uprawomocnić w ogóle taką czynność. Nic.

0

@Zoker Wiesz, mając tylko jedną okazję rocznie do spotkania, spotkać się co 3 lata to nie jest rzadko. Z City nie widzieliśmy się od 2016 roku czyli ani razu od czasu przebudowy drużyny.
Z Arsenalem też się do 2016 nie widzieliśmy.
Natomiast z Borussią widzieliśmy się w 2019 a wcześniej w 1998

1

@mightyanaldevastator Rozgrywki U21 nie mieszczą się w terminarzu FIFA, więc tej sprawy nie dotyczą.
Mówimy o terminach FIFA, gdzie piłkarz jest zobowiązany do stawienia się na zgrupowaniu w razie powołania a ewentualna rezygnacja jest kwestią uznaniową związku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?